Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Prawie labek? Spojrzcie tylko :cool3: [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5909/bezart7.jpg[/IMG]
  2. SUPER:loveu: ruszylo sie troche :roll: ( tfu tfu)
  3. Aniu, a o adresowce powiedzialas :mad: ? No to nosek juz w domciu. Anu, z ciekawosci zapytam - skad sie nowi Panstwo dowiedzieli o psiakach? Intetrnet?
  4. A siikuuuuu jaki zasieg ma :crazyeye: Troszku mu sie juz przytylo :loveu:
  5. Ja tego pojac nie moge - toz ta "nowa dziurka" zwieraczy nie ma :roll:
  6. 16 KG? Przy jej wzroscie? Toz to tucznik sie robi :evil_lol: Czy AFN zalatwil platnosc?
  7. Poniewaz nie wiem gdzie jest watek Mgielki i Migotki - tu sie podziele z Wami dobrymi info ( tych nigdy za duzo) ;) : [FONT=Arial][FONT=Arial]"Psiaki czują się dobrze . Mają do dyspozycji całe podwórze i domek w którym śpią i jedzą smakowite rzeczy gotowane przez moją Mamę [/FONT][/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial] [/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]Niestety jeszcze nie zrobiliśmy żadnych zdjęć ale jak już będę miała możliwość to od razu prześlę."[/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial]ENIA i GAMON, tu skladam Wam uklony - uratowalyscie 1 siostrzyczke (juz nie wiem czy to Mgielka byla czy Migotka :oops: ) :loveu: [/FONT][/FONT]
  8. A fuj, ale je rozpuscisz :evil_lol:
  9. Sunki sa boskie:loveu: Domki - szybko szybko, zanim zrobi sie kolejka!
  10. Adopcja Mony jest przykladem na to, ze NIGDY nie mozemy przymknac oka podczas oceniania potencjalnego domku. TEN dom okazal sie niesamowicie odpowiedzialny - na cale szczescie, bo powiedzmy sobie otwarcie- okazalo sie po fakcie, ze nie byla to najlatwiejsza adopcja :roll: A Monka kwitnie :loveu: Aniu, dzieki !
  11. Oj Melcia, zeby na wiekszosci watkow takie wpisy byly, ach, rozmarzylam sie :lol: A to spryciula, wie jak chlopow podejsc :lol: Mam nadzieje, ze byliscie przewidujacy i na nowym miejscu kupiliscie sobie duze lozko :evil_lol: Co do smakolykow - Wy sie cieszcie, ze to TYLKO wedzone uszy, bo jakbys pod podusia nalazla taki ususzony przelyk... hi hi hi, sen by Cie szybko nie zmozyl :eviltong: Zachecamy do czestych wizyt na dogo ;)
  12. Emir -co do Twojego pytania - ustalenia w toku ;)
  13. Jak ja nie moge sie doczekac weekendow ostatnimi czasy :lol: A DRAGONIK tez adoptowany :p
  14. A ja coś Wam powiem na weekend :lol: : GUFFI grzeje doopke ....w NOWYM DOMKU :multi: :multi: :multi:
  15. Aga - dzieki za zainteresowanie. Niestety Beza musi isc do domu bez innych psow, przynajmniej na dzien dobry, do ulozenia. Tam gdzie jest aktualnie -pokazala zabki:roll:
  16. Brawo cioteczko Marie! Dziekuje Evicie za wklejke! Ania - boskie to Twoje "krowie" stadko:lol:
  17. Dziewczyny, czy tu na watku jest zaprezentowana Misia i Malinka? NIe moge teraz przekopywac watku, a chce je tu zaprezentowac. Probowalam przekleic ich opisy ze zdjeciami z Anusiowej Kartoteki, ale cus nie moge. Ktos moze to zrobic? Plizzz Nie pytajcie po co :cool1: , trzeba je swiatu pokazac...i komus jeszcze :roll:
  18. Ale cudenka! Aniu, a ja CI troszke zazdroszcze ;)
  19. Upsasa, a to niespodzianka :roll:
  20. O witamy nowego DOGO ;) Goshaczku, Ty tego jeszcze nie wiesz, ale jak dogomaniacy z tego forum sie skrzykna - to nie ma rzeczy niemozliwych. A im nas wiecej - tym wieksza nasza sila. Dlatego cieszymy sie z kazdej nowej twarzy, a jak z nami tu troche pobedziesz - zobaczysz, poczujesz sile do dzialania i w sobie. To taki fenomen DOGO :lol: Wiec miej oczy szeroko otwarte i dostarczaj info i spostrzezen z Twoich okolic. Bedziemy pomagac w miare mozliwosci :cool3:
  21. Pajuniu, mamy nastepujace dziewczynki do wziecia ;) : Duszka (najstarsza, ok 6 mcy) Iskra Toga Nutka
×
×
  • Create New...