-
Posts
11377 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulaa
-
Przejrzałam rachunki z allegro wraz z dokładnym regulaminem aukcji charytatywnych i wychodzi na to, że "brak opłat" to jest zachęta dla picu. Nadal trzeba płacić za miniaturki i za opcję "Kup Teraz" (czyli wszystkie aukcje cegiełkowe:angryy:). Niepłatne jest tylko wystawienie najprostszej aukcji (licytacji bez żadnych opcji) - czyli w praktyce ogłoszenie psa do adopcji. Zawsze coś.
-
[B]Witamy!!!!!! :multi::multi::multi: [/B]Maszka dzisiaj spokojna, wręcz zrelaksowana :) Nawet spaceruje sobie po wybiegu i skubie trawkę :loveu: oraz na chwilę zmieniła miejsce leżenia na dywanik. Fajnie, bo to miejsce jej "tortur" czyli strzyżenia i czesania, a mimo to źle go nie kojarzy. Jak tak dalej pójdzie, to przed sunią świetlana przyszłość :kciuki:
-
Hanek bardzo proszę o info o chłopaczkach: sugerowana data urodzenia i najważniejsze info do wstawienia na stronkę :) I kilka fotek. Dominika, czy maluszki u Ciebie mają jakieś imiona? Napisz coś o ich charakterach i zachowaniu :)
-
no co, byznes is byznes :razz: a psiak ładny, to i może się zwrócic :cool3:
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie, już mu przeszło :) Ale jest mistrzem w ściąganiu kołnierza. I jutro jednak muszę się z nim wybrac do lecznicy założyc nowy szew. Bardzo źle to wygląda :razz: -
Pare bym powiesiła przy okazji spacerów, a resztą bym młodych obarczyła, oni się sporo błąkają po świecie ;)
-
Krówek-mix Dalmat. Krew mu nie krzepnie, nóżka obcinana po kawałku...MA DOM
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Podjęłyśmy z Adą-jeje decyzję, że Krówek nie zostanie oddany tej pani, która go chciała. Domek jest dobry, ale nie dla Krówka. To zbyt wyjątkowy i fajny pies, żeby spędził całe swoje życie w ogródku, pozbawiony spacerów, psich przyjaciół, wyzwań i przygód. Dodatkowym argumentem jest to, że Krówcia łapka może wymagac co jakiś czas większej uwagi, np przy zmianie pogody, podawania leków p/bólowych i p/zapalnych. Nie wiemy czy uraz będzie miał wpływ na dalsze życie i jaki to będzie wpływ. Może będzie trzeba kupowac mu różne odżywki i środki wspomagające, może trzeba będzie często chodzic nad wodę i masowac łapkę. Pani nie chce "psa kaleki". Co będzie, jeśli Krówkowi się pogorszy? Zostanie uśpiony. Dostanie więc innego psiaka, zdrowego. A Krówkowi znajdziemy kogoś, kto go doceni i kto zapewni mu wszystko, czego potrzebuje. Więc szukaj domku Krupek :p -
No to niefajnie, bo umawialiśmy się na 1 kota. Pani zostawiła 2, bo jednego miała wziąc na 100% koleżanka. Przy obecnym kocim obłożeniu każdy kot nadprogramowy zabiera domek innemu :razz: Ludzie robią z nami co chcą :roll: Przydałby się kociątkom zbiorczy plakacik. W ostatnich tygodniach zrobiła się spora konkurencja w miauczusiach. Przedtem ludzie po 2 m-ce czekali :roll:
-
[quote name='Bura']Pierwsze słyszę!! A który jego składnik ma to powodować??[/quote] nie wiem, tak mi się na jakimś forum w oczy rzuciło i rozgaduję dalej ;)
-
A może by tak plakacik Plamce :cool3: Wydrukowałabym 1 i odbiłabym na ksero. Lepsze czarno-białe niż żadne.
-
Obydwa? :-o Pani mówiła, że jednego weźmie koleżanka :mad: Czyżby się rozmyśliła? Nieładnie :shake: Ale słodkie chłopaczki :loveu:
-
[quote name='Ada-jeje']Ulka wiem ze na ciebie mozna liczyc ale masz sporo na glowie wiec chcialam ci przypomniec i zapytac czy powiadomilas pania z Borowcowej ze sunia ma sterylke i zeby jakos w srode ja przetrzymala jak rowniez zeby ja w tym dniu nie karmila.[/quote] Wysłałam smsa, ale w poniedziałek jeszcze zadzwonię, żeby potwierdzic. [quote name='IKA & SONIA']Boję sie, żeby do czasu strylki nic się nie stało malutkiej. Oby wytrzymała do tego czasu:razz:[/quote] Pani obiecała zwrócic uwagę na sunię.
-
Zrobiłam trochę aktualizacji na stronie. Jak zwykle malutko efektów, a cały dzień zszedł na to. Już dłużej nie wyrobię.... :shake: Jeśli pozwolicie, to rozejrzę się za kimś, kto zajmie się zrobieniem nam nowej stronki :cool3: Ika&Sonia, jeśli możesz wstawić kocurki i info o nich w ten wątek http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112250 byłoby super, bardzo ułatwi mi pracę, bo aktualnie ja muszę korzystać z 3 komputerów, żeby w efekcie coś na stronce było :razz:
-
WILK - uniknął eutanazji i już w nowym domu, oby był szczęśliwy...
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Nie ma się co cieszyć, to nic nie znaczy. Ludzie często napalają się, a potem problemy spadają na nas. Wilk nie jest nigdzie ogłaszany, więc normalne, że nikt o niego nie pyta. PIES NIE BĘDZIE WYDANY BEZ SPRAWDZENIA CHARAKTERU I KASTRACJI. Niczego nie sprawdzimy bez DT. Błędne koło. Chyba, że dyrekcja LO zrobi to na własną odpowiedzialność. -
e tam, jaka metamorfoza? po prostu urosła. moja siostra jak zobaczyła przypadkowo fotki, od razu poznała i znudzonym głosem, bez zaskoczenia: "o, dziecko. nic się nie zmieniła". pewnie, że nic. tylko trochę szersza :p
-
WILK - uniknął eutanazji i już w nowym domu, oby był szczęśliwy...
Ulaa replied to Ulaa's topic in Już w nowym domu
Jest domek zainteresowany wilkiem! Ale po szczepieniach i po kastracji. I to normalny dom, a nie jakiś parking czy firma. Mają jeszcze raz przedyskutować sprawę i dzwonić w ciągu kilku dni! Dom zadzwonił po innego psa, który już wyadoptowany, a gdy usłyszeli, że jest "ostry wilczur" aż pani zapiała z radości :) Potrzeba budzącego respekt psa stróżującego. Prosimy o kciuki.