Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. [quote name='halbina']i już nie będziemy pełzać, tylko pędrakować... i o wiele mniej spać! :eviltong:[/quote] właśnie śpimy coraz więcej :cool3::roll: i ROŚNIEMY i TYJEMY. To chyba jakiś labek będzie :roll: Ada-jeje, czy będę mogła wziąć kojec, kiedy dziecko zacznie łazić?
  2. Normalnie nie uwierzycie co ja dzisiaj zobaczyłam!!! :crazyeye: Wracając ze spacerku z psiakami! Całkiem niedaleko od mojego domu szedł pan z panią i mieli Warynkę na smyczy!! :cool3::multi: Ona jest prześliczna!! To na bank była ona, bo miała tak samo białe skarpetki i krawacik jak na fotkach, identyczne kolory, budowa i wielkość oraz ten pyszczek! Ona taka boksio-astkowata jest :) Niestety nie mogłam podejść do państwa bo akurat przechodziłam z bandą przez drogę i moje potwory mogłyby spowodować zagrożenie uliczne witając się z sunią :evil_lol: Ale może jeszcze będą szli tamtędy to zagadam :) Ostatnio dzwoniła do mnie reporterka z gazety, która stawia nasze ogłoszenia psiaków i mówiła, że jakiś pan dzwonił do nich bo znalazł sunię, która kiedyś była ogłaszana. To na bank o nią chodziło, bo żadna inna nie zginęła. Zawędrowała z Trzebini aż do Chrzanowa, zapewne przez tamę, a pan pewnie mieszka gdzieś w rejonie szpitala i to by się zgadzało czemu tędy szli. Normalnie tak się cieszę, że nie wiem co :loveu::multi:
  3. Ale dłuuugi spacer dzisiaj był :lol: W miejscu, gdzie byliśmy, pełno kotów się goniło, bo są rujki :roll: i wszechobecne miauczenie i gonitwy po ulicach. W końcu wydawało mi się, że już nie będzie kotów i puściłam Sorbona. A tutaj nagle kot z krzaków wyskoczył i Sorbon oczywiście jak rakieta za nim! Od razy zawołałam Sorbona (choć bez wiary w sukces) i wiecie co :-o On się zatrzymał i wrócił do mnie, po drodze prezentując cały zestaw reakcji przeniesionych, taki niezadowolony, że nie mógł pogonić kotka, ale wrócił!!! Niesamowity piecholek :loveu:
  4. [quote name='dorixx']Hanek poprostu piękne foty :loveu:[/quote] popieram!!!! nie mogę doczekać się reszty bazarku!!!!
  5. [quote name='hanek']Już wiem co się stało. Poczta na gmailu ma filtr antyspamowy. Umieściła oba maile od Ciebie w folderze 'spam". Ulaa, mam uwagi co do ulotek. Logo na ulotkach wygląda fatalnie. Zapikselowane, poszarpane, napis "proanimals' jest mało czytelny, a "na pomoc zwierzętom" prawie w ogóle. A szkoda, bo logo jest takie ładne! Masz przecież wersję logo przystosowaną do druku. Dlaczego jej nie użyłaś? No i jeszcze jest błąd w numerach telefonów, w dwóch ulotkach po prawej stronie. Jest 0 510- 0 510- 846 660. :splat: ślepota! Już poprawione, jutro porozsyłam. A logo dałam właśnie to wektorowe i u mnie wygląda ok... Normalne ta Hankowata to wszystko wypatrzy :mad: [quote name='hanek']Myślę, że każdy się domyśli, że tam ma być jedno 0 510, więc nic się nie stało! Mam pytanie co do cen. Pocztówki po 5 zł/sztuka, breloczki też po 5 zł/sztuka, a naklejki? Breloczki po 7 lub 8, conajmniej. Przecież to bardzo porządne rzeczy i unikatowe. [quote name='hanek']Potrzebuję fachowca! Czyli Ulii:p Napisz proszę co to za rasy: 1. Golden Retriever - mama z maluchami :) 2. Shih-tzu 3. York - szczeniaczek :p no York przecież :roll:
  6. [quote name='rotek_']jak stoicie z tranportem.... ??? budy już dotarły do psiaków..[/quote] Niestety :shake: W tym tygodniu pojedziemy pogadać z gospodarzami. I wtedy jakoś konkretnie się pokombinuje. A co do konkursu - w tym tygodniu także pogadam osobiście z reporterką gazety na temat patronatu medialnego. Bez tego raczej ani rusz.
  7. Już niedługo otworzymy oczka i uszka!!!!! :multi:
  8. [quote name='hanek'][B]Czy mogę wystawić łączony bazarek naklejkowo-breloczkowy-pocztówkowy?[/B][/quote] Jak dla mnie super :happy1: [quote name='hanek'][B]Ulaa[/B], wciąż nie dotarła do mnie ulotka. Czy będziesz jutro do południa w domu, albo rano? Albo dziś? Wpadłabym do Ciebie z torbą, którą przyniosła dorixx i oddałabym Ci książki i klikerek, bo mam swój już:)[/quote] Nie mam pojęcia czemu! Wysłałam 2x na gmail, nie dostałam żadnego zwrotu :shake: Jakieś czarne dziury chyba. Dziewczyny tylko pamiętajcie, żeby nie wklejac w bazarkach więcej jak 5 fotek w jednym poście, bo już szanowny Mod-God :evil_lol: zwrócił na to uwagę i nawet zamknął ostrzegawczo jeden bazarek.
