-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
[quote name='maggiejan']Ula, czy byłaś sprawdzić dzisiaj domek?[/quote] Nie miałam czasu. Dzisiaj po południu sprawdzę.
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: moje kochana mądralka jak cudnie wyszła :loveu::loveu::loveu: tylko teczkę chciała chyba komu innemu oddać :evil_lol: najlepiej osobie z aparatem! Ech te przyzwyczajenia wystawowe, bycie gwiazdą w centrum uwagi :roll: A podobno można psiaka nauczyć, żeby monetę podnosił :evil_lol: Bo teczka płaska, ale i tak dała radę :loveu: Moje cudności. Blee aż wstyd żeby się tak własnym psem w swojej galerii zachwycać :evil_lol::razz:
-
[quote name='elmojo']Leosi dużo... A jak się dzwoni, to nawet jak się ma dom z ogródkiem, to ktoś się upiera,że Lenka MUSI do bloku. No cóż, jeżeli pies tej wielkości ma być szczęśliwy w bloku, to ja już nic nie rozumiem.:shake:[/quote] Nie chodzi o wielkość, tylko o charakter. Ogród nie jest gwarancją szczęścia dla psa, lecz bliskość człowieka. Żaden psiak o naturze pieszczocha i przylepy pozostawiony sam sobie nawet w wielkim i pięknym ogródku nie będzie szczęśliwy. Będzie samotny. Lenka ma powód, że ucieka z ogrodzenia. Nie chce być sama. Po co "uszczęśliwiać" ją na siłę, skoro wiemy, że w bloku czuje się bardzo dobrze?
-
Dzwonił pan z zakładu. Siatka jest już naprawiona i buda też. Czekają na psiaka. Mają tylko wątpliwości, czy on nie będzie chciał od nich uciec, czy jest "cywilizowany", albo czy nie będzie agresywny wobec osób, które będą się nim opiekować. W końcu to nie jest młodziutki piesek i swoje nawyki już ma. Ma mieć dużo kontaltu z ludźmi, to napewno szybko się oswoi. Fajnie, że tak odpowiedzialnie podchodzą do sprawy i tak szybko zrobili naprawy :) Teraz tylko kwestia transportu rano z Katowic. Oni nie dadzą rady, nie ma kto wtedy :razz: Ale to tak blisko, że napewno coś się wymyśli (jestem w trakcie wymyślania ;) )
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Pływaczka jest ślicznym kundelkiem :loveu: -
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[quote name='florida_blue']nie wiem czy tak super - pies jest mój i jak Ula teraz nawali to bede szukała domu razem z nim :d[/quote] Wtedy Cię przygarnę na DT :D Damy radę! [quote name='Peter Beny']Ula raczej nie nawala :razz: Jak potrzebny będzie transport , dajcie znać :evil_lol:[/quote] Dzięki Peter. Element ludzki zawsze może nawalic. Ale postaramy się nie :roll:
-
[quote name='Izis']Budowa kojca jest pewnie dużo droższa niż łańcuch a poza tym może faktycznie nie ma tam na to miejsca (nie wiem nie byłam), przecież trudno od ludzi wymagać, żeby wchodzili przez kojec do domu... :-( a może Tygrysek nie ma środków zwyczajnie na ten kojec. Ratując psa mogła nie pomyśleć, że będą z tym związane dodatkowe wydatki oprócz karmy i szczepień itp. Pewnie myślała sercem. A koszt porządnego kojca to pewnie spory wydatek. Ile kosztuje budowa kojca na dużego psa?[/quote] Tyle, co najwyżej 4 pola ogrodzenia / kilka m2 siatki. Nie więcej niż 150 zł. MOżna wydębic stare. Jak się chce to można. Ale lepiej biadolic i mówic, że "przecież mógł miec gorzej". [quote name='Mysia_']a tak wracają do tematu ;) Jak tam Rebit?[/quote] Dzisiaj dzwoniła nowa pani. Buda już stoi na miejscu :multi: A Rebitek dzisiaj wyjątkowo wesoły był i żywotny :) Pogonił nawet spanielka od sąsiadów, oczywiście z daleka :p
-
[quote name='Szczurosława']Tak wiem, czytałam wczesniej. Ale tak sobie myśle,jesli pani mogłaby podjechać , to nie trzebaby fatygować Petera;) Dla mnie to też zawsze inaczej,gdy nowy opiekun podjedzie choć kawałek niż "czeka na gotowe";)[/quote] A ja jednak wolałabym, żeby ktoś "sprawdzony" był przy pierwszych chwilach psiaka w nowym domu. Między innymi dlatego zawsze sami zodwozimy psy albo staramy się, żeby ktoś zaufany przy tym był. W tytule jest chyba błąd. Chrzanów a nie Chorzów ;)
-
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/3929/sarka1df2.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2555/sarka2fk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/2822/sarka3ob7.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/338/sarka4gm0.jpg[/IMG] [IMG]http://img86.imageshack.us/img86/3712/sarka5bb0.jpg[/IMG]
-
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
Ulaa replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Morus jest mixem dobeczka :loveu: A siostry są bardzo ładne, warto zrobić im lepsze fotki i wysłać na owczarki w potrzebie. Ten psiak co leży ma jakąś jeszcze fotkę? Bo taki akitowaty się wydaje. -
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Hanek przyślij mi (albo wstaw) tą fotkę co jest na plakaciku po prawej. Bo nie mam z czego miniaturki zrobić na stronkę i do przełomu też by fajnie wyglądało. Korzystnie wyszedł :cool3: -
[quote name='maggiejan']To świetnie. A kiedy pojedziesz sprawdzić ten nowy domek? W środę?[/quote] Może jutro, bo to blisko. Nawet na rowerze bym mogła jak będzie ciepło :D
-
Dzwoniła pierwsza pani. Powiedziałam jej, że zgłosił się bardziej odpowiedni domek dla Lordzika. Wobec tego pani prosiła o innego psiaka w potrzebie. Może wybierze sobie jakiegoś z naszej stronki i wtedy pojedziemy sprawdzić. Na Lordzika czeka już więc ciepły domek :loveu:
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wyjątek']a info, gdzie znajduje sie piesek nie przyda sie? czy to juz telefonicznie ludzie beda sie dowaidywac? zapytam mamy czy by nie rozkleila :)[/quote] tak, niech dzwonią :) dzięki :loveu: -
[SIZE=4][B]Był drugi fajny telefon o Lordzika.[/B][/SIZE] [SIZE=4][B][COLOR=Magenta]Dom z ogródkiem, z sunią i dzieckiem. Spanie w domu, nie w budzie.[/COLOR][/B][/SIZE] Pani mieszka niedaleko (też w Chrzanowie) , więc mogę sprawdzic prędzej. Ale chyba lepiej brzmi prawda? :cool3: