-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronika13'] ile dogomaniaków już wsparło finansowo na hotelik szkieleciki [/quote] niestety za mało :shake: -
dlaczego nie ma......? :placz::placz::placz::placz::placz: ona tak cudnie w tym ogródeczku leży!! poproszę pana o fotki na meila :loveu:
-
Jeszcze nie. Jutro wychodzi ogłoszenie w gazecie poszukującego byłego właściciela. [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/63/kry6iv7.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/4781/kry7rs9.jpg[/IMG] no baw się ze mną [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8854/kry8rd3.jpg[/IMG] no baaaaw sie proooosze...... [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/6423/kry9fp5.jpg[/IMG] nie bawisz sie to ide se [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/5226/kry10rc2.jpg[/IMG]
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Znowu się nie załatwił :shake: Ale za to bardzo ładnie "stał" i uczy się chodzić na 3 łapkach - tylko na jednej się nie podpiera i jest ona sztywna, przeszkadza mu w chodzeniu bo sobie ją przydeptuje :roll: Ale w pewnym momencie dostał zrywa i schował się w krzakach. Tak bardzo się boi. Lubi inne psy, na ich widok się ożywia. Martwiące jest to niezałatwianie się :shake: Nie ma jak się ustawić. -
Trzeba zorientować się co u suni z adopcji Ewy, leonkowatej Tiny w Jaworznie. Ludzie chcą ją zwrócić.... :shake: Mecka podam Ci adres, czy możesz odwiedzić tych ludzi i z nimi pogadać? Oni są chyba - żeby to delikatnie określić - "puszkogłowi" :roll: Chodzi o tą sunię http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=80406 boje się, żeby jej do schronu nie oddali. Oni chcą nowego psa podobno.
-
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Hanek masz jeszcze te plakaciki? Jednak się przydadzą. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][FONT=Tahoma]Jesteśmy po wizycie u weta. P. Lucynka pobrała ze[/FONT][/SIZE]skrobiny i okazało się, że [B]nie ma tam nużeńców :multi::multi::multi::multi: [/B]Nie wiadomo co psiakom jest.... Być może teraz odbija się na nich całe zagłodzenie i złe warunki. Chociaż jedna pozytywna wiadomość. [U][B] W środę jadą do hoteliku - PROSIMY O WSPARCIE!!! [/B][/U][CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=3]Fundacja Pro Animals - Na Pomoc Zwierzętom ul. Żeromskiego 6, 32-500 Chrzanów[/SIZE][/FONT] [/CENTER] [FONT=Tahoma][SIZE=3] [COLOR=black]PKO BP Oddz. I. w Chrzanowie 24 1020 2384 0000 9502 0095 0717 [/COLOR][/SIZE][/FONT][I]z dopiskiem "psy z klatek"[/I] -
nowa zabawka :multi: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/7386/kry1to1.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3545/kry2lm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/447/kry3jq4.jpg[/IMG] co tu jeszcze zbroic? [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5250/kry4ff9.jpg[/IMG] teraz chce tą zabawkę! [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1334/kry5vu0.jpg[/IMG]
-
a ile to kosztuje?
-
Zaglodzone psiaki trzymane w klatkach na kroliki oraz ich zaglodzonz tatus na krotkim lancuchu i mamusia uwiazana na kolczatce bez budy [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/8813/kroliki3zz2.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/873/kroliki2dx3.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/853/kroliki1buf4.jpg[/IMG] [IMG]http://hanek.genobis.pl/ml/sun1.jpg[/IMG] STRONKA: [url]http://www.proanimals.republika.pl/interwencje/10-kroliczki.htm[/url] WATEK: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109357[/url]
-
zadne robale nie wyszly :razz:
-
Nie zapomnij powiedziec panstwu, ze za ok 1,5 mca sunia bedzie miala oplacona sterylke i bedziemy sie w tej sprawie kontaktowac, albo oni nich dzwonia na pocz. czerwca i ustalaja sobie termin :)
-
Kochany BOKSER z krzywą mordką i ranami na ciele.... POJECHAŁ DO NOWEGO DOMU
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
z pancia [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/8131/boksio1ds6.jpg[/IMG] glowe mi chca urwac [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7172/boksio2yz1.jpg[/IMG] no, udalo sie ocalic glowe [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1701/boksio3ia8.jpg[/IMG] kto silniejszy? [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4494/boksio4sd0.jpg[/IMG] -
Hanek zrobisz fotki przy okazji umowy?
