Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Zle wiesci! :shake: Mama 8 szczeniakow bardzo chora, nic nie je, od wczoraj zrobila sie niemrawa i nie chce wstawac... :placz: Jola od wczoraj prosi o weterynarza kierowniczke. Bez skutku... Konsultowalam z Jola plec- Tylko nr 3 to dziewczynka, reszt chlopcy. Te z baraku to 2 sunie. Innych zdjec nie mam.
  2. Ciocia byla u Farcika, wymiziala i... ucho dala ;) Choć odrobine radości ...
  3. Aniu, Dusie gdzies przerzucono po tym jak dzieci poszly do domkow... W sensie, ze do innego kojca. A maly dzikusek dalej siedzi pod domkiem :shake:
  4. [FONT=Verdana][U]A teraz najgorsze:[/U][/FONT] [FONT=Verdana]Pani Jola poprosila, zeby Ją podwiezc do pobliskiego tartaku (ok. 1 km od schronu), bo ktoś zglosil, [/FONT][FONT=Verdana]ze tam sie suka oszczenila i jest 6 maluchow. Wzielysmy cieple mleko i kostki miesa.[/FONT] [FONT=Verdana]Malenkie szczeniaczki, mniejsze od tych 8 schroniskowych, pewnie ze 6 tyg., siedza w lasku przy tartaku w jakiejs starej szopie [/FONT][FONT=Verdana]zarzuconej deskami. Nie chroni to maluchow przed zimnem, drzwi otwarte na stale, szpary na wylot, trzesly sie bidule jak galaretki.[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4979/tartak1dl9.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana]Jak im Jola wlala mleka do miski to myslalam, ze sie potopia, tak lapczywie pily...[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1907/tartakzq9.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Suka przybiegla gdzies z pobliskiego tartaku, nie bylo jej przy szczeniakach. Jest nieduza , taka do pol lydki. Wydala mi sie zadbana,[/FONT] [FONT=Verdana]nie byla wychudzona i miala ladna lsniaca siersc. [/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5004/tartak3xe9.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2341/tartak4ov0.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Panowie z tartaku powiedzieli Joli ,ze oni chcieliby ta sunie zatrzymac.Tu dodam od siebie:[/FONT][FONT=Verdana]trzeba by ją bylo wysterylizowac, bo za chwile beda nowe szczeniaki... Suka byla tak glodna ( swieta, nikogo nie bylo w tartaku), ze lykala [/FONT][FONT=Verdana]karme ( kostki wielkosci masla) prawie na raz! Myslalam,ze mi serce peknie na to wszystko...:placz: [/FONT] [FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Jezeli zwolni sie miejsce w baraku – moznaby zabrac te szczeniaki... Juz sama nie wiem co jest lepszym rozwiazaniem... [/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Spojrzcie na to malusie cudo:[/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6372/tartak2kh3.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/1619/tartak5gu2.jpg[/IMG][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Cioteczki, nie mozemy tego tak zostawic. POMOCY!!! [/FONT][FONT=Verdana] [/FONT]
  5. W kojcu po Dusi jest suka "z kanalu" z 8 szczeniakami ok. 2 mcy. Mama siega do kolan: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/8176/kanalmamahh4.jpg[/IMG] I malenstwa ( 8 sztuk, 7 pieskow i 1 dziewczynka-nr 3): 1 i 2 3 i 4 [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9316/kanal12xn8.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9089/kanal34ha9.jpg[/IMG] 5 i 6 7 i 8 [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/1569/kanal56wq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/5914/kanal78me6.jpg[/IMG] One sa takie tyci tyci, tego zdjecia nie oddaja :placz: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3098/kanalcz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3122/kanal1fq2.jpg[/IMG]
  6. Te maluchy [COLOR=red][B]PILNIE POTRZEBUJA DOMKOW lub TYMCZASU[/B][/COLOR] [COLOR=black]Trzeba pilnie zwolnic barak, bo... ale o tym za chwile.[/COLOR]
  7. No nieee, co tu taka cisza??? Bylam w schronie w swieta z okazji rodzinnego tournee. I znowu spac nie moge :shake: Sytuacja w skrocie wyglada tak: przed schronem stoi duzo bud - 4 szwedzkie i sporo starych pojedynczych ( pewnie z 10). Na dzien dzisiejszy ja nie widze potrzeby nowych bud. Karma jest, ktos podarowal i przywiozl. Gorzej z tymi nieszczesnymi szczeniakami. W baraku sa 2 sunie ok. 3 miesiecy. Teraz podobno sa juz OK, ale byly w fatalnym stanie. Na zdjeciach widac, ze maja upiez. Jakies skorne problemy. Sunia 1 [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4274/barak1cv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7431/barak12jx0.jpg[/IMG] Wyglada na sporą na tych zdjeciach, ale to malenstwo. I siostrzyczka: [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9234/barak2pi1.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/8779/barak21xy1.jpg[/IMG] Te bidy siedza w ciemnym baraku, okna zabite, drzwi jakies wstawione.
