-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Kakadu, na razie nie wplacaj pieniazkow :roll: Beda potrzebne za 10-12 dni. Boje sie, zeby kierownik nie przegapil wplat jak bedzie za wczesnie.[/quote] oki, poczeka sie w takim razie; tylko dajcie znac jak juz bedzie czas, bo ja moge przegapic; pozdrawiam -
Poziomka ,Śnieżynka i Snieżka z Mielca mają domy!
kakadu replied to iwop's topic in Już w nowym domu
jak wy tam zbieracie dziewczyny te pieniadze? sama nie mam za duzo, ale dycha sie znajdzie, bo to zwiekszy szanse na domek; -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dzieki malgoniu:Rose: jak tylko bede miala chwile (byc moze dopiero w piatek...) na pewno zajrze na ten watek; zaparze sobie zielonej jasminowej i poczytam, a potem wszystko zrelacjonuje pani dorocie -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dzieki dziewczyny za krzepiace slowa, tez mi sie wydaje, ze nie ma co panikowac, bo jej sie krzywda tam nie dzieje; tylko pani dorota sie martwi, ze mala cierpi; ale to dopiero kilka dni, wiec ona jeszcze nie wie, ze to jej domeczek jest, ze latem bedzie brykala po ogrodku z malym filipkiem za pileczka i zapomni o orzechowcach (zachwujac we wdziecznym serduszku pamiec o szpilce, beci, albiemu i dif :)) nabrala juz troche pewnosci siebie, poszczekuje jak jest na zewnatrz, ale z tym sniadankiem to dala do wiwatu :lol: jak sie w takim malym piesku zmiescily kanapki przygotowane dla wielkiego faceta :crazyeye: -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
nocka (trzeba sie przyzwyczajac do tego imienia) ma juz za soba pozarcie sniadania swojego pancia ze stolu ;) niestety okazalo sie, ze bardzo zle znosi samotnosc i pozostawiona nawet na krotki czas wyje okrutnie; mamy szczescie, ze trafila do domku z ogrodkiem bo inaczej byloby niedobrze; dzwieki jakie wydaje sa podobno rozrywajace serce, ale nie znajdziemy dla niej domu w ktorym bylaby non stop w towarzystwie czlowieka; nie wiem czy nie podpowiem pani dorocie kupienia tych feromonow dap, one sa podobno dobre i skuteczne, ale nie wiem ile kosztuja; jelsi sa abyt drogie to nie da rady; moze mala sie przyzwyczai po jakims czasie i zrozumie, ze nikt jej nie zostawia na zawsze; nie mam doswiadczenia z takimi psami, nie wiem czy to jest stres dla niej, slyszalam, ze takie psy czesto niszcza rozne rzeczy w mieszkaniu, ona tylko placze pod drzwiami; nie jest zostawiana nigdy sama na dluzej niz 4-5 godzin wiec to nie jest jakos okropnie dlugo; no nie wiem..., jesli macie jakies uwagi to piszcie; -
ulko, jak wiesz zbieram pieniazki dla frodka na lekarza i badania; moi znajomi postanowili podarowac telewizor, zeby go wystawic na jakas aukcje; telewizor jest calkowicie sprawny, standardowej wielkosci (nie wiem ile to cali, moze 21) marki grundig; powiedz mi czy lepiej go wystawic na bazarku dogomaniackim czy na allegro, bo ja nie mam wprawy... moze pare zlotych by sie uzbieralo?