  9. Przedwczoraj skończyło się mleko i teraz mamy inne. Chyba Royala. Bianka przeżyła szok, bo tamto mleczko było słodkie a to jest gorzkie i nie smakuje jej :roll: Wybrzydza i pluje :roll: Ale kupy lepsze, a właściwie to prawie ich nie ma - tylko raz dziennie taka już normalniejsza, a nie rzadkie wybuchające jak dynamit (smacznego, jakby ktoś niedzielne śniadanko spożywał :evil_lol: ale to wątek dziecko to i o kupach obowiązkowo). Jest wielka i tłusta :loveu: I sika już sama, stała się bardzo ruchliwa i silna, trzeba jej pilnowac bo śmiga jak szczurek :evil_lol: Cała rodzina moja i cała rodzina TZ-ta się nią opiekuje, jak dzidziusiem. Oczko w głowie :loveu: Czegoś takiego sie nie spodziewałam, a TZ to już normalnie przechodzi samego siebie :-o Wstaje w nocy, tuli ją, robi mleczko.
  10. [quote name='Ada-jeje']Wernoniko dzekujemy ci za zaangazowanie sie w pomoc naszej fundacji a co za tym idzie za pomoc zwierzaczkom i napewno wykorzystamy twoj zapal.:lol: Jezeli rodzicom nie sprawi to klopotu to prosimy sie dowiedziec w Urzedzie Miejskim z jakim schroniskiem ma podpisana umowe wasza gmina.[/quote] Zapewne z Oświęcimiem.
  11. Ale Dominika chyba nie ma. Musiałaby jechac przez Chrzanów i zabrac ode mnie albo od Ady-jeje.
  12. Ojejku jaki on śliczny :loveu::loveu::loveu: Dzięki Dominika, że odwiedziłaś państwa, przynajmniej mamy teraz jasnośc i wiemy na czym stoimy. Tydzień to troszkę za krótko na widoczne efekty, psiak jest teraz w wieku dojrzewania i może próbowac byc przekorny i walczyc o swoje przyzwyczajenia :diabloti: Dorixx u państwa na kątach trzeba zrobic umowę adopcyjną tego psiaka po wypadku, którego zabrali z lecznicy oraz odebrac koszyk na kota, tylko niestety jak do tej pory nie udało nam się ich zastac, 2 razy tam bylysmy z Ada-jeje. Książki o wychowaniu dostał jeszcze Czaki od forum berneńczyków. Spytam darczyńcę, czy mogą to byc książki fundacyjne - przechodnie.
  13. [quote name='Ada-jeje']Policja jest powiadomiona, ale chcac wytoczyc facetowi sprawe trzeba by bylo sprawie nadac formalny bieg.[/quote] Jedna z osób, które adoptowały od nas psiaka była ławnikiem w sprawach o znęcanie się - więc wie jak to wygląda i mogłaby coś doradzic. Fundacja występuje jako oskarżyciel posiłkowy. Zabiłabym sk..... :angryy:
  14. o Boże Dominika coś Ty wynalazła :placz::placz::placz::placz: Dobrze, że ta pani się nią zajęła. Czy facetowi będzie wytoczona jakaś sprawa za znęcanie i zaniedbywanie? Czy on wogóle wie, że suczka została zabrana? K... mac co krok to patologia :angryy:
  15. Super :loveu::loveu::loveu: :multi: Strasznie się ciesze :multi::multi::multi: Jak to nie wierzyłas, że duże psy są łagodne :-o Przecież to anioły! A małe gnojki sa dożarte i złośliwe :diabloti:;) Czy pan podpisał umowę?
  16. Właśnie też coraz czesciej myślę o bestyjce i w tygodniu jakoś spróbuję się dowiedziec co tam słychac.
  17. [quote name='giselle4']...Ula zapomniałaś o mnie.:cool3:ja tez mogę pare ulotek wydrukować,tylko prosze o oryginał:oops:[/quote] tzn w wersji word czy pdf?
  18. Dzwonił ktoś o amstafa ale był pijany :mad:
  19. Czyli Korka jednak nie ominą te korki :roll: Ciekawe gdzie można je kupić, poza odpustem
  20. Na stronce troszkę aktualizacji. Część wymieniona w dziale Aktualności, ale nie wszystkie ;) [SIZE=3][B]Jest domek dla rudego kocurka - czy jest gdzieś takowy? [/B][SIZE=2](oprócz tego do odebrania....)[/SIZE][/SIZE]
  21. Co tam słychać u Szirki? Dostała już cieczkę? Bo "siostrzyczka" Zuzia tak :cool3: I czy można zobaczyć jakieś nowe fotki?
  22. [B]Nowy bazarek na fundację - aparat cyfrowy[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9420973#post9420973[/url] podnosimy :cool1:
  23. ladyyork, hodowca ma prawo do pierwokupu, gdyby właściciel chciał odsprzedac/oddac psa, jednak nie ma obowiązku, by to zrobic. Chyba, ze w umowie zostanie uzgodnione inaczej - ale pies przechodzi na wlasnosc innego czlowieka z chwila zaplacenia i przekazania jego dokumentow. Wszystko zalezy od tego, czy przy kupnie podpisywana byla jakas umowa. Biorac pod uwage balagan w hodowlach ONkow, malo prawdopodobne. (z jakiej on jest hodowli?)
  24. On jest taki jak moja Abra :loveu: Kurdeeee noooo, że też nie mogę już wziąc 6-go psa... :-(
×
×
  • Create New...