Ogłoszenia jej cały czas robie w necie, już ma ich na tylu stronach, ile znam. A wiecej zdjęć ma wkleić Ewelinka ale coś się nam pochorowała. Tylko nie ma wśród nich takich radosnych, faktycznie jak pojade na tygodniu postaram sie zaczaić aż sie będzie chciała bawić