Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. [quote name='kaja555']tylko ile to ma trwać, tu sie czas liczy ja też jak napisałam dwa dni temu w innej sprawie do amina, to nie dostałam do tej pory odpowiedzi[/quote] admin jeden czy dwoch, a nas mrowie.... ;) trzeba czekac, z nadzieja na sukces; mysle, ze tak jak napisala ulka - [I]Dobrze byloby, zeby bazarki byly bardziej elastyczne i mozna bylo zbierac na kosztowne zabiegi adoptowanych psow[/I].
  2. [quote name='szybszy_od_dylizansu'] Dlaczego przez rok jak wątek istnieje nie zdobyłaś zdjęć Miłka ? [/quote] czy to jakis zart? twoim zdaniem od roku nie bylo tu zadnych zdjec milka, a ja przed rokiem rozpoczelam starania o zdobycie ich??? nie rozumiem tego zarzutu
  3. [quote name='Dogo07']biedniutki ten Parszywek :-( dobrze że chociaż ma tyle dobrych dusz, które się nim opiekują :lol:, dzięki takim ludziom jak Wy człowiek nie traci wiary w drugiego człowieka :) i małe pytanko: czy piesek potrzebuje jakiegoś wsparcia, zbieracie pieniążki na niego ? a jeśli tak to na jakie konto ? może chociaz choć trochę wesprę tą śliczną psią bidę.[/quote] to jest informacja z [B]pierwszej[/B] strony :cool3: ...: [FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Blue][COLOR=Black][B]Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji "Kociego Świata" [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=Blue][B][SIZE=3]z dopiskiem "Na PARSZYWKA"[/SIZE][/B] [/COLOR] [B][SIZE=3]Rachunek bankowy: [/SIZE][/B][COLOR=Blue][B]47 1240 5312 1111 0000 5049 4208[/B][/COLOR] [B][COLOR=Red]Fundacja "Koci Świat", 04-886 Warszawa, Garncarska 37a [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  4. hmmmm.... wydaje mi sie, ze toffik juz powinien zostac toffikiem; reaguje na to imie, przychodzi na spacerach do nogi na komende "toffik chodz" i zjada z zapalem kielbaske :eviltong: wczoraj moj maz przed domem powiedzial "toffik!" i toffik po prostu poderwal sie z miejsca i do niego przybiegl :crazyeye:; tz byl w szoku, ze tak sie szybko nauczyl; ale ciagle cwiczymy na spacerach, cala jestem wymazana w kielbasie :evil_lol: no i niestety czsem przegrywam z jakas sarenka,czy innym krolikiem :roll: dzis na przyklad toffk pobiegl w jednym kierunku w poprzek sciezki wiec go zawolalami on zawrocil i zaczal biec w moja strone, wiec ja dumna z niego nachylilam sie, zeby go nagrodzic, a on.... minal mnie i pobiegl w druga strone ignorujac frykas :cool3: no coz... nikt nie powiedzial, ze bedzie latwo, prawda? :evil_lol:
  5. a jesli chodzi o ten dt to faktycznie nie ma co marzyc, ze go wydadza na takich warunkach; ale zastanowcie sie - [B]z najwiekszego schroniska w wawie nie wydaja psow na domy tymczasowe, nie ma takiego zwyczaju; dlaczego wymagacie tego od pani ewy? [/B] co do wieku: pies nie odmlodnial to pewne; wiem jak trudno czasem ustalic wiek psa; na poczatku tosia pisala, ze pies jest mlody (4 lata), potem obejrzala jego zeby i stwierdzila, ze jest stary; pamietam jak sama zaoponowalam,bo nie wyglada na zdjeciach na starego; ja bym mu dala 6 lat, pani ewa mu dala 7, ktos inny moze zdecydowalby sie na 8; to kwestia wyczucia; nie da sie tego stwierdzic na pewno; sam milek nam nie powie ;) a wiec nie jest to wynik zadnej zlej woli, ani tez celowego wprowadzania w blad; problem jest chyba w tym, ze wy juz wszedzie wietrzycie podstep bo nie macie zaufania; ale sami nie ufajac nie potraficie zrozumiec braku zaufania pani ewy i pani d. do was; bo wy przeciez macie dobre intencje; wy to wiecie; ale druga strona tez ma dobre; i ona tez to wie; tylko zaufanie gdzies sie zagubilo po drodze; marne szanse na odbudowanie przyjazni bo to juz za daleko zaszlo; ale (jak mawia klasyk) przelozmy pkojowe wspolistnienie nad otwarta wojne; tak na dobry poczatek zalozmy, ze sie da; odrzucmy uprzedzenia; ale chrzan wam wciskam co :evil_lol:? pitu pitu, wy i tak wiecie swoje, prawda szybszy? ;)