-
z oczami frodka juz lepiej, dziekuje; kupilam mu wczoraj krople optex (w zasadzie plyn antybakteryjny do przemywania oczu i powiek) ale napisane jest na nim, ze mozna raz dziennie wiec dokupilam po poludniu w aptece szalwie i swietlik do zaparzania, ale to juz jutro wyprobujemy; a co to tego podobienstwa, to mysle, ze jest w kolorze i ogonie, a reszta jednak rozna ;)
-
alez murko :crazyeye: uszka zgoda - szpiczaste, ale ogonek krotki i identyczny z tym drugim pieskiem; w sumie ten ogonek najpodobniejszy z taka kepka wlosow na koniuszku;
-
oki, dzieki, dzis w drodze do pracy wpadne do apteki i kupie szalwie i swietlik w torebkach; jak nie pomoze to popytam o jakies kropelki antybakteryjne w lecznicy;
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
poki co nie zaznam spokoju, az nie bedzie ciachnieta; wtedy dopiero misja bedzie ustabilizowana; przepraszam, ze jestem taka monotematyczna, ale to po prostu jedyna w zasadzie rzecz, ktora mnie niepokoi; -
dziewczyny, ratujcie, frodkowi wczoraj ropialo jedno oko, dzis juz oba i do tego moj kot ma jakas infekcje tego mniejszego, niewidzacego oka; na moj gust taka sama ropa u obojga, leci jak nie wiem, biala na oku, brazowa na waciku zmoczonym przegotowana woda; czy mam panikowac i leciec do weta czy moze probowac jakiegos domowego sposobu? czym przemywac? sznaucer na razie czysty, ale juz sie boje; co tak nagle u diabla sie stalo? zbiera sie nie tylko w wewnetrznym kaciku, ale i w zewnetrznym, a takze na dolnej powiece; oczy na razie nie sa zaklejone, ale wyraznie cos jest nie tak; ogolne zachowanie zwierzakow nie uleglo zmianie; apetyt jak trzeba; i co teraz?
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:oops: jestem bardzo srednio obeznana z dzialami na dogo :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops: jak juz ci pisalam, gdyby nie zakladki to nie trafilabym do zadnego watku :oops::oops: -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a jaki dzial beciu masz na mysli mowiac o przeprowadzce? bo ja naprawde nie wiem :oops: -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='becia66']Kakadu a będziesz miala fotki z nowego domku ? I jak myślisz - mogę już Sarenkę przenieść do innego działu ??? ;)[/quote] fotki beda na 100%, ale jak napisalam musze chwile odczekac, zeby tam pojechac; mala niech sie zadomowi; a do jakiego dzialu chcesz ja przeniesc? ja bym chcialam ja przeniesc do dzialu psow oczekujacych na pomoc w przeprowadzeniu zabiegu sterylizacji, ale nie wiem, czy jest taki dzial... ;) -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Mam swoje kontakty :eviltong::eviltong::eviltong: Zdjęcie kiepskie, bo robione telefonem. [SIZE=1] kakadu mi przesłała i prosiła o wklejenie, bo sama nie potrafi ;)[/SIZE][/quote] nie [B]nie potrafi[/B] :mad: tylko [B]nie moze [/B];) -
powiem wam dziewczyny, ze frodek jest naprawde kochany; zebyscie widzialy jak bawil sie z mala sarenka, ktora byla przez chwile u mnie (zanim pojechala do swojego, mam nadzieje docelowego juz domku); jak przysiadal na tych krzywych tylnych kopytkach, jak podskakiwal i przewracal sie z nia na dywanie; sarenka jest jego miniaturka - mniej wiecej o 3 kilo mniejsza i taka smieszna; zrobilam kilka zdjec, ale arek zabral aparat wiec mialam tylko telefon; jest tam cala trojka: moja kola, moj frodek i mala sarenka (ta czarna, mala kropeczka); sarenka zostala nazwana przez syna mojej przyjaciolki nocka bo taka czarniutka jak noc listopadowa :)
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
