Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. No, toż Ty zapewne jego główna klientka ;) Neigh, żadne to pocieszenie dla Ciebie, ale wszedzie zastój adopcyjny. Niech ta wiosna już przyjdzie, wtedy zazwyczaj się rusza :roll:
  2. Oj, trzymamy mocno!
  3. Coś się kroi :roll:? No to trzymamy kciuki! Teos, eksportową wersję na castingu zaprezentuj ;)
  4. No to powoli mały się wciska w hierarchię Twojego stada :lol: Grunt, że jest żywotny i ma apetyt :p Teraz tylko odpowiedzialny domek.
  5. [quote name='Folen']Brooklyn jadł dziś już 3 razy, narazie wszystko dobrze..2 tys wyświetleń i 10 obserwatorów[/quote] Folen, jak Wam idzie odbijanie :lol: ? Ja byłam cała "uświniona" jego mordką. 2 tys. wyświetleń :crazyeye: ? Piękny wynik :p
  6. Witajcie! Mały ze mną jechał z B-B do Warszawy (5h). Był przesłodki i grzeczniutki. Spał cał czas :loveu: Z prawdziwa przyjemnoscia i niedowierzaniem :crazyeye: patrzyliśmy jak wogóle nie reaguje na szelest rozpakowywanych słodyczy. A rozłożył nas na łopatki siusianiem: zrobilismy 2 krociutkie postoje. Jak tylko postawiłam go na trawkę - od razu siusiał :loveu:. Po przyjeździe do Warszawy dostał zupkę z termosu, w którą zostałam wyposażona przez Alais ;). Potem 20 minut nosiłam go do odbicia, co sie chłopakowi nie szczególnie podobało, było przecież tyle kątów do zwiedzenia ;) , pełno pluszaków, a wsród nich koń, który po pociągnięciu za ucho zarżał :lol: -żebyście wtedy zobaczyły minę Małego:evil_lol: Za chwilkę przyjechała Ciocia Folen, która przekroczywszy próg od razu wykrzyknęła:"O Boże , jaki on piękny!" Mały -życze Ci teraz cudnego domku. Folen, karm Go często -to taka biedna chudzina :shake: A oto fotki z podróży: [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2820/babel1tl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3472/babel2sk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/914/babel3po2.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/1226/babel4qp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5557/babel6he0.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3820/babel7ng2.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8026/babel8yz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2623/babel9or6.jpg[/IMG] [IMG]http://img187.imageshack.us/img187/742/babel10hm1.jpg[/IMG] Mój TZ zazdrośnie patrzył na cykanie zdjęć i w końcu biednym głosem powiedział: "mi przez 2 tyg. tyle zdjęć nie zrobiłaś" :evil_lol:
  7. Ewiks, najlepiej zadzwon do EMira. Krystyna powie Ci wszystko co wie o Bellu. Tel.0601 300 726
  8. Ano zawitałam ;) Jutro będę miała przyjemność utulic maluszka:loveu:, wracając z gór zawieziemy go do Warszawy. Mam nadzieję, że maleństwo dobrze zniesie długą podróż, to bedzie w sumie 5,5 godz do Wwy i jeszcze 1 godz. do Folen. Trzymajcie kciuki, ruszamy jutro z B-B o godz.12:30.
  9. Kurcze, fatum jakieś? Moze do studia ktos dzwonil...
  10. Kurcze, tez nie widziałam, bo nie mam tego kanału :placz: A linku jakiegos nie ma do tego wywiadu??? Dzwonił ktoś rozsądny???:roll: Teos,zasługujesz na cudny domek... Ta obroza/plakietka super pomysl!
  11. Kurcze, cały czas trzymam kciuki za Teosia. Oby chłopak nie mial nic poważnego :roll: Neigh, nie badz - kiedy ten wywiad? Tak mnie zaintrygował Twoj tekst: jak szczur na otwarcie kanału :evil_lol:, ze musze to zobaczyc. Dla Teosia oczywiscie ;)
  12. [quote name='Charly']dziewczyny oraz zmysl;) prosze napiszcie z kim mozna sie kontaktowac w sprawie Farcika?[/quote] Z Kasią ;) Czy wskazane trzymanie kciuków :cool3: ?
  13. Koci-swiat -z mojego bazarku powinny wplynac na Farcika 3 wplaty: Zona 30,50 pln Diana79 50,00 pln Jaaga - 7,00 pln Bede wdzieczna za PW z info czy wplynęla ww kaska ;)
  14. Eeee, zawsze się znajdzie kolega, wujek , ciocia...
  15. Z prawdziwą przyjemnością rozpoczęłam piątek od przeczytania moich ulubionych wieści :p Monia jest niesamowita z tymi zaślepkami :crazyeye: Już Ania mi to mówiła, ale jak zobaczyłam fotkę :crazyeye: - dopiero uwierzyłam. Jak to upośledzone dziecko? Kto?? Monia??? Nadprzeciętna inteligencja, a nie tam pies specjalnej troski :eviltong: Hm, no Monia ciut rozpieszczona jest, fakt, ale właściwie komu to przeszkadza ? ;) A proceder wychodzenia na spacer... :evil_lol: Pozdrawiam serdecznie Pańciostwo Moni jak i samą "Starą Babę" z nienadążającym rozumem :lol:
  16. Ale cudowne wieści :loveu::loveu::loveu:
  17. No wiem, najgrubsza nie jestem, ale aż TAKIEGO rozstawu nie mam :evil_lol:
  18. Mycha, wpisz się na wątek transportowy... Chętnie bym CI pomogła, bo jadę przez Katowice 4.03 (do Ustronia), ale sunia jest za duza. Jade z cala familia, bagaznik full, 2 dzieci w fotelikach, a mi z przodu się nie zmieści :shake:
  19. Nasza Melcia kwitnie ... w makach ;) [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2596/spanko002sx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/4337/spanko005ok0.jpg[/IMG]
  20. Prześliczny!!
  21. [quote name='doddy']Czy ktoś myślał nad stworzeniem strony poświęconej "Krzyczkom". Wszystkiemu co się z nim wiąże od strony "naszej" - czyli tej drugiej jak Eko Fauna? Strona poświęcona psom z Krzyczek, sprawozdaniom, akcjom, petycjom, a przede wszystkim skupiającą fakty? Baner jest bardzo dobry ale jak ma odsyłać do dyskusji na dogomanii to nie jest to dobrym pomysłem - bo tu jest zbyt długo i zbyt wiele nie na temat.[/quote] To faktycznie dobry pomysł.
  22. W ślad za apelem Neigh o pisanie PISM ( nie emaili) poniżej lista gmin współpracujących w roku 2005 i 2006 z Krzyczkami. Sprawdźcie czy Wasza gmina też tu jest... Miasta, ktore miały w 2005 i 2006 umowe z Krzyczkami/Chrcynnem to: BŁONIE Urząd Miasta i Gminy Błonie 05-870 Błonie ul. Rynek 6 tel. 0-22 725 46 47 [email protected] Burmistrz: Zenon Reszka BRWINÓW Urzad Gminy Brwinów ul. Grodziska 12 05-840 Brwinów telefon: 0-22 729-59-06 faks: 0-22 729-56-64 Adres e-mail [email protected] Burmistrz: Andrzej Guzik CZOSNÓW Urząd Gminy Czosnów ul. Gminna 6 05-152 Czosnów e-mail: [email protected] Wójt: Antoni Kręźlewicz tel. 0 (prefix) 22 785-02-01 w.47 lub 54 DĘBE WLK. Urząd Gminy Dębe Wielkie ul. Strażacka 3 05-311 Dębe Wielkie tel. (025) 756-47-00 fax (025) 756-47-34 [email protected] Wojt:Hanna Zofia Wodnicka tel. (025) 756-47-00 GARWOLIN (Krzyczki i Chrcynne) Urzad Gminy ul. Mazowiecka 16 08-400 Garwolin tel. 0-25 682 05 60 fax 0-25 682 05 67 Wojt Tomasz Łysiak urzad@[email protected] IZABELIN Urząd Gminy Izabelin ul. 3 Maja 42, 05-080 Izabelin Telefon: 022 7228005 faks:022 7228006 E-mail:[email protected] Wojt: Witold Malarski tel. 022 722 89 30 KAMPINOS URZĄD GMINY KAMPINOS ul. Niepokalanowska 3 05-085 Kampinos tel. 725 00 40, fax. 725 04 44 e-mail: [email protected] [SIZE=2]Pytania do Wójta Gminy Kampinos, pana Tomasza Tymoftyjewicza prosimy kierować na e-mail: [email protected] KONSTANCIN-JEZIORNA Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna ul. Warszawska 32, 05-520 Konstancin-Jeziorna Kancelaria - 022 754 41 74 Sekretariat - 022 756 48 10 Fax - 022 756 48 85 [email protected] Burmistrz: Marek Skowroński LEGIONOWO (Chrcynne) Urząd Miasta ul. Piłsudskiego 3 05-120 Legionowo tel.: (0-22) 774-20-31 fax: (0-22) 774-02-32 Prezydent: Roman Smogorzewski - tel. 0-22 774 23 38 e-mail: [email protected] LESZNOWOLA Urząd Gminy Lesznowola ul. Gminnej Rady Narodowej 60 05-506 Lesznowola tel. (022) 757-93-40 do 42; 757-92-71; 757-90-02; fax (022) 757-92-70 e-mail: [email protected] [email