  6. [quote name='gonia66']kakadu..przeczytalam wczesniejsze wypowiedzi Twoje z dzisiaj..niesety nie wszyscy sa wtajemniczeni w to co pisalam do Ciebie...piszac o podpuszczaniu nie wiem kogo oprocz mnie masz na mysli i dlaczego....ale skoro ta, zeby bylo wszystko jasne dla wszystkich to moze mam tu wkleic moje Pw do Ciebie...bo z tego co napisalas na watku wyglada jakbys tego chcial albo jakbys myslala ze wszyscy wiedza o wszystkim...nie wszyscy zapewniam..ale skoro chcesz moga wiedziec.......a jesli chodzi o to..to napisalamCi dokladny powod dlaczego zadzwonilam...nie wiem czy nie przeczytalas dokladnie..nie wiem wiec dlaczego teraz takie..hmm..."przytyczki"???(nie wiem jak inaczej to nazwac..ale źle sie poczulam czytajac to....zrobiło mi sie przykro...i nie chce pisac dlaczego..mysle ze Ty dokładnie powinnas to wiedziec.....już wczesniej....:-([/quote] malgosiu, prosze cie - nie bierz tak wszystkiego do siebie; zupelnie nie mialam na mysli ciebie piszac to co napisalam; nie mialam na mysli nikogo konkretnego - naprawde; [B]przepraszam, jesli sprawilam ci przykrosc[/B]; moze faktycznie z twojego punktu widzenia tak to wygladalo - powinnam wziac to pod uwage; a pisalam tak, bo czuje na watku atmosfere tak daleko posunietej nieufnosci i sklonnosci do podejrzen, ze samo mi sie to nasunelo; wiele bylo prob wyrolowania w jakikolwiek sposob wszystkich majacych zwiazek z przytuliskiem, poczynajac od zabrania suk do sterylki i nie oddania ich z powrotem, a konczac na pomyslach postepnego wejscia na jego teren; naturalna rzeczy koleja przyjelam, ze jako osoba pokladajaca w pani ewie jedyna szanse na cokolwiek stalam sie dla was niejako postacia z drugiej strony barykady, ktora sie toleruje poki mozna; niektorzy z was maja pomysly dosc radykalne i czuje, ze nie cofna sie przed niczym, aby swoj cel osiagnac; malgosiu, ja czasem w ferworze walki zapominam, ze nie wszyscy maja wrazliwosc barowego stolka i moze czasem troche poplyne; wez to prosze pod uwage i nie miej za zle;
  7. gdybyscie szukali domu dla milka/jacka, to faktycznie [B]maksymalna odleglosc od warszawy to 50 kilometrow[/B]; pies zostanie dowieziony na miejsce po uprzednim sprawdzeniu domu, jest zaszczepiony na wscieklizne, zachipowany, przed wydaniem do domu docelowego (a wiec nie dt) zostanie zaszczepiony na wirusowki; konieczne bedzie podpisanie umowy adopcyjnej; wiek psa nie jest latwy do okreslenia i ocenia sie go na ok. 7 lat, a wiec pies nie jest juz mlodzieniaszkiem (biorac pod uwage jego gabaryty, to pan kolo szescdziesiatki), potrzebuje domu gdzie dozyje swoich dni w szczesciu i spokoju; jest wielkosci owczarka niemieckiego tylko drobniejszej kosci, wazy ok. 30 kg (waga podana 'na oko'); wierzcie mi, albo nie; to sa dane, ktore uzyskalam; jesli ktos z was znajdzie potencjalny dom to bardzo prosze o kontakt;
  8. [quote name='Erazm']Oby sie udalo do czwartku....[/quote] oby, ale potem mamy jeszcze dt u elzamilicz, za co jeszcze raz jej serdecznie dziekuje :loveu:
  9. nie wiem czemu link jest nieaktywny..., ale mozna wejsc na ten adres co podala kaja i potem w mazowieckie i milek jest teraz na samej gorze :) adres strony: [url]www.adopcje.org[/url]
  10. sprawdzilam - jest na samej gorze :) dzieki :) [url=http://www.adopcje.org/doadopcji-7-0-0-0-Mazowieckie.html]do adopcji Mazowieckie - Psy do adopcji - koty do adopcji - zwierz
  11. cos mi nie wyszedl ten post na gorze, alechodzilo mi oto, ze zanim sie wysle smsa lepiej sprawdzicz czy milek nie jest juz wykopany na samej gorze, bo byc moze nie ma potrzeby i lepiej poczekac pare godzin i spr. jeszcze raz i wtedy jak go nie ma to wyslac; bo tak to moze te smsy przepadaja; koss patrzylas na te strone o adopcjach?
  12. nie wiem po co ten kod - ja tez dostalam; nic juz nie trzeba robic, wejdz na strone [url=http://www.adopcje.org]Psy do adopcji - koty do adopcji - zwierz
  13. [quote name='kaja555'][B]Wracając do Miłka - jego ogłoszenie na adopcjach.org może być na początku w wojewódzctwie:[/B] [COLOR=blue]Chesz pomóc temu zwierzakowi? - wykop go na pierwsze miejsce na liście zwierząt do adopcji w danym województwie, a jego szansę na znalezienie domu znacznie wzrosną! Wystarczy wysłać SMS o treści: [B]TC.WYG.24824[/B] na numer: [B]72068[/B] koszt sms: 2 zł + VAT. Uwaga!: miejsce na liście jest tylko jedno, wykopany zwierzak będzie na pierwszym miejscu tylko do czasu, gdy nie zostanie wykopany przez innego zwierzaka z tego samego województwa. Dochód z wykopywanka zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom. [/COLOR][/quote] [SIZE=5][COLOR=Red][B]przypominam o mozliwosci podrzucenia milka smsem!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue] Wystarczy wysłać SMS o treści: [B]TC.WYG.24824[/B] na numer: [B]72068[/B] koszt sms: 2 zł + VAT.[/COLOR] [COLOR=Black]czy jest ktos chetny? ;) bo spadl na 3. strone...[/COLOR]
  14. no moze... pewnie sie musi zapoznac z tematem zanim podejmie jakas decyzje; to powazna sprawa i odstepstwo (wg mnie uzasadnione) od regul, wiec trzeba wszystko przeanalizowac dokladnie;
  15. noooo, a tu jeszcze dosypalo.... przyszly czwartek - nieprzekraczalny definitywnie; tz juz chodzi na ostatnich nogach, nic wiecej od niego nie wydebie :shake: podstrzyglam wczoraj toffikowi spodnie i klatke piersiowa i odcielam mu taki fredzel wiszacy z kikuta obcietego ogona; teraz wglada naprawde elegancko, chociaz troche sie krecil i kuper ma w schodki :oops:; sasiad sie nim dzis zachwycal, ze tak go wykapalam i taki piekny :crazyeye:, a ja go nie kapalam przeciez; tofinio wcale nie śmiardoli, czysty jest i tylko z buziaka mu moze ciut jedzie :eviltong: wczoraj jak sie nachylilam, zeby go przytulic to wylizal mi ucho na cacy :loveu: ladnie chodzi na smyczy automatycznej 5-metrowej;
  16. kaja pisze o kontroli realnego zainteresowania milkiem; czyli bede wiedziala, cyz ktos oprocz osob stad, jest zainteresowany jego losem i czy ktokolwiek zadzwoni; tylko przysiegam - jak wyczuje, ze ktos dzwoni, zeby mnie podpuscic- to koncze wspolprace i zaczynam dzialac na wlasna reke, bo nie mam czasu na pier...doly i ciuciubabki; poprzestawialy sie posty, ten mial byc POD postem szybszego
  17. [quote name='kaja555']kakadu - myślę że to trzeba wiedzieć przed zrobieniem allegro - i jaki ma być ten domek dobrze by było tez podać namiary np. tylko na Ciebie (ja mogę napisać, że ze względu na ograniczony zasięg, w wypadku nie odebrania tel. prosze wysłać smsa) - wtedy będziemy realnie wiedzieć jaki jest odzew na ogłoszenia i jakie domy chętne - i dopiero poważne sprawdzone domy odsyłać do p. Ewy - Co Ty na to? Będzie to dla Ciebie większe obciązenie, ale będziemy mieć nad tym realną kontrolę[/quote] tez o tym dzis myslalam (chyba mamy jakies telepatyczne polaczenie ;)); podawaj tylko moj telefon i maila - bedziemy wiedzialy czy w ogole jest jakikolwiek odzew; tylko sie boje, ze sie ktos popodstawia i juz mam lęki, ze bedziecie robic podchody i zagmatwacie cala sytuacja niepotrzebnie; czy mozecie na chwile wstrzymac oddech? nie podpuszczac i nie sondowac? sprawdzilibysmy czy ktos oprocz osob z tego watku jest zainteresowany milkiem; kaja napisze za chwile pw i wszystko ci wyluszcze;
  18. toffik zostaje u mnie do nastepnego czwartku - elzamilicz nie moze go debrac jutro; dzis toffinio wszedl na chwie do budki ktora stoi obok jego poslanka na ganku; co prawda zaraz wyszedl, ale moze mu sie tam spodoba jednak bo tam jest ocieplenie i kocyk na podlodze - byloby mu wygodniej :roll:;
  19. [quote name='Erazm']Dokleilam nowe info i fotki do all.[/quote] bardzo dziekujemy :loveu:
  20. kaja ja zaoferowalam na poczatek 12 zlotych na allegro, podaj swoj nr kontana pw ktos jeszcze proponowal, ale nie pamietam kto, moze sie odezwie pozniej?
  21. milek na adopcje.org jest na pierwszym miejscu :multi: mozna sprawdzac co jakis i jakby spadal to prosze o smsy :) jak dla mnie, wystarczy chyba zeby byl na pierwszej stronie; chociaz nie wiem jak to dziala, moze jak nie jest 'wykopany' (paskudne okreslenie wymyslili) na pierwsza pozycje to spada na swoje miejsce w szeregu, czyli coraz dalej, bo przed nim sa nowe dopiero dodane psy? tak czy owak nie mysle zeby 5 smsow na godzine mialo sens dla pozycji milka; przed wyslaniem nalezaloby sprawdzic, czy ktos go smsem wczesniej juz nie podniosl;
  22. [quote name='szybszy_od_dylizansu']Co knujecie za moimi plecamia? :mad:[/quote] knujemy jakby cie tu spowolnic... :diabloti:
  23. dzieki kaja555 - juz wyslalam smsa :) przy okazji zobaczylam, ze mam jakies nieodebrane polaczenie, ktos dzwonil po 10 - chyba wtedy bylam z psami na spacerze, albo odsniezalam przed domem, bo mnie zasypalo strasznie i nie slyszalam :oops:; mam nadziejem ze to nie w spr. milka; oddzwonilabym, ale pokazalo sie: 'brak numeru'
  24. margo cos nie odpowiada...:roll:
  25. [quote name='Isabel'] Ale miałaś przygodę z tymi "leśnymi" psami, lepiej omijać to miejsce i nie wchodzić im w drogę. O takich psach, jak dotąd, tylko czytałam w prasie, teraz wiem, że one naprawdę istnieją. [/quote] ja tez sie zetknelam z tym problemem pierwszy raz wzyciu; niby sie czytalo o tym, ale co innego czytac, a co innego spotkac na swojej drodze...; a ominac sie ich nie da bo one przy pierwszym spotkaniu byly po jednej stronie wsi w lesie, a przy drugim po przeciwnej, a przebiec musialy przez srodek (tam gdzie spotkalam to szczenie) mniej wiecej, a wiec mozna sie na nie natknac praktycznie wszedzie :-o
×
×
  • Create New...