  8. Pierwsze co dzis zrobilam po 5-dniowym odcieciu od neta - to weszlam na ten watek. Bez wiekszych nadziei zreszta:oops: Jeju jak sie ciesze, ze Latkowi sie polepsza, (tfu tfu coby nie zapeszyc). Dziewczyny, jestescie...niesamowite!
  9. Fart- schroniskowy pies na lancuchu . Schronisko jego ratunkiem.... czy oby na pewno ?:shake:
  10. Sorry ze tak glupio zapytam - ale w lecznicy nie ma surowicy?
  11. Wlasnie odnalazlam ten watek ( powiedziala mi Wanda Sz.). Trzymam z calej sily kciuki za tego psa! Boziu, daj mu szanse :placz: A Wam dziewczyny wielkie dzieki za to co zroblyscie...
  12. No, hm, akurat w koordynacji wprawe mam (skrzywienie zawodowe ;-) Moj TZ by sie tu od razu wpisal, ze w pokazywaniu palcem i wydawaniu polecen jestem niedoscigniona :evil_lol: A tak powaznie- jesli komus zalazlam za skore wydawaniem polecen i narzucaniem zadan - korzystam ze swiatecznego nastroju i prosze o wybaczenie... Przymknijcie oko, wiecie, ze ja to robie TYLKO dla psow :roll: [U]Za skoordynowanie calej akcji dziekuje:[/U] Osiolkowi -za pomoc mentorska ANi W - za pomoc w przechowaniu i transporcie Beacie, Grzeskowi i Gosi -TRANSPORT Pani Beacie B.-TRANSPORT JOLI - ze schronu, ktora zrobila wszystko co mogla, by sunie pojechaly;) [SIZE=1]Jesli o kims zapomnialam-przepraszam :oops:[/SIZE] I jeszcze 2 tajemniczym osobom o ogromnym sercu, ktore psiaki przygarnely ( obiecalam tajemnice, ale mozecie byc spokojni jesli o ten tymczas chodzi). Tak samo jak Wy zdaje sobie sprawe,ze sunie dostaly SZANSE, bo w schronie :shake: Jada teraz do Poznania, podobno minal im juz pierwszy szok i sa grzeczniutkie. Zobaczcie ILE MOZEMY ZDZIALAC RAZEM!!!!!! Jak bede miala gorsze dni bede wracac na te strone :p
  13. Laikiem jestem, ale na moje oko wyglada to calkiem calkiem ;) Grunt, ze wewnatrz nic tam sie nie wyklulo... Krecinko ,bedzie dobrze :p
  14. Sunie juz w drodze ku "nowemu zyciu" :multi: :multi: :multi: Zaraportuje, jak sie dowiem, ze sa juz na miejscu.
  15. Zyczenia juz przeslane do domkow. Dziekujemy Cioci Ani ;)
  16. Enia , nie rob mi tu kreciej roboty :mad: Jakie tam diabelki, kolor zmylil cioteczke Enie, zreszta z takim dorobkiem postow na koncie to i wzrok juz nie ten i pamięć zawodzi:eviltong: Toz to aniolki male :lol:
  17. Chichram sie Aniu z Twojego pierwszego wtrętu i ostatniego zdania :lol: Polepsza mi sie cos nastroj. Beatko, a czy Ty oby masz szczelne ogrodzenie? Dobrzeby bylo jakby nam sie stan posiadania zgodzil ;)
  18. OK BeataA :p ;) Ybot - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] i lubie czerwien ;) Ladnie choinke ubierz :eviltong:
  19. A dlaczego ja choinek z animalii nie dostaję :placz: ? Przeciez to zywa gotowka dla psow. Przywoluje Was do porzadku: [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] i poszukajcie choinki
  20. Ania, a Ty z tym żarciem dla suniek to nie szalej przed podroza sobotnia, co???? Bo mi Pani Beata głowę zmyje :roll:
  21. Beata - no to wszystko jasne. W takim razie poddajemy sie z transporterami. Jesli Wy nie potrzebujecie -to pani Beata co jedzie do Poznania tez mowila, ze trudno, najwyzej luzem beda jechac.
  22. Moj RUdzielecu, może Cie ciocia odwiedzi w Swieta...
  23. Kurcze, Ona jest taka śliczna. DOMKU!!! Znajdź się!!!
  24. To On juz doszedł ??? [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_12/swieta/b-narodzenie/69.gif[/IMG] Blisko nie miał ;)
  25. Melcia, Ty to wiesz jak humor nam poprawic :lol: Tak sie ciesze, ze nam Wasz domek nie umknął ;) Gallegro, warto było, prawda :razz: ? A my zyczymy Wam i sobie, żeby takie domki daly sie klonowac :p w dużych ilościach. Spokojnych i Wesołych Świąt :tree1: I uważajcie na Mele, żeby nie uciapała Mikołaja :x-mas: , bo sie chlop obrazi jeszcze i z prezentow nici :evil_lol: [IMG]http://www.gifownik.pl/gify_12/swieta/b-narodzenie/69.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...