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Warzywa dostaje od mojego kochanego TZ'ta, a raczej jego mamy. Najgorzej z miesem. Kiedy bedziemy wiedziec na 100% czy mozna zabrac maluchy do met? -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']Ulaa nie znam sie na tym wszystkim ,ale wedlug tego co wyczytalam tu i owdzie to gotowane jedzenie ktore dajesz swoim psom jest swietne. Moze zostaw ten makaron, ale ta reszta jest spoko. mnie doradzono na "wyczyszczenie/odtrucie psa dodac 2 razy w tygodniu troche pietruszki (bardzo drobno posiekanej lub zmiksowanej) albo n. mlodej pokrzywki (ale tylko pare listkow) i mozesz troche owocow dac. np. warzywa juz dajesz (marchewka salatka, wszytko starte lub podduszone, zeby jakies witaminki zostaly). wedlug mnie spoko zarcie. [/quote] Dostają warzywa różne, na przemian surowe drobno starte i podgotowane: buraki, marchewkę, pietruszkę. Czasem gotowane pogniecione ziemniaki. Czyli to samo co moje psy, bo gotuję im wszystkim wielki gar, z tym, że moje psiaki dostają gotowane raz na kilka dni, a tamte przynajmniej raz dziennie. [quote name='Charly'] taniego suchego i taniego puszkowego nie dawalabym jesli mozliwe wcale, lub malo [/quote] muszą to dostawac, ponieważ to są dary i coś, co możemy kupic na fakturę. Za ryż, warzywa i mięso płacę sama i kupuję to dla swoich psów, szkieletom "przy okazji" a i tak wychodzi na to, że to moje psiaki dostają "przy okazji" a tamte prawie wszystko. Zrozumcie, że naprawdę nie mam skąd brac pieniędzy i to wszystko, co moge zapewnic psom. Myślę, że i tak nieźle... [quote name='Charly'] spytaj moze weta czy do tego zarcia warto dodac jakis proszek albo witaminy dla szczeniakow. choc jesli twoje dostaja i ryz i mieso i kosci, warzywa itd. to nie powinno byc problemow. zapytaj po prostu. Acha dziewczyny tu zawsze polecaja olej z pestek winogron (apteka?) dla psow. No i tran [/quote] Dostają Can-Vit niebieski oraz Algolith. Do misek dorzucam im smalec albo słoninę (rzadziej olej, bo droższy), jak zawsze psom mieszkającym na zewnątrz. [quote name='Charly'] w hurtowanich dostaniesz mieso taniej[/quote] dla mnie to i tak za drogo, bo za mięso płacę z własnych pieniędzy. [quote name='ARKA']Mogą mieszkac tam gdzie mieszkaja, budy. W tych warunkach zrezygnowala bym z karm supermarketowych i tylko domowe jedzenie. [/quote] Powtórzę: nie stac mnie. [quote name='ARKA'] Domowe: tluszcze naturalne(jakies skrawki tluste,smalec,slonina), siemie lniane, sery biale/yogurty( nie codziennie-dwa razy w tygodniu), podroby(nie płucka), korpusy z kurczaka, skrawki miesne, ryz, warzywa,czosnek(p/bakteryjny), olej z oliwek. Taki ogolny zestaw,ale codziennnie musi byc w tym; tluszcz naturalny, siemie, ryz,warzyw,jakies mieso. [/quote] Dostają to wszystko oprócz czosnku, jogurtów i oliwy z oliwek. Niestety nie będą tego dostawac z powodu powyższego. Czosnek moge dawac. [/quote] [quote name='ARKA']Ula, czy one sa DOBRZE odrobaczone?[/quote] Tak, najpierw Pratelem, potem D... (potem sprawdze, ale nie Drontal) [quote name='ARKA']A co to jest takie kupowane mrozone, dla psow? jesli tak odstawila bym to bo tam moim zdaniem sladowe mieso jest. U mnie na bazarze mozna kupic odpadki miesne chyba po 4 zl i widzisz co masz a nie "zagadkę"![/quote] Takie dostałam kiedyś, nie kupuję. Teraz trochę pokrzyczę, żeby było jasno i wyraźnie: [SIZE=3] [B]Dzisiaj jest poniedziałek.[/B][/SIZE] [SIZE=4]Jutro wtorek.[/SIZE] [SIZE=5]Pojutrze środa. [B][COLOR=Red] I psiaki mają zniknąc W ŚRODE!!!!! [SIZE=2][COLOR=Black] [SIZE=4]Jeśli nie uda się znaleźc im DT na 3 tygodnie, to zostaną niestety uśpione i mnie pęknie serce i skończy się jakakolwiek pomoc dla psów, ale nie mam wyjścia!!!!! [/SIZE] Piszę o tym już od dawna, kiedy był czas się zastanowic, teraz mamy nóż na gardle i nie mamy wyboru!!!! [/COLOR][/SIZE] Błagam o pomoc dla nich!!! Chodzi o życie!!! [/COLOR][/B][/SIZE] -
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie tłumaczyła nam dokładnie p. Lucynka jak to robic. Mówiła tylko, że potrzebny będzie ktoś, kto będzie mu pomagał to robic przez najbliższy czas. Labek z Polnej też miał złamaną miednicę i początkowo problemy z tym. Jakaś niefajna atmosfera ostatnio w lecznicy, miejmy nadzieję, że przejściowo. -
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Co znaczy dobra karma? Jaka karme powinnismy zafundowac psiakom, jutro jest termin sterylek dla dwoch sun. Czy w tym stanie mozemy je poddac sterylkom?[/quote] No właśnie, przyłączam się do pytań z nadzieją, że dobra karma dla nużeńców to niekoniecznie np Orijen albo Royal, bo na takie coś nas nie stać kompletnie. Na mięso też nie.