-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
[quote name='Ania W']No i ktoś kto się zatrzymał i dał mu szansę na nowe życie :)[/quote] Podciągnijmy to pod kategorię: serce dla zwierząt ;) Ale fakt faktem- wieleeeeeeeeee samochodów pojechało dalej... Zatrzymał się tylko jeden. I ten jeden URATOWAŁ życie Bella. [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/447/bellzu3.jpg[/IMG]
-
[quote name='Olga132']Oficjalnie jest zamkniety a nieoficjalnie ?????[/quote] mowa o Wołominie. Traf chcial, ze ostatnio zareagowalam na ogłoszenie o zaginionym psie w moich okolicach, bo widzialam podobnego psa. Zadzwonilam i dowiedziałąm się, że piesek szcześliwie się juz znalazl. Był w schronie w Wolominie. A rzecz działa się w ubiegłym tygodniu. Zatem nowe psy nadal przyjmują :roll:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='mycha101'] Ten pies w tle łudząco podobny do naszej Żanety :roll: <matko, tak teraz będę mieć ?:evil_lol:> -
Oto Bell ;) <zdjęcia z niedzieli>: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9503/bell2sx5.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1304/bell5yw1.jpg[/IMG] Spójrzcie głęboko w te bursztynowe oczy - może ktoś się zakocha :roll: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6317/bell6gz0.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5918/bell7of8.jpg[/IMG]
-
No to niedługo fotki będą - AnettA - nie zapomnij wziac aparatu. A Misiowatego pomiziaj i od nas :loveu:
-
Trust - pozostaje na zawsze w u p. Teresy:-) wiedziałam........
Mośka replied to Neigh's topic in Już w nowym domu
Się zrobiło wzruszająco ;) Trusciku, to Ci sie trafilo :loveu: Juz nie jesteś jakimś tam tymczasem lecz pełnoprawnym psem :p Neigh, przekaż Pani Teresie nasze UKŁONY!! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Aniu, jakie piękne fotki Ci wyszły :loveu: Zapraszamy do EMIROWEJ galerii :cool3: http://fundacja-emir.org/aktualnosci/GALERIA/galerialuty2008.htm -
Moze sprobuj napisac emaila ([email protected]). EMIR niezbyt czesto tu zaglada.
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mycha, u Was psiaki nie maja bud tylko wchodzą do budynku? Cieplo chociaz maja zima... -
A co! Bejutek zasluzyl na najcudowniejszy domek. No to czekamy az sesja minie :cool3:
-
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
Mośka replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Bidulka bardzo wystraszona :shake: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Zmysł']I Wezyrek był.[/quote] To moje ulubione zdjęcie Krystyny :p -
BESTIALSKO OKALECZONY MAJMON odnalazł swoje niebo na ziemi - MA DOM!!!
Mośka replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest ladna :cool3:- prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla: Majo też tam jest :cool3: -
Bezdomna bernardynka z Białobrzegów MA DOM.. s. 42.. !
Mośka replied to aamms's topic in Już w nowym domu
Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest ladna - prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla: -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest o 1% - prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla: -
Mam prezentację PP o Fundacji Emir. Wszystkie osoby, które zechciałyby nam pomóc poprzez jej rozesłanie do swoich znajomych emailem - proszę o podanie swoich emaili na watku, PW lub na moj adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prezentacja jest o 1% - prosze POMOŻCIE !!!! :modla::modla::modla:
-
:crazyeye: Puma normalnie :crazyeye: [quote name='Ziutka']Kawusia :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/142/928c2fd7f3ed8da4.jpg[/IMG][/URL] [/quote]
-
mozesz do mnie wyslac: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A Panią Kawową zapraszamy :cool3:
-
hi hi... no Alekso - i weź mi powiedz ,że mimo wszystko nie warto było zaryzykować. Misiek w domu :loveu: