Jump to content
Dogomania

Ulaa

Members
  • Posts

    11377
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulaa

  1. Krówuś dzisiaj jakby trochę lepiej. Częściej stawia łapkę prosto. Zapewne dlatego, że druga stopka mu się deformuje... Zrobiła się płaska jak płetwa i wykrzywiona prostopadle.
  2. Kolejny dom nie wypalił!!! Czemu on ma takiego pecha :-(:-(:-( PILNIE PROSIMY O OGŁASZANIE
  3. Jak szybko :multi: Wspaniale że wreszcie się wyluzował :loveu: Teraz będzie szybko zdrowiał. Najgorszy dla każdej żywej istoty jest stres, smutek i strach. Najbardziej niszczące czynniki, gorsze chyba nawet od głodu :shake:
  4. Chyba jestem chora. Nie wiem czy dam radę rano pojechać, bo nawet spać nie mogę :angryy::shake: A Debora była psem całkowicie nieobliczalnym. Jak już nieraz wspominałam - nigdy wcześniej ani nigdy później nie widziałam podobnego. Nawet 100 bestii się nie umywa, bo ona nie reagowała kompletnie na nic. Liczył się atak. Mam nadzieję, że w nowym domu poprawiło jej sie, w przeciwnym razie może być wesoło.
  5. :crazyeye: Faktycznie :crazyeye: Jest całkowicie normalny. To musi być jakiś fotomontaż... Niesamowite! :loveu: Ludzi powinni uczyć się od psów radości życia i chwili obecnej, zamiast rozpamiętywania przeszłości i przyszłości. To chyba najwspanialsza cecha ogólnie u zwierząt.
  6. Pani podała imię oraz wysłała fotki. Jutro wstawię. Ja do suni nie mogę mówić, bo nie mam z nią bezpośredniego kontaltu. Przekaże informacje do DT. Oby ta sunia.
  7. [quote name='Ada-jeje']Czyli nie jestem jedyna goniac i nawolujac psy i koty w szlafroku, po naszej ulicy, az mi sie razniej zrobilo, brawa dla Uli mamy.:loveu:[/quote] może sobie jakieś mityngi urządzicie :cool3: mama też napewno ucieszy się, że nie jest jedyna na osiedlu :p
  8. Spośród tego steku bzdur i paplania odpowiem na 2 sprawy, jeśli je wywlekasz. [quote name='bea_m'] Przypominam że tam jest wasza Myszka. Może lepiej jej będzie u ciebie w garazu albo u Uli w kojcu albo koło pieca. (piszę to bo psy u was przebywały w takich miejscach). [/quote] Myszka już nie jest nasza. A u mnie w piwnicy były psy 2 razy: Sabunia, która na początku bała się wejść do domu i innych psów (a pote,m i tak wylądowała na kanapie) oraz Brutus w kilka pierwszych nocy po wypadku samochodowym, gdy nie było miejsca gdzie indziej. To były duże psy przyzwyczajone do życia na polu i nie przy ludziach. Obydwa w rezultacie wylądowały w domu a teraz mają cudownych nowych właścicieli. [quote] Nie było przeciwwskazań żeby Parówka mieszkała w małym mieszkaniu. Głównym warunkiem był żeby jej nie zostawać samej bo niszczy (zawsze ktoś miał być w domu). Pan miał zalecone przez lekarza długie spacery. (dobre na odchudzanie Parówki) Powodem zwrotu był nieoczekiwany wyjazd pana. [/quote]może do Kanady?
  9. Lintie jest dla Azy niekwestionowanym centrum wszechświata. W aucie pakowała się na kolanka, przytulała mordeczkę śliniąc się przy tym jak niagara :evil_lol: I to spojrzenie... Aza jest jednym z najbardziej niesamowitych cudów, jakie widziałam w życiu.
  10. [quote name='Ada-jeje']Ulka wyszukaj prosze jeszcze watek Tiny i prosba do dody jeszcze Tina do ogloszen bardzo pilna.[/quote] Nie wiemy nic o niej. Mecka musi iść odwiedzić. [quote name='Doda_']Zostawie, sa napewno inne mixy jack rosselkow ktore potrzebuja domki.. Dlatego, Ulka, prosze nie rozlaczaj tel :eviltong: zaproponuj inne psiaki.[/quote] Zawsze tak robię :) A Krysia też w zasadzie szuka domu, ale naprawdę wyjątkowego. Już dzwonił pan, niestety przeraził się trochę jak spytał o jej zachowanie, a ja zmyślać nie mogę w tak ważnej sprawie :shake: [QUOTE] Ok, zrobię, jak znajde wolny czas ;) 'Mama poleciala za facetem' :turn-l:[/quote] no tak to wyglądało dla postronnych :roll: w dodatku w szlafroku... no cóż, nasi sąsiedzi widzieli już chyba wszystko, takie rzeczy to też nie nowość :evil_lol:
