Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Chłopak zaprezentuje się jeszcze z profilu ;): [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5103/bell1sx4.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Ania W']No i ktoś kto się zatrzymał i dał mu szansę na nowe życie :)[/quote] Podciągnijmy to pod kategorię: serce dla zwierząt ;) Ale fakt faktem- wieleeeeeeeeee samochodów pojechało dalej... Zatrzymał się tylko jeden. I ten jeden URATOWAŁ życie Bella. [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/447/bellzu3.jpg[/IMG]
  3. Neigh, przy całym dramatyźmie sytuacji w Krzyczkach, Twoje dzisiejsze komentarze z kiwaniem w rogu i flaszką są ;). Nie jesteś odosobniona w swoich poglądach.
  4. Ten sam, ten sam :p Tym razem to pozytywny dowód stwierdzenia "co może zrobić człowiek" ;) Tak niewiele starczyło, by z "wraka" psa "wychuchać" taką piękność: opieka lekarska i serce dla zwierząt
  5. [quote name='Olga132']Oficjalnie jest zamkniety a nieoficjalnie ?????[/quote] mowa o Wołominie. Traf chcial, ze ostatnio zareagowalam na ogłoszenie o zaginionym psie w moich okolicach, bo widzialam podobnego psa. Zadzwonilam i dowiedziałąm się, że piesek szcześliwie się juz znalazl. Był w schronie w Wolominie. A rzecz działa się w ubiegłym tygodniu. Zatem nowe psy nadal przyjmują :roll:
  6. [quote name='mycha101'] Ten pies w tle łudząco podobny do naszej Żanety :roll: <matko, tak teraz będę mieć ?:evil_lol:>
  7. Oto Bell ;) <zdjęcia z niedzieli>: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9503/bell2sx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1304/bell5yw1.jpg[/IMG] Spójrzcie głęboko w te bursztynowe oczy - może ktoś się zakocha :roll: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6317/bell6gz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5918/bell7of8.jpg[/IMG]
  8. No to niedługo fotki będą - AnettA - nie zapomnij wziac aparatu. A Misiowatego pomiziaj i od nas :loveu:
  9. Się zrobiło wzruszająco ;) Trusciku, to Ci sie trafilo :loveu: Juz nie jesteś jakimś tam tymczasem lecz pełnoprawnym psem :p Neigh, przekaż Pani Teresie nasze UKŁONY!!
  10. Bell ślicznie się prezentuje: [URL]http://fundacja-emir.org/aktualnosci/GALERIA/galerialuty2008.htm[/URL]
  11. Aniu, jakie piękne fotki Ci wyszły :loveu: Zapraszamy do EMIROWEJ galerii :cool3: http://fundacja-emir.org/aktualnosci/GALERIA/galerialuty2008.htm
  12. Moze sprobuj napisac emaila ([email protected]). EMIR niezbyt czesto tu zaglada.
  13. Mycha, u Was psiaki nie maja bud tylko wchodzą do budynku? Cieplo chociaz maja zima...
  14. Nie chce się nawet komentować postawy POLISA :shake:
  15. A co! Bejutek zasluzyl na najcudowniejszy domek. No to czekamy az sesja minie :cool3:
  16. Bidulka bardzo wystraszona :shake:
  17. [quote name='Zmysł']I Wezyrek był.[/quote] To moje ulubione zdjęcie Krystyny :p
  18. Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest ladna :cool3:- prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla: Majo też tam jest :cool3:
  19. Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest ladna - prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla:
  20. Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest o 1% - prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla:
  21. Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest o 1% - prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla:
  22. No właśnie: ja kupilam gry za 50,00. Monika =Moska Anuka,chyba mnie podwoilas, wplata byla 1...
  23. :crazyeye: Puma normalnie :crazyeye: [quote name='Ziutka']Kawusia :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/142/928c2fd7f3ed8da4.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
  24. mozesz do mnie wyslac: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A Panią Kawową zapraszamy :cool3:
  25. hi hi... no Alekso - i weź mi powiedz ,że mimo wszystko nie warto było zaryzykować. Misiek w domu :loveu:
×
×
  • Create New...