protected] Wojt: Maria Batycka-Wąsik MIŃSK MAZ. Urząd Gminy Mińsk Mazowiecki ul. Chełmońskiego 14, 05-300 Mińsk Mazowiecki tel./fax: (0 prefiks 25) 758-24-89 e-mail: [email protected] Wójt: Sylwester Dąbrowski NASIELSK (Krzyczki i Chrcynne) Urząd Miejski w Nasielsku 05-190 Nasielsk ul. Elektronowa 3 tel. 0 (23) 693-30-00 fax 0 (23) 691-24-70 e-mail: [email protected] BURMISTRZ NASIELSKA mgr inż. Bernard Dariusz Mucha NIEPORĘT (CHRCYNNE) Urząd Gminy Nieporęt Pl. Wolności 1, 05-126 Nieporęt tel.: (0-22) 767-04-00, fax: 767-04-41 e-mail: [email protected] Wojt: Sławomir Mazur NOWY DWÓR MAZOWIECKI URZĄD MIEJSKI ul. Zakroczymska 30 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Tel. (22) 775-22-22, lub (22) 775-22-25 (CENTRALA) (22) 775-24-52 (sekretariat Burmistrza Miasta) Fax. (22) 775-25-32 e-mail: [email protected] [email protected] Burmistrzem miasta jest Pan Jacek Kowalski Tel. służbowy: (22) 775-22-22 e-mail: [email protected] OŻARÓW Urząd Miasta i Gminy w Ożarowie Mazowieckim ul. Kolejowa 2 05 - 850 Ożarów Mazowiecki Telefon: (0-x-22) 722 22 07 Fax: (0-x-22) 722 18 87 e-mail: [email protected] Burmistrz Miasta i Gminy Kazimierz Stachurski tel. (0-x-22) 722 12 11 e-mail: [email protected] Zastępca Burmistrza Dariusz Skarżyński tel. (0-x-22) 722 12 11 e-mail: [email protected] PRUSZKÓW Urząd Miejski w Pruszkowie 05-800 PRUSZKÓW ul. J.I.Kraszewskiego 14/16 tel.: (0-22) 758 64 31 fax: (0-22) 758 66 50 e-mail: [email protected] Prezydent: Jan Starzynski RADZIEJOWICE Urząd Gminy Radziejowice tel. +48 46 857-71-71 [email protected] Pytanie do Burmistrza online: http://www.radziejowice.pl/index.php?dzial=pytanie&lan=pl Wojt Gminy - inż. Tadeusz Kłuciński tel. +48 (46) 857-71-71 e-mail: [email protected] SOMIANKA Urząd Gminy w Somiance 07–203 Somianka, Somianka-Parcele 16b tel./fax +48 29/ 741 87 90; 741 87 96 e-mail: [email protected] oraz [email protected] Wójt: Andrzej Żołyński STARE BABICE Stare Babice, ul. Rynek 32 05-082 Stare Babice woj. mazowieckie powiat warszawski zachodni nr telefonu: nr faxu: (0-22) 722-95-81 (0-22) 722-90-21 e-mail: [email protected] WIELISZEW Urząd Gminy Wieliszew ul. Modlińska 1, 05-135 Wieliszew Sekretariat: tel./fax: (0-22) 782-27-32 Biuro Obsługi Klienta: tel.: (0-22) 782-20-22 e-mail: [email protected] Wójt Gminy Wieliszew inż. Waldemar Kownacki tel. (022) 782 27 32, fax (022) 782 27 22 e-mail: [email protected] WINNICA (Chrcynne) Wójt Gminy Winnica mgr Janusz Zbigniew Szubert tel. (023)6914092 fax. (023)6914025 e-mail: [email protected], [email protected] Nazwa gminyWinnica Powiat Pułtusk,Województwo mazowieckie Adres:ul. Pułtuska 25 Kod:06 - 120 Winnica Kontakt:tel. (023) 6914092 fax. (023) 6914025 e-mail: [email protected] WYSZKOW (Chrcynne) Urząd Miejski w Wyszkowie Aleja Róż 2, 07-200 Wyszków tel.: (0-29) 742-42-01/08 fax: (0-29) 742-42-09 e-mail: [email protected] Grzegorz Nowosielski tel: (29) 742 40 20 fax: (29) 742 42 09 e-mail: [email protected] ZAKROCZYM URZĄD GMINY ZAKROCZYM ul. Warszawska 7 05-170 Zakroczym tel. (0 22) 785 21 45 fax. (0 22) 785 26 22 e-mail : [email protected] Burmistrz Henryk Ruszczyk pytanie do burmistrza online: http://www.zakroczym.pl/441-431d674233318.htm ZAŁUSKI Urząd Gminy w Załuskach [SIZE=2]Załuski 67 09-142 Załuski Sekretariat Wójta: Tel./Fax: 0 23 661 90 13 e-mail: [email protected] Wójt Gminy Załuski Romuald Woźniak tel.fax: (023) 661 90 13 w. 22
  23. [quote name='Zmysł']Wrzuciłem link bazarkowy na wątek ogólny. Tam ciągle ktoś poszukuje różności dla maluchów.[/quote] Wujaszek podniesie od czasu do czasu :cool3:, co??
  24. Dziewczyny, bez paniki. Neigh, jakby coś się działo - byłabyś pierwszą poinformowaną :roll:
×
×
  • Create New...