-
Posts
10156 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kakadu
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kociabanda2']kurcze, no to tragedia :( A może jakieś DT by się trafiło dla niego?[/QUOTE] ja nie mam nadziei...:-( wiekszosc teraz platna, ludzie nie maja pieniedzy, a jak sie trafi BDT to jest tak oblegany przez potrzebujace psy, ze guffi nie ma szans ze swoja depresja...:shake: -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
najgorsze jest to, ze z powodu swojego niedostosowania do schroniskowych warunkow zrobil sie niedotykalski i ma przypieta latke skorego do konfliktow zadziory; a on sie przeciez tak wspaniale balwil z moim frodziem w ogrodzie, a frodzio przeciez tez taki niby agresywny do samcow :cool3: naprawde sie o niego boje :-( -
wiem, ze zdjecia musza byc zachecajace, ale piatek jest lysy na plecach, wiec nie mozemy mu zrobic zdjecia samej morduliny (pieknej zreszta) i nie pokazac lysej reszty... ciezko mu zbedzie zrobic ladne zdjecie, ale tak, zeby niczego nie zataic... :roll: te plecki wcale nie chca zarosnac... :shake: wydaje mi sie, ze piatek jest tak samo lysy jak na poczatku; a tu zima idzie, bedzie mu zimno strasznie :placz:
-
no i nieustajaco trzymamy kciuki, zeby ktores z nich wpadlo w oko komus kto wtorka szuka :kciuki::kciuki::kciuki:
-
bardzo dziekujemy za ogloszenia :)
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
ale powiem wam dziewczyny, ze z tofikiem coraz gorzej :-(:-(:-( jest taki okropnie smutny, nawet go nie probowalam wziac na spacer; on tak teskni za domem, boje sie, ze sie zasmuci na smierc; toffi ma w schronisku imie guffi, wiec tak go bedziemy oglaszac, zeby sie wszsytko nie pomieszalo; trzymajcie kciuki za te ogloszenia, bo bedzie z guffim bardzo zle - mowie wam :-( jest taki osowialy, brudny, zrezygnowany - trudno go poznac... -
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
[quote name='sosnowieckie schronisko']Tekst do ogłoszeń poproszę.[/QUOTE] melduje, ze wyslany! ;) -
z niusow: bylam z wtorkiem na spacerku w niedziele; ja prowadzilam wtorka, a moj tz aferkę - cudna sunie husky czy malamuta, ja sie nie znam na tych rasach; wtorek ma taka niesmiala, mala sunieczke w boksie, troche jej dokucza przy misce wiec jak wrocilismy i byla pora obiadu to przypilnowalam, zeby mala spokojnie zjadla bo ja odpedzal od miski chociaz mial swoja; moze sie uda nastepnym razem zabrac i ja na spacerek;
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
w przerwie sniadaniowej kolo 12 napisze tekst i wysle ze zdjeciami, bo teraz juz musze sie zabrac do roboty; a z tym metrem to moze faktycznie dobry pomysl...? -
wiem..., tez wole nie ryzykowac... myslam o takiej pryskajacej cytronella; poki co zamknelismy ja na wysokosci domu plotkiem, tak zeby nie podchodzila do bramy, bo tam sie sasiadow psy paletaja i ja denerwuja; moze to odniesie pozadany skutek, a moze wrecz przeciwnie - jeszcze bardziej sie wscieknie i bedzie glosniej szczekac; dzis wieczorem tz skonstruuje nagrywarke z laptopa i mikrofonu i jutro bedzie "recording" przez caly dzien - wtedy sie zobaczy co i jak;
-
wyslane! :)
-
tak, tak - juz wysylam :) dziekuje
-
tak, jest na posesji... ma na zamknietym ganku piekna bude, ktora jej tz zrobil, zeby sie mogla schowac jak jest zimno; w drzwiach na ganek klapka, zeby jej nie wialo, w budzie koc i spiworek, no mysle, ze warunki ma naprawde dobre; jak wracamy z pracy to jest zawsze z nami w domu, spi tez w domu oczywiscie nie wiem jak ja zostawiac w domu...? na 11 godzin? to chyba nie wchodzi w gre, szczegolnie, ze rano nawet nie ma jak z nia wyjsc na porzadny spacer, przynajmnie o tej porze roku, bo ja i tak wstaje przed piata, i wtedy jest jeszcze ciemno, a u mnie na wsi tylko szosa oswietlona, ale wzdluz posesji tak wczesnie nie chce chodzic bo tam psy tez sa i one sie wsciekaja, a wszedzie indziej ciemno straszliwie...wiec nawet sie porzadnie ani nie wybiega ani nie zalatwi; i jak ja tu zamknac bez mozliwosci zrobienia si czy ku na tyle czasu :-(
-
Lusi mój kochany Aniołeczek...dlaczego?...:( (*)
kakadu replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ojej... nie takich wiesci sie spodziewalam :-( budrysku trzymaj sie dzielnie :glaszcze: przytulam cie mocno... dzieki tobie nie umarla pod plotem samotnie... lusienko - malutka... ['] -
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
kakadu replied to E-S's topic in Już w nowym domu
[quote name='Andzike']mshume się odezwie - porobi fotki tych swoich fantów :) Ma ktoś jeszcze jakieś zbędne rzeczy w domu??? Wielki dzięki !!![/QUOTE] o to super :) jak ktos cos znajdzie to fotki prosze na [email][email protected][/email] -
moge, pewnie, tylko klopot w tym, ze ja w warszawie to teraz juz tylko bywam, w sensie na miescie, bo tak to przyjezdzam na 7 do pracy, a o 16 tz po mnie przyjezdza i zapsztalamy do domu i to takimi zadupiami, ze bym nawet sie nie osmielila ta wieszac czegokolwiek; ale sprobuje dac komus zeby moze w jakiejs lecznicy powiesil, czy co...? tez sie zapchalam juz, nic mi nie wychodzi, zero odzewu na cokolwiek..., nie wiem czy to czas taki zasrany, czy cos innego; teraz mam problem bo sie wczoraj dowiedzialam przypadkiem, ze moja onka przez 10 godzin dziennie, czyli od naszego wyjazdu z domu do powrotu drze jape na podjezdzie przed domem czy jest powod czy go nie ma; boje sie, ze sasiedzi w koncu nie wytrzymaja nerwowo... a robilam proby z podchodzeniem cicho pod brame i wtedy byl spokoj, ale podobno ona na pol godziny przed naszym powrotem sie zamyka i czeka wiec nic dziwnego, ze nie slyszalam wczesniej; jest u nas od grudnia i podobno jest coraz gorzej :placz: nie wiem co robic :placz::placz::placz:
-
guffi juz nie BEZDOMNY - pojechal do nowego domku :)
kakadu replied to kakadu's topic in Już w nowym domu
zamowilam dla toffiego na bazarku ogloszeniowym jenny19 pakiet 30 ogloszen na roznych portalach; przeciez to ladny piesek - moze komus wpadnie w oko... -
zamowilam na bazarku jenny19 pakiet 30 ogloszen dla wtorka - moze ktos go wypatrzy tym razem...
-
Czekoladka już w DS ! błyskawiczna akcja, DZIĘKUJEMY !!! :)
kakadu replied to E-S's topic in Już w nowym domu
czy ktos ma staly kontakt z mshume? zadeklarowala fanty na bazarek, a mnie sie glupio upominac, nie znam jej, a chcialabym ten bazarek zrobic bo kasa potrzebna przeciez...