-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
A on nie ma czasem dysplazji? U podhalanów to baaardzo częste :shake: Co do futra - teraz raczej niewiele można z tym zrobić - albo wykąpać i wyczesać, albo ostrzyc. Przy tej pogodzie jedno i drugie odpada. Można spróbować wyszczotkować go spryskując np rozcieńczoną odżywką dla psów długowłosych, a przy odpowiednim żywieniu (gdy sierść będzie natłuszczona) brud sam odpadnie :lol: o ile się orientuje, one tez mają samooczyszczającą się sierść, jak to rasy wiejskie (np Bernusie :p). Zaraz wstawiam na stronkę. -
[quote name='BIANKA1']Ja dzisiaj zabieram ok 3tyg maluchy na wykarmienie . Ktoś przyniósł je do uśpienia do schronu . Do zarwanych nocy można się przyzwyczaić . Mała szybko urośnie i będzie dla Ciebie wielką radością . Jestes jej mamą . Ona ma tylko Ciebie . :lol:[/quote] eee... jeszcze ma mamę Sonię, ciocię Abrę (która wczoraj o mało jej 2x nioe zabiła :mad:), wujka fankifanka, ciocię Asię... Wszyscy kochają dzidziusia :loveu::multi: (czy to normalne, że tyle śpi? i sama się nie budzi, tylko trzeba budzić.. wcześniej sama się budziła...)
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Przecież owczarki podhalańskie są tylko i wyłącznie białe :evil_lol: -
Bianka dzięki, ale dajemy radę. Myślałam, że będzie gorzej, a zarwane noce to żaden dramat ;) W tej chwili oddałabym ją tylko do suczki na odchowanie. Bo kilkugodzinna podróż tylko po to, żeby miała to samo co tutaj, chyba nie ma sensu...
-
[quote name='israel']Witam serdecznie, Issi zrobiła nowy plakat - można go ściągnąć [URL="http://schron-miedary.ovh.org/inne/plakat_sara.doc"]tu[/URL] Trzymam kciuki za Sarunie! pozdrawiam[/quote] Sorki, że się czepiam, ale na tym plakacie są błędy... "Godomania" i "Godoterapia" :roll:
-
Proszę Państwa MIŚ W NOWYM DOMU. PODHALAN-zdjęcia str.2. Jaworzno
Ulaa replied to Mecka's topic in Już w nowym domu
Mecka no, teraz to mnie rozwaliłaś :loveu: uwielbiam takie duże puchacze (w końcu prawie jak berneńczyk :cool3:). Zrób koniecznie foty, zaraz wrzucę na stronkę. AAaa i jaki on do kotów jest? Da się sprawdzić? Była jakiś czas temu osoba chętna na młodego podhalana. Ale pewnie to już niekatualne, bo później kontaktowałam się i bez odzewu. -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
Ulaa replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewadr']foteczka [URL]http://img247.imageshack.us/img247/1427/zdjcie008ml0.jpg[/URL][/quote] Misiek, Szilka, Cent... A Nikola gdzie? Za mało komfortowo dla damy? :eviltong: -
Ewa fajnie, że nie zapomniałaś o Snoopiku :lol: Na ogłoszenie Myszki napewno odpowie sporo osób i powinni być to ludzie z sercem dla zwierząt, bo napisałam jaka jest Myszka. Kurcze mołam dopisać, że do adopcji jest także jej synek. No ale jak będziesz opowiadać o mamie, może i mały się załapie :cool3:
-
Pamiętacie szkielet owczarka wzięty ze schronu w Katowicach przez mnie i Dominikę w grudniu? Sara (do zobaczenia na stronce w nowych domach z 2007). Przeżyła. I nawet dostała cieczkę, psy się do niej podkopują... Trzeba ją szybko wysterylizować po cieczce albo zrobić aborcję. Państwo dołożą część kwoty, jednak sytuacja finansowa nie pozwala im opłacić całości. Czy można zrobić na cel jakiś bazarek? Poszukam czegoś u siebie.
-
Młody AMSTAF kłębek strachu..... WŁAŚCICIELE SIĘ ODNALEŹLI.
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że trzeba było im oddać tego psiaka spowrotem. Bezsensowni ludzie Saganko - doszła 100 od Ciebie (wrzuciłam na konto fundacji). Na co w takim razie chcesz, by została przeznaczona, skoro astek już w domku? -
Moja najstarsza suczka też molestuje młodszą, gdy tamta ma cieczkę ;) Nie miały nigdy szczeniąt i nie są wysterylizowane. Środkowa suczka (wysterylizowana) nie kopuluje, ale podnosi nogę przy sikaniu. Transwestytyzm, sodoma i gomora normalnie ;):P
-
Dzwoniła pani, która znalazła maleństwo. Ucieszyła się, że udało się je uratowac. No i chyba wyjasniła się tajemnica... Dzieciątko wyrzucili prawdopodobnie jej sąsiedzi - alkoholicy. Mają staruszkę, 13 lub 14 letnią suczkę, która non stop rodziła... Z powodu wieku już dawno nie rodziła, ale teraz chyba znów jej się przydarzyło i oni po prostu wyrzucili jej to dziecko. Było raczej jedno. Pani szukała z sąsiadami reszty szczeniaczków (lub trupków) ale nie było. To wyjasnia, dlaczego sunia taka silna - była sama. Chętnie poszłabym do tych sku... i spaliła ich żywcem :angryy::angryy::angryy:
-
Młody AMSTAF kłębek strachu..... WŁAŚCICIELE SIĘ ODNALEŹLI.
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Tengusia anika to osoba o bardzo wielkim serduchu, to wlasni ona zglosila sie prawie ze w nocy ze zasponsoruje hotel dla asta z naszej lecznicy ktory mial byc dwieziony do OL ale ze znalazla sie wlascielka poprosilam anike o wsparcie dla Abi jesli bedzie oczywiscie taka jej wola.:loveu:[/quote] Anika zgłosiła się nie prawie w nocy, a w nocnej głuszy. Przy okazji dowiedzieła się co nieco o rzeźni olkuskiej... Jak niemal wszyscy, także nie mogła zrozumiec, że "nie ma bata" na tego psychopatę - właściciela... Aniko witamy na dogo! :multi: -
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Ulaa replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Staruszka ma chipa i paszport?? o rany!! A to panisko z niej :loveu::multi: BesiaTy o niej tak piszesz, że za każdym razem mi łzy wzruszenia lecą!!! Ona chyba nigdy w życiu nie była tak szczęśliwa jak z Wami! Wyjazdy, atrakcje, nawet możliwośc rozwijania hobby :evil_lol: Kochana sunieczka i kochana jej rodzinka!!! :multi::multi::multi: nie mogę doczekac sie na fotki :p -
[quote name='czia']moja maleńka właśnie odeszła, miała dziś 9 dni.:-([/quote] O Boże :crazyeye: tak mi przykro!!!:-(:-(:-( [*] Co jej było?
-
Abi znów będzie w Przełomie.