Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. A on nie ma czasem dysplazji? U podhalanów to baaardzo częste :shake: Co do futra - teraz raczej niewiele można z tym zrobić - albo wykąpać i wyczesać, albo ostrzyc. Przy tej pogodzie jedno i drugie odpada. Można spróbować wyszczotkować go spryskując np rozcieńczoną odżywką dla psów długowłosych, a przy odpowiednim żywieniu (gdy sierść będzie natłuszczona) brud sam odpadnie :lol: o ile się orientuje, one tez mają samooczyszczającą się sierść, jak to rasy wiejskie (np Bernusie :p). Zaraz wstawiam na stronkę.
  2. Dominika mówiła, że ma do Snoopika kilka minut piechotą, a nawet widuje go na spacerach.
  3. [quote name='BIANKA1']Ja dzisiaj zabieram ok 3tyg maluchy na wykarmienie . Ktoś przyniósł je do uśpienia do schronu . Do zarwanych nocy można się przyzwyczaić . Mała szybko urośnie i będzie dla Ciebie wielką radością . Jestes jej mamą . Ona ma tylko Ciebie . :lol:[/quote] eee... jeszcze ma mamę Sonię, ciocię Abrę (która wczoraj o mało jej 2x nioe zabiła :mad:), wujka fankifanka, ciocię Asię... Wszyscy kochają dzidziusia :loveu::multi: (czy to normalne, że tyle śpi? i sama się nie budzi, tylko trzeba budzić.. wcześniej sama się budziła...)
  4. Przecież owczarki podhalańskie są tylko i wyłącznie białe :evil_lol:
  5. [quote name='ewadr']Morisek jest wiekszy, trudniej znalezc dobry dom dla wiekszego psiaka. Takie maleństwa to kazdy przygarnie.[/quote] Niech biorą Snoopika!! Ja się o niego boję, bo ta baba mówiła, że go na zbity ryj wywali!!!
  6. Czy Asia była z Wami? Podpisywaliście już umowę czy na razie czekamy?
  7. Bianka dzięki, ale dajemy radę. Myślałam, że będzie gorzej, a zarwane noce to żaden dramat ;) W tej chwili oddałabym ją tylko do suczki na odchowanie. Bo kilkugodzinna podróż tylko po to, żeby miała to samo co tutaj, chyba nie ma sensu...
  8. [quote name='israel']Witam serdecznie, Issi zrobiła nowy plakat - można go ściągnąć [URL="http://schron-miedary.ovh.org/inne/plakat_sara.doc"]tu[/URL] Trzymam kciuki za Sarunie! pozdrawiam[/quote] Sorki, że się czepiam, ale na tym plakacie są błędy... "Godomania" i "Godoterapia" :roll:
  9. Mecka no, teraz to mnie rozwaliłaś :loveu: uwielbiam takie duże puchacze (w końcu prawie jak berneńczyk :cool3:). Zrób koniecznie foty, zaraz wrzucę na stronkę. AAaa i jaki on do kotów jest? Da się sprawdzić? Była jakiś czas temu osoba chętna na młodego podhalana. Ale pewnie to już niekatualne, bo później kontaktowałam się i bez odzewu.
  10. [quote name='ewadr']foteczka [URL]http://img247.imageshack.us/img247/1427/zdjcie008ml0.jpg[/URL][/quote] Misiek, Szilka, Cent... A Nikola gdzie? Za mało komfortowo dla damy? :eviltong:
  11. Ewa fajnie, że nie zapomniałaś o Snoopiku :lol: Na ogłoszenie Myszki napewno odpowie sporo osób i powinni być to ludzie z sercem dla zwierząt, bo napisałam jaka jest Myszka. Kurcze mołam dopisać, że do adopcji jest także jej synek. No ale jak będziesz opowiadać o mamie, może i mały się załapie :cool3:
  12. Pamiętacie szkielet owczarka wzięty ze schronu w Katowicach przez mnie i Dominikę w grudniu? Sara (do zobaczenia na stronce w nowych domach z 2007). Przeżyła. I nawet dostała cieczkę, psy się do niej podkopują... Trzeba ją szybko wysterylizować po cieczce albo zrobić aborcję. Państwo dołożą część kwoty, jednak sytuacja finansowa nie pozwala im opłacić całości. Czy można zrobić na cel jakiś bazarek? Poszukam czegoś u siebie.
