Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. ludzie sobie nie zdaja sprawy, ze klikajac bez zastanowienia 'dodaj do obserwowanych' robia innym niepotrzebnie nadzieje;
  2. nie wiem, czy to podrzucanie w gore cos daje, ale mulinka prosila zeby podrzucac to podrzucam jeszcze na dobranoc...
  3. wracamy na gore dziewczyny!
  4. trzy dziewczyny czekaja i widze, ze poszly na dalsze strony, a tam niczego nie znajda, ani ich nikt nie znajdzie :shake:
  5. oj tak, bardzo prosimy, zeby ktos spojrzal na nie przychylnie; moze jakis znajomy szuka pieska? moze moglby sie nim zajac chociaz tymczasowo?
  6. to wspaniale widzec taka preznie dzialajaca grupe; dopiero co wellington wplacila pieniazki, a tu juz ciach i jedna sunia zoperowana, a druga lada moment tez bedzie :loveu:
  7. no to teraz trzeba bardzo cieplo myslec, zeby sie wszystko udalo; i trzymac kciuki mocno; oby bylo dobrze; podobno w orzechowcach minus dwanascie, wiec w mielcu pewnie podobnie...
  8. :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1: w imieniu neski znanej w niektorych kregach jako sarenka i jej nowej panci przekazuje wszystkim ciotkom najsereczniejsze zyczenia z okazji swiat :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:
  9. :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1: frodek okruszek zyczy swoim wszystkim ciotkom i ich bliskim wesolych i pogodnych swiat i zeby nie stracily sil do szukania domkow dla jego braciszkow i siostrzyczek, ktore jeszcze sa w schroniskach :tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1::x-mas::tree1:
  10. a no pewnie, ze tak, ale juz mozna by drazyc ten konkretny temat; moze mozna sie skontaktowac z ta rodzina? tak sie tylko pytam, bo jestem ciekawa czy juz cos wiadomo...
  11. a ulka wkleila przeciez list jakiejs zainteresowanej rodziny, ktora chce przygarnac amorka i sniezynke; czy wiadomo co z nimi? czy to aktualne? jest z nimi jakis kontakt?
  12. rany, zeby wlasnego banerka nie zauwazyc...... :oops::oops::oops::oops::oops::oops:
  13. chcialam sobie zrobic banerek z sunkami, krok po kroku podazylam za instrukcja umieszczona wczesniej i... nic; prosze o dokladniejszy instruktaz :oops: calkowicie atechniczna kakadu :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
  14. czytamy i sie wpisujemy; cieszymy sie tez, ze sa pieniazki na sterylizacje dla obu suniek :multi:; a co z tym bidulkiem podobnym do wyzla wegierskiego? czy on ma swoj watek?
  15. ciesze sie, ze choc tyle moglam zrobic; a propos sunki, to jednak nie bedzie miala na imie nocka tylko neska; bardzo przepraszam za te zawirowania z imieniem, ale takie imie to przeciez wazna rzecz i musi pasowac, wiec sie staraja :) co to tego sniadanka to mam sprostowanie, bo dzwonila wlasnie moja przyjaciolka; neska nie zjadla kanapek, tylko........ szyneczke z wierzchu; az sie tata przyjaciolki zastanawial, czy sobie polozyl cos na ten chleb, ale jak zobaczyl rozowy jezor oblizujacy czarnego buziaka to juz nie mial watpliwosci co sie stalo :) :) :) :) neska nie lubi wychodzic na dwor sama tylko z pancia albo z panciem; jeszcze sie oswaja, ale juz broni pani doroty choc wystarczy podniesc reke zeby poprawic czapke, zeby sie wystraszyla; jeszcze sie rozkreci, jak zobaczy, ze nikt jej tam nie krzywdzi; mialam tego nie pisac, ale napisze: mysle, ze mala tam zostanie; ale niech to tymczasem zostanie miedzy nami ;)
  16. o jezusie, znalazlam; poplakalam sie ogladajac; macie dziewczyny duzo hartu, ze znosicie to co tam sie dzieje i robicie co mozecie zeby pomoc; wielki szacunek dla was kakadu klania sie w pas :modla::modla::modla::modla::modla::modla:
  17. [quote name='albiemu']kakadu widziałaś reportarz o Orzchowcach w Interwncji w Polsacie???[/quote] :crazyeye::crazyeye: o rany, nie widzialam, a kiedy byl? czy mozna go znalezc gdzies w sieci? zaraz poszukam - dzieki
  18. nie chce im teraz zawracac gloy telefonami; ostatnio jak dzwonilam to oderwalam pania dorote od lepienia pierogow ;) przed swietami mnostwo roboty i wszyscy zabiegani; ale nie martw sie, gdyby sie cos zlego dzialo to moja przyjaciolka dala by mi znac; nie dzwoni, znaczy wszystko ok :)
  19. ulka, czy jesli wyskrobie jakies pieniadze i ci przesle to bedziesz mogla kupic mu jakas najtansza koldre albo koc jakis, zeby wrzucic mu do tej budy? matko, nie moge patrzec na te dechy, jak tam polozyc te biedne kosci obciagniete skora :placz:
  20. matko, ten pies wyglada wypisz wymaluj jak wyzel wegierski (czy jak kto woli hungarian wizsla)!!!! :crazyeye: co on tam robi? czy jest chory????
  21. [quote name='becia66']Kakadu wejdż na publiczny profil Ulka18 i mail się sam znajdzie...:evil_lol:[/quote] no wlasnie nie ma w tym profilu; jedni maja, a inni nie, a ulka w tej drugiej grupie ;) no ale teraz juz ja wpisze do siebie na skrzynke i bede slala listy ;)
  22. to ja po prostu zrobie zdjecie i ci wysle ze wszystkimi danymi, ale czy mozesz mi przeslac na pw swoj normalny mail? bo ja nie umiem zdjec przesylac na dogomaniackie pw :shake:
  23. kurcze takiego na allegro nie ma :(
  24. okazuje sie, ze podswiadomie robilam (i robie) ze swoimi psami jak radzicie; radio wlaczam i daje cos pysznego do gryzienia (zazwyczaj kostki do czyszczenia royal bars, albo suszone jelita); frodo na poczatku drapal w drzwi jak go zostawialam, ale teraz juz tylko czeka na przysmaczek i chyba mu sie moje wyjscie zle nie kojarzy dzieki temu; pani dorocie podpowiem te przysmaczki (ale mala nie jest lakomczuchem skoro wzgardzila serkiem waniliowym ;)) i sprobuje ja namowic na te feromony skoro sa takie wydajne; dla niej beda wydajniejsze nawet, bo nie wychodzi na tak dlugo; jest na emeryturze i dodatkowo opiekuje sie dziecmi, ktore czasem przychodza do niej wiec jest wesolo w domu (wiec sie beciu nie martw, ze malej smutno :lol:) do tego podrzuce jakies pileczki i cos do gryzienia przy najblizszej okazji (raczej dopiero po swietach)
×
×
  • Create New...