Jump to content
Dogomania

kakadu

Members
  • Posts

    10156
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kakadu

  1. nikt nie dzwoni w sprawie wtorka... moze taki plakacik faktycznie by sie przydal...
  2. to zalezy jaki hotelik i jakich rozmiarow chce sie zalozyc; moze byc wiekszy z boksami, a moze byc maly domowy; te wieksze niestety przypominaja schroniska przynajmniej na pierwszy rzut oka - psy sa w kojcach, maja budy, tylko, ze jest ich mniej niz w schronie wiec opieka jest tez lepsza, no i przede wszystkim zajmuja sie nimi ludzie w wiekszosci z sercem do zwierzat, a nie wujek kierownika bo akurat nie ma innej roboty na podoredziu i na wino nie wystarcza...
  3. ja tez sie melduje, ale na razie naprawde nie mam pomyslu ani pieniedzy za bardzo... :shake:
  4. ja tylko mam nadzieje, ze nie bedzie mi miala za zle tego watku :roll:
  5. a jest jakis fachowiec u nas na dogo od robienia plakatow moze?
  6. andzia, a moze by tak sie udac na paca 48 (albo zadzwonic jeszcze raz wiedzac juz co nieco n. np. wagi - 22 870 36 90) i powiedziec, ze mamy uzbierane 300 zlotych na sterylke suki z meliny i czy ja ciachna za te kwote; niech sie okresla dokladnie bo to zadna informacja 300-350... musimy uzbierac konkretna kwote, a nie wiemy jaka konkretnie
  7. [quote name='hesia']Doplace do 300, czyli 78zl. Prosze o numer konta.[/QUOTE] oj hesiu :Rose: dziekujemy!
  8. nie ma :shake:
  9. ja sie nie rozstaje z telefonem i ciagle czekam, zeby ktos zadzwonil...
  10. z bazarku na ktory ubrania wyrwala z szafy swojego syna monamipet ;) bedzie minimum 40 zlotych plus koszty przesylki ktore zaplaca nabywcy, a ktore monamipet przekaze rowniez na konto ulvhedinn dla kubusia :) monamipet- dziekujemy :loveu:
  11. [quote name='Atomowka']Wiadomo już dokładnie ile brakuje?[/QUOTE] [COLOR=Red][B]mamy uzbierane 222 zlote[/B][/COLOR] jesli zabieg bedzie kosztowal 350 to brakuje 128 jesli 300 to brakuje 78 jesli 400 to brakuje 178 zlotych mysle, ze opcja z kosztem zabiegu 350 zlotych jest optymalna i nalezy uznac, ze [LEFT] [SIZE=4][COLOR=Red][B]brakuje 128 zlotych[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]
  12. norel powiedziala (a ledwie mowi...) ze wolalaby, zeby sojeczka poszla prosto do dobrego domu stalego; trzeba uszanowac jej wole, zwlaszcza, ze najlepiej zna sojke i wie co bedzie dla niej dobre; u norel i piotra wszystkie zwierzeta (no, procz koni i muflona) mieszkaja z nimi w domu, ze dokoncze przerwane zdanie z poprzedniego postu; wiec dziekuje asencjo za wspaniala propozycje - bardzo dziekuje, ale nie mozemy skorzystac - musimy sie skupic na szukaniu domku stalego;
  13. ale sie zadzialo przez te 3 dni! przy czytaniu allegro zuzlikowej zryczalam sie jak bobr, nie wiem, to chyba przez te pogode bo normalnie jestem twardsza... asencja - bardzo dziekujemy za propozycje, wyslalam smsa do piotra z opisem sytuacji - na pewno oddzwoni i powie co o tym sadzi; moim zdaniem to jest dobra propozycja; u noral i piotra wszystkie o jezu dzonil piotr - [B]norel sie obudzila i moge do niej zadzwonic![/B]!!! wiec zadzwonie i powiem co i jak a ona podejmie decyzje; uff, jak to dobrze ze jest juz nami!!! geba mi sie smieje dobrze ze jestem sama w pokoju...
  14. oj, nie wiem czy bedzie latwo znalezc dom dla wtorka; boje sie na sama mysl, ze zostanie w schronie na cale dlugie lata :(
  15. ok, jest tak: na paca 48 300-350 zl na miedzyborskiej 350 zl tyle mi sie udalo dowiedziec tak na szybko; czyli 50-100 zl taniej, to juz niezle;
  16. kochani ja bede dopiero we wtorek (urlop), wiec podrzuccie sojeczke od czasu do czasu - dzieki i milego weekendu
  17. kochani ja spadam i bede dopiero we wtorek, wiec jak mozecie to podrzuccie czasem wtorka - dzieki z gory :)
  18. niektore mi sie wyswietlaja, ale nie wszystkie; ktos na innym watku tez pisal ze to moze byc wina imageshacka wiec sie przerzuce na tinypic; mam nadzieje, ze pojme jak to dziala...
  19. tanio nie jest - faktycznie... sprobuje u mnie na wsi, ale wtedy by trzeba bylo mala przewiezc, a tu moze byc problem; ale cos mi przyszlo do glowy; oprocz tygryska i paca spawdze jeszcze jedno miejsce na sadybie; ten lekarz wspolpracuje z jedna kocia fundacja i ma jakies niewygorowane ceny; tylko musze poczekac na sensowniejsza godzine;
  20. [quote name='MaDi']Kakadu jesteś wielka:loveu: Ja miałam problem z zaznaczeniem ale teraz mi się jakoś udało, dziękuję.[/QUOTE] to dzieki przepisowi kociabandy - ja tylko wkleilam... :roll:
  21. [quote name='bico']ja wciąż czekam na odpowiedź z gazety lokalnej, co do ogłoszenia Sojki:roll: nie wiem czy to sezon urlopowy czy to te upały ale nic mi wciąż nie odpisali do tej pory:mad: więc im się ponownie przypomniałam...upierdliwa jestem:razz:[/QUOTE] no to co oni tacy nieogarnieci? albo tyle maja ogloszen, ze nie daja juz rady? ja tez nie daje rady - nie dosc, ze klada mi pod oknem jakies rury i ciezkie sprzety rozwalaja asfalt, to jeszcze do tego sie dolaczyl facet ze spalinowa kosą, a okna nie da sie zamknac bo sie udusze i tak bedzie do 16:00 :(
  22. [quote name='warsawmoo']... i dalej nie wiem :oops: Mój banerek nie działa ... :shake:[/QUOTE] :glaszcze: kochana, ja ci nie pomoge bo ja ciemna masa jestem.... ale moze skopiowalas niepodlinkowany bannerek? albo sprobuj jeszcze raz? ale sypnelam pomyslami, co? :oops:
  23. giselle - srodka nie dalam rady przeczytac bo czasu za malo, ale jak porownam kilka pierwszysch stron i teraz te ostatnie wpisy to widze, ze wyprowadzilas go na ludzi - wspaniale :loveu: [SIZE=1]ta zielona bluzeczka z kwiatkiem z bazarku jest cudna - moja ulubiona ;)[/SIZE]
×
×
  • Create New...