-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Bazarek dla Farcika: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9537768#post9537768[/URL] Zapraszam (również do podnoszenia, bo nie będzie mnie na necie do poniedziałku) :cool3:
-
Wystawie Farcikowi bazarek- jak bedzie gotowy wkleję link. Tylko jakie konto podac? Rozumiem, ze Kociego Swiata, tak? Beba, co za misja :crazyeye: I w jedną i w drugą stronę podróży psia akcja :loveu: A swoją drogą to trzeba mieć szczęście :evil_lol::shake:
-
AMBER - bursztynowa piękność zostaje u Jo37!Szczęściara!
Mośka replied to Ania W's topic in Już w nowym domu
:evil_lol: nie smiac sie z dziewczyny - jej -to pilnuje ;) -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Mośka replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na stronie uwagi w komentarzach ludzi wypowiedział się jakiś Pan, ktory mieszka w Nasielsku: "W schronisku w Krzyczkach zwierząt ostatnio podobno ubyło i to tych najbardziej potrzebujących pomocy. Gdzie one się podziały? A wystarczy się przejechać do pobliskiego Nasielska i zobaczyć ile takich zwierząt zaniedbanych, zachudzonych zaczęło biegać ostatnio po ulicach miasta.Są to dziesiątki zwierząt. Tak się składa że jestem mieszkańcem Nasielska i mam okazję obserwować nieszczęsną "emigrację" co rusz nowo pojawiających się zwierzaków na ulicach miasta.Czy naprawdę jest tak trudno ukrucić ten proceder?" i ktos jeszcze: "mieszkam obok tego schroniska... miało być zlikwidowane i co... i nic, psy sie szwendaja, starch sie bac wyjsc na wlasne podworko... nie dbaja o te psy i tyle" Nic nie dociera do tego burmistrza???? Zresztą sami popatrzcie na wpisy: http://uwaga.onet.pl/1469954,archiwum.html Przepraszam Cie Neigh za zaśmiecanie Tigerkowatego wątku, ale uspokoił mnie fakt, że idziecie się szczepić - więc wściec się nie powinnaś :evil_lol: -
Jeju, skąd oni się biorą :crazyeye:?
-
Tinka sie doczekała :multi::multi::multi: Kibicowalam jej tu caly czas. A skoro juz tu wujaszka chwalą - to i ja się dołączę ;) Anuka -ciśnij Tomka z tym hotelikiem.Swietny pomysl...i odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ja bym mu swojego psa z zamknietymi oczami zawiozla :p No chyba, że po wystąpieniu medialnym i tłumach fanek wujkowi sodówka do głowy odbije :evil_lol:
-
Jak mu pięknie sierść lśni :loveu: Misiu, Ty farciarzu :lol: Alekso, przeszłaś swoje dla dobra Miskowatego,owszem, ale czy teraz nie pękasz z dumy z tej adopcji :lol: ?
-
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Mośka replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tekst luks! Ogladajcie jutro TVN UWAGA 19:45 ! -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Mośka replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no to ciut spokojniejsza jestem...choć wlasciwie te trwałe uszkodzenia :angryy: Brawa dla dzielnego pacjenta:loveu: Neigh, dla Ciebie też, za to ze taka kontaktowa w poczekalni jesteś :evil_lol: -
TYGRYŚ szuka domu ... Tygryś za TM ... [']
Mośka replied to Nicol's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej, czekamy na wiesci :roll: -
Misio grzeje doopkę w SWOIM domku!!!! :p SUPER!!! Opłaciło się ALEKSO ;)
-
Wklejam wypowiedz ARKI z innego wątku (dziś, 14:37): [B][SIZE=3][COLOR=blue]Otrzymalam informacje, ze schronisko w Krzyczach [COLOR=red]zostalo zamknięt[/COLOR] do mementu dostosowania samego schroniska do zalecen pokontrolnych, wojwodzkiej inspekcji weternaryjnej. Nie mam jeszcze szczegolow jakie to sa zalecenia pokontrolne a dalsze, inne kontrole schroniska, na wniosek wojewodzkiej inspekcji są uruchamiane[/COLOR] ;-)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Slijcie listy dalej!!:loveu:[/SIZE][/B] Czy to nie przeszkodzi w wyciągnięciu BISIa w niedzielę? :roll: Ciekawe co oznacza [B]zamknięte[/B]: nie przyjmowanie psów czy zakaz wstępu kogokolwiek...
-
jeju, oby się udało...:roll: tfu tfu
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='Jo37']Wyślijcie do Camary informacje o suni mix podhalana . Może pomoże znależć jej dom .[/quote] Mycha -zajęłaś się tą propozycją? -
Na gumtree ludzie oferuja platne tymczasy/hotele. Moze tak byloby taniej niz w hoteliku. Oczywiscie pierwszych kilka dni musi spedzic w klinice... [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/60/19602160.html[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/97/19274697.html[/URL] To jeszcze dziecko :roll:: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/93/15368293.html[/URL]
-
[URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/?&add=116[/URL] (wisi do skutku) Ania -moze wpisuj to wszystko do pierwszego postu. Mycha -moze warto jeszcze dopisywac ile dni wisi ogloszenie, chociaż znając rękę Ani ;) P.S. Aniu wejdz na: [URL]http://dziennikmetro.pl/zwierzyniec/[/URL] Zobacz jak się ladnie Pestka prezentuje (dopoki ktos nie doda nowego psa