Wśród atrakcji na niedzielnym "Dniu Sierściucha" był pokaz aikido, pokaz tresury psów, pokaz tańców nowoczesnych.
Dzieci mogły uczestniczyć w warsztatach garncarskich: lepić swoje ludki/zwierze i malowac gotowe już figurki, ponadto był stolik ORIGAMI, gdzie powstawały różne cuuuuda:crazyeye:. Były jeszcze kolorowanki, krzyżowki dla dzieci, loteria (każdy los wygrywał), konkurs karaoke, pokaz lotów modeli samolotów.
Uzbieraliśmy ponad 1500 pln :p