-
Posts
1727 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mośka
-
Melduję cioteczkom, iż wczoraj wieczorową porą dotarły do mnie liczne kartony, a to za przyczyną niezawodnego DOGO Wujaszka ;) Piłki do kosza - szt. 2 - NÓWKI, super nagroda! I wiele innych gadzetów i cudeniek. Serdecznie dziękujemy Anouk i Zmysłowi :loveu::loveu::loveu: Olga, mam dla CIebie coś słodkiego. Tylko pospiesz się z odbiorem, bo nie wiem ile czasu zajmie moim potfforkom odnalezienie skrytki ;)
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Mycha, jeśteśmy z Ciebie dumne :p -
OK< miejsce szykuję ;)
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Mośka replied to emilia2280's topic in Schroniska
Ktoś kilkanaście stron wstecz ktoś pytał o małą, biało-dropiastą sunię z dużymi ucholami, której nie przyjęto na Paluchu ( znaleziona nie w ich rejonie) i wtedy "wspaniałoomyślnie" wzięła ją Biedrzycka. Wydaje mi się, że widziałam tę sunię w reportażu, po wypowiedzi wójta (Pan Górski, z wąsami), skacze w kojcu w głębi po lewej stronie. -
[quote name='Zmysł']Mośka, w czwartek odbieram fanty od Anouk. Czy wieczorem mogę Ci je podrzucić?[/quote] jasne! Od 18:10 jestem w domu. Zresztą u mnie ciągle ktoś jest - więc w razie co możesz zostawić ;)
-
Pękam z dumy z naszej Meli! Na okoliczną budowę przybłąkał sie psiak. Spacerował sobie po okolicy .. i zaprzyjaźnił się z Melką. Zaczął przychodzić do koleżanki coraz częściej, a Mela bardzo przyjaźnie go przyjmowała. NIe była nawet zazdrosna o michę i głaski, na które NOWY jest bardzo łasy. Krok po kroku... i wygląda na to, że dzięki wspaniałemu sercu Ali i Jej TZ, a także pełnej akceptacji Meli- TOBI ( bo takie ma już imię) znalazł DOM :multi::multi::multi: Trzymajmy kciuki, aby wszystko się ułożyło.
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Olga, ten link odesłal mnie do logowania. -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Mośka replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Agata, właśnie zrobiłam Ci bazarkowy przelew na Figę i jej gromadkę. Bedzie to 40,00 pln. Mam nadzieję, że się przyda. -
Dotarła do mnie pierwsza paczka ( z Wrocławia):loveu: Oj czego tam nie było! Cudeńka różne, różniste, większość nowa! Serdecznie dziekujemy :loveu:
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Mośka replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Oj, jakie słodkie króweczki :loveu: Mam nadzieję, że szybko znajdą domki! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Zmysł, a co z naszą propozycją bazarku ? ;) -
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Mośka replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Dobrze Agata, ze znalazlaś ten tymczas, bo taka opieka to... :shake: -
aż się boję teraz namiary wysylac PW. Dziewczyny od breloczkow i gazet -wyslijcie mi emaila na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -odesle adres do wysylki...
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Mośka replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że u Figi wszystko OK. Jak maluchy? Skonczyl sie moj bazarek. Niestety zebralo się jedynie 25,00 pln. Agata - wpłacę tę kwotę na Twoje konto jak tylko dziewczyny mi zapłacą. Twoje konto nam (od Ani ;) ) -
Na pewno się przyda! Pięknie dziękujemy :loveu: Zamelduję, jak dotrze.
-
Figa i jej szóstka dzieci już w swoich domach. Wygraliśmy tę batalię.
Mośka replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Ufff, przez weekend nie miałam dostępu do netu i byłam strasznie niespokojna o Figę i jej dzieci... Cieszę się, że do tej pory nie ma objawów. POwiało umiarkowanym optymizmem. Agata -dziś kończy się mój bazarek dla FIGI: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118431[/URL] Przesle CI nalezność jak tylko wszyscy wpłacą. Dużo tego niestety nie będzie, ale zawsze coś... -
Już jestem .. i adres do wysyłki na ten tychmiast wysyłam ;) Dziewczyny - chcemy stare numery "Mojego Psa"? Odpowiedzcie ładnie :cool3:
-
problemem jest WSZYSTKO: transport - samochód Agaty skazony ów wet w Toruniu- a moze ma takie same umiejetnosci jak wetka, u ktorej zostaly zarazone i leczone suki ??? łatwo jest nam osądzać, a Agata jest sama z 3 dzieci na karku...
-
nazwisko zna Ania
-
nie możemy wykluczyć, że lekarz któego nie znamy wystawi nam potem niebotyczny rachunek z całą "artylerią" podanych leków.... ale potem powie, że on przecież nie gwarantował sukcesu. Wiem, nie ma wyjscia ... ale ja przychylam sie do Ani - potrzebna choćby 1 osoba, która wyrazi zdanie o tym wecie. I proszę osoby zainteresowane wyłącznie krytyką o nie udzielanie się na tym wątku... Agacie w tym momencie potrzebne jest inne wsparcie!
-
Ta Warszawa to niegłupi pomysł :roll:
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Mośka replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
tu bym polemizowała :lol: Zmysł- mam pomysł - Ania ma świetny sprzęt i dobre OKO- zróbmy Ci sesję, może być na białym koniu i z nagim torsem! Ale wystawiamy na EMIRA! Uważam, że kupę kasy zgarniemy :lol: Poważnie! -
Niedobrze.... Jeżeli Figa ma już objawy, wiemy co to oznacza dla Jej dzieci...
-
pozostaje transport... A we Włocławku nie ma takiej kliniki, któa mogłaby przyjąć Figę ze szczeniakami ?