Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Oj , potrzeba nam teraz takich wiesci :p Udalo sie Sambie, nie powiem. Niektorym psiakom sie udaje, dlatego musimy te domki nawet spod ziemi wytrzasnac :roll: Te zdjecia sa dowodem, ze warto. Mam juz calosc kartoteki, plakacik Zelkow wykombinuje. Dzieki Cioteczki ;)
  2. Aniu, jestem pod wrazeniem! Super robota! A byla tez czesc 1 ? Ja nie mam :roll: Aniu, Ty tam w Zelkach troche dzialasz- plakat jakis jest o nich? Z jakas ckliwa historyja...Porozklejalabym troche.
  3. Enia, a skadze takie super wiesci? Alergia dziecka Pani Ewy? pierwsze slysze..:roll:
  4. Pasibrzuchy jedne :lol: Nie objadac Panci! Czyli nowe zdjecia wkrotce, bo Mela gabaryty powieksza w tempie piorunujacym :lol: I te potezne lapska, oj bedzie co przytulic, bedzie ;) Alicjo, nadstawiaj ucha i badz czujna, jak wypatrzysz taki cudny domek dla psa jak Twoj :crazyeye: - melduj czym predzej. Pozdrawiamy :loveu:
  5. Folen czy ja Ci mowilam, ze ten bannerek jest CUDNY? Oddaje dokladnie wszystko, co trzeba w tej smutnej sytuacji.. Zachwycam sie nim juz drugi dzien ;)
  6. Nie , nie sadze zeby byly problemy. Ale lepiej nie mowcie ile juz psow macie, bo jeszcze jej cos nie podpasi. Trzymam kciuki mocno mocno i odliczam ile nocek jeszcze Sarze zostalo w tym miejscu.. TYLKO 4 TO jej pierwszy wlasny ludz bedzie!!!!:loveu:
  7. MARKA, szczeniakow w Wegrowie mamy sporo. Pierwszej potrzeby jest sunia 4-5mcy z baraku. Juz podobno wydobrzala, tyle ze siedzi w ciemnosciach :shake: Zdjecia niet. A potem 2 sunie ktore sa u pracownicy Ewy (str. 303, moj post 3022), bo podobno siedza w kartonie! No i 7 szczeniakow u pracownicy Joli (oprocz bialego misia za TM, moj post 3024).
  8. No jeszcze nie moge sie nacieszyc. Alicjo - dziekujemy :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img453.imageshack.us/img453/3767/mel5ks8.jpg[/IMG] Melcia miala szczescie niebywale, urodzona w polu, wychowana w norze, wygrala walke z wirusem w schronisku ( 4 z Jej rodzenstwa nie :shake: ), a na koncu wspanialy domek :loveu: Mysle, ze teraz wszyscy, ktorzy uczestniczyli w jakims stopniu w adopcji Meli sa dumni :p
  9. No i co ENIA, dech zaparlo?????? Trafilas z tą kategoria wagowa ;) No to Wam jeszcze zaserwuje nasza MELANIE: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/9470/mel1ms2.jpg[/IMG] Hm, zebym to ja wiedziala, ze to takie piekne dziewcze bedzie, to chyba podroz Melki skonczylaby sie na FALENICY :eviltong:
  10. No Cioteczki doczekalismy sie ;) Padniecie, bo i ja padlam :crazyeye: Jaka Ta Mela PIĘKNA!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9706/mel3ab3.jpg[/IMG]
  11. Bosheeeeeeee, zeby tylko ktos nie dojrzal w SARZE psa strozujacego :shake: Podobno teraz wszyscy co przychodza po psa - pytaja o stroza czyt. na lancuch :-(
  12. Cioteczki, jestem z Was dumna:p Co za podzial pracy! Nie bylo mnie tu 3 dni, a tu robota wre. Nic dla mnie nie zostawilyscie ;)
  13. DORKA, na czym stanelo? Jestem bardzo ciekawa. Bylam 3 dni odcieta od netu, ale wracam do akcji ;) Dziewczyny Radomskie - odezwijcie sie i dajcie znac na czym stanelo. NIestety wiem, ze SARE moga wziac ze schronu tylko Jej przyszli opiekunowie, pani kierowniczka obrazila sie na wolontariuszy....:shake: I im na zlosc- nie bedzie wydawac psow do adopcji wolontariuszom, mimo ze juz nie raz nie dwa tak robilismy.
  14. Aktualnie wystawione: [quote name='Olga132']http://www.allegro.pl/item154933139_dzeki_odmien_jego_los_.html http://www.allegro.pl/item155116311_gwiazdka_prawie_z_nieba_.html http://www.allegro.pl/item155118230_czorcik_i_iskierka_.html http://www.allegro.pl/item155120377_zarcik_i_toga_.html Zelki Masza Cos pominelam?
  15. Karusia, dlugo by pisac. Zapraszam na wegrowski watek: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2707227#post2707227 Wegrow jest 80 km od Warszawy.
  16. Beza jest podobna do labka.Moze jest dla Niej szansa :roll: Dziewczyny, ktora da jej tymczas na juz? To ze sie dla niej znajdzie dom - to niewyjete!
  17. Prawda jest taka, ze likwiduja schron, a psy wydaja jak leci :shake:
  18. niestety, tylko tyle wiem ile napisalam
  19. W zawirowaniu zapomnialam zaprezentowac Wam nowa mloda ( ok. 1 roku) sunie, ktora trafila 2 tyg. temu do schronu. Nazwalam ją BEZA. Jest wesola i bardzo przyjacielska. DOMEK POTRZEBNY na juz:
  20. Farcik poszedl do adopcji :roll: Brak tu mojej euforii , jak zazwyczaj przy tego rodzaju wpisach, poniewaz mam mieszane uczucia co do domku. Poszedl na wies, i niestety jest podejrzenie, ze na lancuch :-( Mam nadzieje,ze uda nam sie wyciagnac od kierownictwa adres i zrobimy kontrole poadopcyjna . A moze nie jest tak zle i martwie sie na zapas? Trzymajcie kciuki! Ostatnia fotka Farcia:
  21. Edyta, bardzo nam pomoglas, wiesz o tym... Pamietaj, ze ilu ludzi, tyle zdan, ale nie ma sie co obrazac :roll: Najwazniejsze,ze przyswieca nam jeden i TEN SAM cel - ratowanie biednych psich istnien...
  22. Melcia! W wage ciezka juz wchodzicie :lol: No rozpusta kompletna, ciesze sie ze trafil sie taki cudny domek :calus: Mela madrym pieskiem jest, od obcego brac nie bedzie, jak Jej Pancia pod nosek podstawia frykasy:eviltong: Dziewczynka nasza najkochansza, a gdzie zdjecia ???? A co z tym siusianiem? "Dobry gospodarz przynosi do domu" ???? Hm, jakos sprobujcie nie podzielac Jej radosci albo przynajmniej wyrazac mniej ekspresyjnie, moze to zmusi Mele do przemyslen. Mela, nie konsumuj dobr materialnych!!! Bo Panci nie starczy na frykasy! Pomyslnosci i sukcesow wychowawczych w Nowym Roku 2007 zyczy PSIA SZAJKA
  23. Sara jest w schronie od szczeniaka. Obiektywnie mowie, ze sunia jest sliczna, ma cudne bursztynowe oczka i lgnie przez siatke do czlowieka, az sie serce kroi.
  24. Jako że już uciekam, a zobacze sie z Wami dopiero po Nowym Roku życze zarówno Wam jak i sobie, abyśmy w przyszłym roku dopieli swego i mogli tak zrobic :
×
×
  • Create New...