  13. Szkoda, że trzeba było im oddać tego psiaka spowrotem. Bezsensowni ludzie Saganko - doszła 100 od Ciebie (wrzuciłam na konto fundacji). Na co w takim razie chcesz, by została przeznaczona, skoro astek już w domku?
  14. Moja najstarsza suczka też molestuje młodszą, gdy tamta ma cieczkę ;) Nie miały nigdy szczeniąt i nie są wysterylizowane. Środkowa suczka (wysterylizowana) nie kopuluje, ale podnosi nogę przy sikaniu. Transwestytyzm, sodoma i gomora normalnie ;):P
  15. Dzwoniła pani, która znalazła maleństwo. Ucieszyła się, że udało się je uratowac. No i chyba wyjasniła się tajemnica... Dzieciątko wyrzucili prawdopodobnie jej sąsiedzi - alkoholicy. Mają staruszkę, 13 lub 14 letnią suczkę, która non stop rodziła... Z powodu wieku już dawno nie rodziła, ale teraz chyba znów jej się przydarzyło i oni po prostu wyrzucili jej to dziecko. Było raczej jedno. Pani szukała z sąsiadami reszty szczeniaczków (lub trupków) ale nie było. To wyjasnia, dlaczego sunia taka silna - była sama. Chętnie poszłabym do tych sku... i spaliła ich żywcem :angryy::angryy::angryy:
  16. Myszka poszła do Przełomu. A co ze Snopikiem? Dominika obiecała podejśc zrobic mu fotki, bo ma blisko. Ale pewnie z powodu sesji nie dała rady... Szkoda, żeby psiak dalej był u tych palantów, przecież on czuje, ze go nie chcą...
  17. Czy sunia już się zaaklimatyzowała? jest szansa na jakies fotki? :cool3:
  18. Jest buda dla jednego z psów, tylko nie ma czym jej przewieźc. Mam na myśli wypożyczenie budy po bestii. Czy ktoś byłby w stanie przewieźc budę na przyczepie? W tym tyg może uda się pojechac i pogadac z właścicielami psów.
  19. Dzwoniła pani, która 2 tygodnie temu pytała o sunię. Namyślili się i chcą ją adoptowac. Ludzie to jednak mają poczucie humoru - albo uważają nas za jasnowidzów :roll: W tym tyg podjadę zobaczyc co u suni i podpisac umowę.
  20. [quote name='Ada-jeje']Tengusia anika to osoba o bardzo wielkim serduchu, to wlasni ona zglosila sie prawie ze w nocy ze zasponsoruje hotel dla asta z naszej lecznicy ktory mial byc dwieziony do OL ale ze znalazla sie wlascielka poprosilam anike o wsparcie dla Abi jesli bedzie oczywiscie taka jej wola.:loveu:[/quote] Anika zgłosiła się nie prawie w nocy, a w nocnej głuszy. Przy okazji dowiedzieła się co nieco o rzeźni olkuskiej... Jak niemal wszyscy, także nie mogła zrozumiec, że "nie ma bata" na tego psychopatę - właściciela... Aniko witamy na dogo! :multi:
  21. Staruszka ma chipa i paszport?? o rany!! A to panisko z niej :loveu::multi: BesiaTy o niej tak piszesz, że za każdym razem mi łzy wzruszenia lecą!!! Ona chyba nigdy w życiu nie była tak szczęśliwa jak z Wami! Wyjazdy, atrakcje, nawet możliwośc rozwijania hobby :evil_lol: Kochana sunieczka i kochana jej rodzinka!!! :multi::multi::multi: nie mogę doczekac sie na fotki :p
  22. [quote name='czia']moja maleńka właśnie odeszła, miała dziś 9 dni.:-([/quote] O Boże :crazyeye: tak mi przykro!!!:-(:-(:-( [*] Co jej było?
  23. Abi znów będzie w Przełomie.
×
×
  • Create New...