Jump to content
Dogomania

Mośka

Members
  • Posts

    1727
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mośka

  1. Bazarek dla Farcika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9537768#post9537768[/URL] Zapraszam (również do podnoszenia, bo nie będzie mnie na necie do poniedziałku) :cool3:
  2. Wystawie Farcikowi bazarek- jak bedzie gotowy wkleję link. Tylko jakie konto podac? Rozumiem, ze Kociego Swiata, tak? Beba, co za misja :crazyeye: I w jedną i w drugą stronę podróży psia akcja :loveu: A swoją drogą to trzeba mieć szczęście :evil_lol::shake:
  3. :evil_lol: nie smiac sie z dziewczyny - jej -to pilnuje ;)
  4. Teos na www.naszzwierzak.pl : http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/?&add=326 i http://www.gumtree.pl/warszawa/56/20261056.html
  5. Neigh, dalam Oldze 2 namiary na platne tymczasy pod "Twoim" kątem... I cos dorzuce finansowo. Gdzies tu jest Twoje konto? Jesli nie, wrzuc mi na PW.
  6. Widze na zdjeciach, ze Pestka pojechala z wyprawką :cool3: ? Podejrzewam Aniu, ze bez wiekszego trudu rozstalas sie z piszczałka :evil_lol:
  7. Na stronie uwagi w komentarzach ludzi wypowiedział się jakiś Pan, ktory mieszka w Nasielsku: "W schronisku w Krzyczkach zwierząt ostatnio podobno ubyło i to tych najbardziej potrzebujących pomocy. Gdzie one się podziały? A wystarczy się przejechać do pobliskiego Nasielska i zobaczyć ile takich zwierząt zaniedbanych, zachudzonych zaczęło biegać ostatnio po ulicach miasta.Są to dziesiątki zwierząt. Tak się składa że jestem mieszkańcem Nasielska i mam okazję obserwować nieszczęsną "emigrację" co rusz nowo pojawiających się zwierzaków na ulicach miasta.Czy naprawdę jest tak trudno ukrucić ten proceder?" i ktos jeszcze: "mieszkam obok tego schroniska... miało być zlikwidowane i co... i nic, psy sie szwendaja, starch sie bac wyjsc na wlasne podworko... nie dbaja o te psy i tyle" Nic nie dociera do tego burmistrza???? Zresztą sami popatrzcie na wpisy: http://uwaga.onet.pl/1469954,archiwum.html Przepraszam Cie Neigh za zaśmiecanie Tigerkowatego wątku, ale uspokoił mnie fakt, że idziecie się szczepić - więc wściec się nie powinnaś :evil_lol:
  8. Jeju, skąd oni się biorą :crazyeye:?
  9. No to jest cała nasza Ania :p Jakzeby moglo byc inaczej. Zdejmujemy ogloszenia :cool3: ? P.S. nie krzycz na Myche, sprowokowałam Ją :evil_lol:
  10. Tinka sie doczekała :multi::multi::multi: Kibicowalam jej tu caly czas. A skoro juz tu wujaszka chwalą - to i ja się dołączę ;) Anuka -ciśnij Tomka z tym hotelikiem.Swietny pomysl...i odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ja bym mu swojego psa z zamknietymi oczami zawiozla :p No chyba, że po wystąpieniu medialnym i tłumach fanek wujkowi sodówka do głowy odbije :evil_lol:
  11. Ania- dzwonią domki? Jakies perspektywy?
  12. Jak mu pięknie sierść lśni :loveu: Misiu, Ty farciarzu :lol: Alekso, przeszłaś swoje dla dobra Miskowatego,owszem, ale czy teraz nie pękasz z dumy z tej adopcji :lol: ?
  13. Tekst luks! Ogladajcie jutro TVN UWAGA 19:45 !
  14. Pestka ma wznowione ogloszenie na GUMTREE ;)
  15. no to ciut spokojniejsza jestem...choć wlasciwie te trwałe uszkodzenia :angryy: Brawa dla dzielnego pacjenta:loveu: Neigh, dla Ciebie też, za to ze taka kontaktowa w poczekalni jesteś :evil_lol:
  16. Ojej, czekamy na wiesci :roll:
  17. Misio grzeje doopkę w SWOIM domku!!!! :p SUPER!!! Opłaciło się ALEKSO ;)
  18. Wklejam wypowiedz ARKI z innego wątku (dziś, 14:37): [B][SIZE=3][COLOR=blue]Otrzymalam informacje, ze schronisko w Krzyczach [COLOR=red]zostalo zamknięt[/COLOR] do mementu dostosowania samego schroniska do zalecen pokontrolnych, wojwodzkiej inspekcji weternaryjnej. Nie mam jeszcze szczegolow jakie to sa zalecenia pokontrolne a dalsze, inne kontrole schroniska, na wniosek wojewodzkiej inspekcji są uruchamiane[/COLOR] ;-)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Slijcie listy dalej!!:loveu:[/SIZE][/B] Czy to nie przeszkodzi w wyciągnięciu BISIa w niedzielę? :roll: Ciekawe co oznacza [B]zamknięte[/B]: nie przyjmowanie psów czy zakaz wstępu kogokolwiek...
  19. jeju, oby się udało...:roll: tfu tfu
  20. [quote name='Jo37']Wyślijcie do Camary informacje o suni mix podhalana . Może pomoże znależć jej dom .[/quote] Mycha -zajęłaś się tą propozycją?
  21. Na gumtree ludzie oferuja platne tymczasy/hotele. Moze tak byloby taniej niz w hoteliku. Oczywiscie pierwszych kilka dni musi spedzic w klinice... [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/60/19602160.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/97/19274697.html[/URL] To jeszcze dziecko :roll:: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/93/15368293.html[/URL]
  22. No to jeszcze gumtree: [URL="http://www.gumtree.pl/warszawa/44/19608344.html"][COLOR=#810081]http://www.gumtree.pl/warszawa/44/19608344.html[/COLOR][/URL] (wazne 7 dni od dziś) i na: [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL]
  23. [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/?&add=116[/URL] (wisi do skutku) Ania -moze wpisuj to wszystko do pierwszego postu. Mycha -moze warto jeszcze dopisywac ile dni wisi ogloszenie, chociaż znając rękę Ani ;) P.S. Aniu wejdz na: [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/[/URL] Zobacz jak się ladnie Pestka prezentuje (dopoki ktos nie doda nowego psa
  24. no właśnie - podzielmy się! Jeżeli ktoś gdzieś mała już ogłosił - niech napisze gdzie. Na razie wiemy o: Allegro
×
×
  • Create New...