  11. Karola odpisała, będzie bazarek :) A o sunię był dzisiaj telefon. Trzymajcie kciuki, bo być może to skradziona sunia, której pańcia szuka. Wiele szczegółow się zgadza.
  12. Przede wszystkim ten: [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-kazan.htm[/url] a jak by Ci się nudziło, to jeszcze :lol: [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-plamka.htm[/url] [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-tatus.htm[/url] [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-ruda.htm[/url] może o Krysię zadzwoni jednak ktoś wyjątkowy. Przed chwilą mama w szlafroku goniła ją po ulicy bo poleciała za jakimś facetem (tzn Krysia nie mama :evil_lol:). Krysia z wdzięczności skoczyła jej ubłoconymi łapkami na łóżko :roll:
  13. [quote name='Doda_']Nie taka pilna? Cos mi mowi ze zostanie u Ciebie na zawsze :lol: Przyznaj sie :eviltong: Dalas mi na gg link do Krysi, wiec zrobilam ogloszenie ;) A co szkodzi, odebrac tel i pogadac z chetnymi ?? :) A moze akurat znajdzie sie ktoś z Chrzanowa zainteresowany adopcja Krysi? ;)[/quote] Pomyliłam się, chciałam dać do innego pieska :oops:
  14. Azunia była u dra Bakowskiego. Bardzo się zdziwił, po co my ją tam przyprowadziłyśmy, patrzył na nas jak na wariatki w końcu powiedział "ale o co wam chodzi, chcecie na silę coś znaleźć? ten pies jest w doskonałej kondycji, tylko pogratulować" :loveu::multi: Faktycznie, jest ruchliwa i sprawna, bardzo ładnie wygląda. Wet nie wie, w jakim stanie była i czemu się wogóle martwimy :roll: Trzeba jej zrobić badanie krwi i zaszczepić. W tym celu (badań krwi) wezmę ją w środę do Arki.
  15. Dominika jednak ma dobrą rękę do domków :loveu::multi: Brawo Kolorowa - Łatka :multi: Ada-jeje, my sobie same z Deborą napewno nie poradzimy. Ta suka jest dzika i bardzo agresywna, chyba że nowy właściciel dokonał cudu.
  16. Nie załapaliśmy się na wizytę :-( W środę jedziemy znowu.
  17. Krysi? Ojejku, niepotrzebnie... Nie oddam jej nigdzie poza Chrzanów :shake: Tyle innych psiaków szuka domku na gwałt, Krysia nie jest taka pilna ;)
  18. To są tabletki wspomagające na stawy - Nutradyl. Takie coś (albo o podobnym działaniu) Gucio będzie musiała dostawać stale. Do tego, seriami inne - lecznicze (przeciwbólowe i przeciwzapalne). A może nie? :cool3: Bo w środę pokaże jego RTG chirurgowi w Krakowie. Dowiemy się co myśli o Guciu i co dla niego proponuje :)
  19. [quote name='wanda szostek']Przydała by się na internecie jakaś strona na której można byłoby umieszczać takie zdjęcia i dane właściciela. Niech ludzie otworzą oczy na to co czynią zwierzętom. To jest Oświęcim XXI wieku.[/quote] Zadbamy o to, aby ci "ludzie" byli odpowiednio napiętnowani :angryy::mad:
  20. Trzeba zadzwonić do pana i powiedzieć mu że może już go wydać, tylko niech odpisze dla nas namiary na ten nowy dom.
  21. Poszło do Przełomu ogłoszenie. Mam nadzieję, że tym razem nasze pieski się załapią :roll:
  22. Wszystko prawie dograne - tylko kasy na paliwo brak. Przynajmniej za 30 zł trzeba wlać, a ja jestem spłukana, nie mam nawet złotówki :shake:
  23. Niestety jest malutki problem :shake: W aucie nie ma paliwa, ja nie mam kasy, a mama może dać 50 zł (na paliwo lub badanie Krówka). Zatankować trzeba przynajmniej za 30 zł. Zależy co Krówek będzie miał robione - bo albo nie będzie do zapłaty nic, albo więcej niż te 20 zł które zostanie. W dodatku mam zablokowany telefon i nie mogę dzwonić ani pisać smsów :angryy:
  24. Nie zawsze są powodem do radości :shake: Np martwię się o tą sunie z miotu ze składu opałowego. Też spotkałam ich pod tesco kiedys i babka od razi zagadala, czy napewno musi ją sterylizowac, bo oni by chcieli jednak dopuscic :angryy:
×
×
  • Create New...