dobry wieczor beciu, dzwonilam dzis kolo 19 do mojej przyjaciolki (zobaczylam, ze nie odebralam od niej polaczenia - bylam w pracy); okazalo sie, ze dzwonila, zeby powiedziec, ze wszystko jest ok; mala zostala dzis na 3 godziny sama i nic nie zbroila, za to cieszyla sie jak szalona jak wrocili wiec mysle, ze sie do nich powoli przyzwyczaja; poki co to miejsce w ktorym jest najdluzej od chwili opuszczenia schroniska; ja za jakis czas tam pojade, ale musze troche zaczekac, zeby sie do nich przyzwyczaila lepiej; mysle, ze moze w przyszlym tygodniu wezme aparat i tam wpadne na chwile; musze porozmawiac z pania dorota, zorientowac sie jak to wyglada; jestem troche wykonczona mysleniem o sterylizacji; probuje cos zalatwic, ale poki co nic nie wiem; ale trzymajcie kciuki zeby sie udalo to co knuje z jedna dziewczyna z dogo; na razie nic nie powiem, zeby nie zapeszyc; chociaz jesli sie to nie uda to tak czy owak doprowadze do tego zabiegu, bo ja nie z tych odpuszczajacych; nie mam tylko chwilowo pomyslu jak, ale cos wymysle... moze wam cos wpadnie do glowy? polecam sie waszej laskawej pamieci ;) kakadu -
wiesz, co ulko, ja na przeciwko mam nowo otwarte biuro ogloszen gazety wyborczej; jak tylko bede miala chwile to wpadne tam i zapytam;
-
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
wiem albiemu o czym mowisz; wczoraj czulam sie doslownie jak dwuglowy ufoludek, ktory do tego glosi jakies masakryczne brednie; wiecie jak to jest, tak mowic o rzeczach dla siebie oczywistych i widzec te uciekajace w bok spojrzenia kiedy chcialbys zobaczyc zrozumienie? nic nie pisalam, ale wrocilam do domu okropnie rozbita, juz sie zaczelam zastanawiac, czy ja na pewno mam racje :-o -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
gdyby byla szczenna i faktycznie bylby na to czas to sterylka aborcyjna bylaby jedynym rozwiazaniem; wspomnialam nawet o tym wczoraj przy okazji przekazywania i wszyscy zamarli ze zgrozy na dzwiek slowa aborcja :razz:; o matko jak to sie trzeba pilnowac co i gdzie sie mowi... sami widzicie, ze w tym kontekscie zgoda na zabieg to juz dla nich duze zlamanie zasad... -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
no wiem, ze trzeba czekac po cieczce pare tygodni, ale czy mozliwe jest stwierdzenie kiedy mala miala ostatnio cieczke? ona ma takie cycuchy wyciagniete, czy w schronie miala male? az sie boje pomyslec, ze jest szczenna i stad te cycole tak wisza; ale raczej to po szczeniakach, a nie przed... -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
w sumie niby tak, ale ja bym wolala juz to miec za soba; czekac mozna, a w tym czasie szukac przynajmniej mozliwosci; w najblizszych dniach pani dorota idzie z mala do weta, zeby ja na poczatek odrobaczyc; wet zobaczy wtedy sunke i bedzie mogl ocenic jej ogolny stan; -
Sarenka - mix ratlerka z Orzechowców szuka domu.MA DOM .
kakadu replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
o dziewiatej rano mialam telefon ze sprawozdaniem :) w nocy ladnie spala, nic nie nabrudzila, ale odmowila nocowania w miejscu do tego przeznaczonym; pani dorota urzadzila jej poslanie (taka plastikowa owalna lezanka dla psow z bokami i z przodu nizszym wejsciem, wylozone kocem i polarem na wierzchu, czyli w sumie dosc komfortowo) w lazience; lazienka przestronna i przede wszystkim najcieplejsza, poslanko przy kaloryferze drzwi oczywiscie otwarte, wiec mala w nocy przeniosla sie do zimnej kuchni i spala na narozniku, ktorego komfortowym nazwac nie mozna; maz pani doroty jak to zobaczyl to dal jej swoj podkoszulek, zeby miala na czym polozyc glowe i tak do rana zlecialo; od rana mala chodzi za swoim nowym panem i jego synem (brat mojej przyjaciolki) i jak wyjda na chwile to popiskuje pod drzwiami; ciagle chce wychodzic na ogrodek, ale pogoda w wawie parszywa okrutnie wiec raczej siedzi w domu; poki co wszystko w porzadku i tylko te sterylizacje nalezaloby zalatwic jak najszybciej, zeby miec z glowy... -
[quote name='martik b']ja też myślę, że będzie dobrze...nie wiem kakadu ile już on jest na dt u Ciebie ale u mojego psa przystosowanie trwało długo..tu niestety trzeba cierpliwości, efekty nie będą natychmiastowe...będę 3mać za Was kciuki, uda się na pewno ;)[/quote] frodek jest u mnie od dwoch miesiecy (jak ten czas leci...), ale na powaznie zabralismy sie za problem przedwczoraj, wiec wszystko przed nami ;) dzieki za dobre slowo