-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Krówuś dzisiaj jakby trochę lepiej. Częściej stawia łapkę prosto. Zapewne dlatego, że druga stopka mu się deformuje... Zrobiła się płaska jak płetwa i wykrzywiona prostopadle. -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Kolejny dom nie wypalił!!! Czemu on ma takiego pecha :-(:-(:-( PILNIE PROSIMY O OGŁASZANIE -
Chyba jestem chora. Nie wiem czy dam radę rano pojechać, bo nawet spać nie mogę :angryy::shake: A Debora była psem całkowicie nieobliczalnym. Jak już nieraz wspominałam - nigdy wcześniej ani nigdy później nie widziałam podobnego. Nawet 100 bestii się nie umywa, bo ona nie reagowała kompletnie na nic. Liczył się atak. Mam nadzieję, że w nowym domu poprawiło jej sie, w przeciwnym razie może być wesoło.
-
Młoda sunia szuka domu! Zaciążona - zbieramy na sterylkę. zostaje w DT
Ulaa replied to Chesti's topic in Już w nowym domu
Pani podała imię oraz wysłała fotki. Jutro wstawię. Ja do suni nie mogę mówić, bo nie mam z nią bezpośredniego kontaltu. Przekaże informacje do DT. Oby ta sunia. -
[quote name='Ada-jeje']Czyli nie jestem jedyna goniac i nawolujac psy i koty w szlafroku, po naszej ulicy, az mi sie razniej zrobilo, brawa dla Uli mamy.:loveu:[/quote] może sobie jakieś mityngi urządzicie :cool3: mama też napewno ucieszy się, że nie jest jedyna na osiedlu :p
-
Spośród tego steku bzdur i paplania odpowiem na 2 sprawy, jeśli je wywlekasz. [quote name='bea_m'] Przypominam że tam jest wasza Myszka. Może lepiej jej będzie u ciebie w garazu albo u Uli w kojcu albo koło pieca. (piszę to bo psy u was przebywały w takich miejscach). [/quote] Myszka już nie jest nasza. A u mnie w piwnicy były psy 2 razy: Sabunia, która na początku bała się wejść do domu i innych psów (a pote,m i tak wylądowała na kanapie) oraz Brutus w kilka pierwszych nocy po wypadku samochodowym, gdy nie było miejsca gdzie indziej. To były duże psy przyzwyczajone do życia na polu i nie przy ludziach. Obydwa w rezultacie wylądowały w domu a teraz mają cudownych nowych właścicieli. [quote] Nie było przeciwwskazań żeby Parówka mieszkała w małym mieszkaniu. Głównym warunkiem był żeby jej nie zostawać samej bo niszczy (zawsze ktoś miał być w domu). Pan miał zalecone przez lekarza długie spacery. (dobre na odchudzanie Parówki) Powodem zwrotu był nieoczekiwany wyjazd pana. [/quote]może do Kanady?
-
[quote name='Ada-jeje']Ulka wyszukaj prosze jeszcze watek Tiny i prosba do dody jeszcze Tina do ogloszen bardzo pilna.[/quote] Nie wiemy nic o niej. Mecka musi iść odwiedzić. [quote name='Doda_']Zostawie, sa napewno inne mixy jack rosselkow ktore potrzebuja domki.. Dlatego, Ulka, prosze nie rozlaczaj tel :eviltong: zaproponuj inne psiaki.[/quote] Zawsze tak robię :) A Krysia też w zasadzie szuka domu, ale naprawdę wyjątkowego. Już dzwonił pan, niestety przeraził się trochę jak spytał o jej zachowanie, a ja zmyślać nie mogę w tak ważnej sprawie :shake: [QUOTE] Ok, zrobię, jak znajde wolny czas ;) 'Mama poleciala za facetem' :turn-l:[/quote] no tak to wyglądało dla postronnych :roll: w dodatku w szlafroku... no cóż, nasi sąsiedzi widzieli już chyba wszystko, takie rzeczy to też nie nowość :evil_lol:
-
Młoda sunia szuka domu! Zaciążona - zbieramy na sterylkę. zostaje w DT
Ulaa replied to Chesti's topic in Już w nowym domu
Karola odpisała, będzie bazarek :) A o sunię był dzisiaj telefon. Trzymajcie kciuki, bo być może to skradziona sunia, której pańcia szuka. Wiele szczegółow się zgadza. -
Przede wszystkim ten: [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-kazan.htm[/url] a jak by Ci się nudziło, to jeszcze :lol: [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-plamka.htm[/url] [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-tatus.htm[/url] [url]http://www.proanimals.republika.pl/xszuka-ruda.htm[/url] może o Krysię zadzwoni jednak ktoś wyjątkowy. Przed chwilą mama w szlafroku goniła ją po ulicy bo poleciała za jakimś facetem (tzn Krysia nie mama :evil_lol:). Krysia z wdzięczności skoczyła jej ubłoconymi łapkami na łóżko :roll:
-
[quote name='Doda_']Nie taka pilna? Cos mi mowi ze zostanie u Ciebie na zawsze :lol: Przyznaj sie :eviltong: Dalas mi na gg link do Krysi, wiec zrobilam ogloszenie ;) A co szkodzi, odebrac tel i pogadac z chetnymi ?? :) A moze akurat znajdzie sie ktoś z Chrzanowa zainteresowany adopcja Krysi? ;)[/quote] Pomyliłam się, chciałam dać do innego pieska :oops:
-
Azunia była u dra Bakowskiego. Bardzo się zdziwił, po co my ją tam przyprowadziłyśmy, patrzył na nas jak na wariatki w końcu powiedział "ale o co wam chodzi, chcecie na silę coś znaleźć? ten pies jest w doskonałej kondycji, tylko pogratulować" :loveu::multi: Faktycznie, jest ruchliwa i sprawna, bardzo ładnie wygląda. Wet nie wie, w jakim stanie była i czemu się wogóle martwimy :roll: Trzeba jej zrobić badanie krwi i zaszczepić. W tym celu (badań krwi) wezmę ją w środę do Arki.
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie załapaliśmy się na wizytę :-( W środę jedziemy znowu. -
Krysi? Ojejku, niepotrzebnie... Nie oddam jej nigdzie poza Chrzanów :shake: Tyle innych psiaków szuka domku na gwałt, Krysia nie jest taka pilna ;)
-
To są tabletki wspomagające na stawy - Nutradyl. Takie coś (albo o podobnym działaniu) Gucio będzie musiała dostawać stale. Do tego, seriami inne - lecznicze (przeciwbólowe i przeciwzapalne). A może nie? :cool3: Bo w środę pokaże jego RTG chirurgowi w Krakowie. Dowiemy się co myśli o Guciu i co dla niego proponuje :)
-
Siostrzyczki z króliczych klatek. Zapomniane:( Rudaska 2x wróciła z adopcji!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Przydała by się na internecie jakaś strona na której można byłoby umieszczać takie zdjęcia i dane właściciela. Niech ludzie otworzą oczy na to co czynią zwierzętom. To jest Oświęcim XXI wieku.[/quote] Zadbamy o to, aby ci "ludzie" byli odpowiednio napiętnowani :angryy::mad: -
Piękny młody mix LEONBERGER. Dzięki Kasie - ma najlepszy dom na świecie!!!!
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Trzeba zadzwonić do pana i powiedzieć mu że może już go wydać, tylko niech odpisze dla nas namiary na ten nowy dom. -
Poszło do Przełomu ogłoszenie. Mam nadzieję, że tym razem nasze pieski się załapią :roll:
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Niestety jest malutki problem :shake: W aucie nie ma paliwa, ja nie mam kasy, a mama może dać 50 zł (na paliwo lub badanie Krówka). Zatankować trzeba przynajmniej za 30 zł. Zależy co Krówek będzie miał robione - bo albo nie będzie do zapłaty nic, albo więcej niż te 20 zł które zostanie. W dodatku mam zablokowany telefon i nie mogę dzwonić ani pisać smsów :angryy: -
Nie zawsze są powodem do radości :shake: Np martwię się o tą sunie z miotu ze składu opałowego. Też spotkałam ich pod tesco kiedys i babka od razi zagadala, czy napewno musi ją sterylizowac, bo oni by chcieli jednak dopuscic :angryy: