-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Cioteczki, dzisiaj Miś zasłużył na same pochwały! Mówiłam ostatnio Tiger, że Miś robi co nam rano pobudkę szczekając uparcie, aż ktoś przyjdzie i go powita. A dziś... w ogóle nie szczekał rano, czekał grzecznie aż wstanę i wyjdę z sypialni, jest po prostu boski! Nie wie jeszcze, że zaraz będziemy przycinac pazurki... bo jak się przytula, to STRASZNIE drapie w miłosnym amoku. I on się tak cudnie śmieje... dosłownie słychać długie "haaaa, haaa", odwdzięcza się za każdy gest wykonany w jego stronę.
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ja mam jeszcze obietnicę 110 złotych od ludzi, więc to powinno chyba wystarczyć na transport i leki, prawda? Pieniądze jeszcze nie dotarły, ale w przyszłym tygodniu będą. -
Jaka ona tłusta? Pięknota z niej i basta.
-
Zosia, już Isia pojechała do SWOJEGO Domu do ZuziM !!!!
Neris replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale zmiana w niej zaszła.... to naprawdę Księżniczka! Trzymam kciuki za jutrzejszą podróż, no i oczywiście nadal kibicuję! -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
no dooobra..... Stara psiara mówi, że się STRASZNIE CIESZY, że ktoś się w sprawie Łapka odzywa. A do znajomych powysyłałam tyle maili i nic... a niby tacy fajni ludzie. -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maupa4']Akucha bo my (Małpa i Neris) staramy się ... dwie stare ciotki "myślą i myślą" i ... czasem coś wymyślą :) ... tamta "stara psiara" stara się jak może[/quote] Przepraszam, a kto to jest "STARA PSIARA"?!?!?!?! (z naciskiem na stara) -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Z Allegro, ale przez Allegro nie mogą kupić, bo nie mają tam rejestracji. Mam wielką nadzieję, że kogoś poruszy jego historia. Zaczynam mysleć, czy nie rozkręcić jakiejś akcji w mediach... Musiałabym poruszyć moje kontakty -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Jeju, nie mogę uwierzyć, dostałam maila że pewni Państwo wpłacą na Łapka 100 złotych w przyszłym tygodniu! Teraz nie mogą, ale po 16 sierpnia obiecali dać. To nam wystarczy na leki, prawda?:multi: :klacz: -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Boli mnie to, że wśród tych urzędasów tak bardzo brakuje empatii... współczucia dla bólu... -
słuchajcie, byle do Warszawy ją podrzucić, stamtąd to ja mogę odebrać i pociągiem do domku... No, chyba że ona panicznie się pociągu boi. My tutaj w Nowym Dworze mamy świetną lecznicę z młodym małżeństwem wetów, którzy mają super ręce do adopcji, po lecznicy zawsze się jakieś tymczasowce pałetają i zawsze superdomki sie znajdują. A i ogłoszenia pozwalają wieszać. I ja z nadzieją myślę o Sarze i właśnie o tych wetach... Powiesi się jej ładne zdjęcie, tekst ciekawy napisze i MUSI się udac...
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Kochani, mamy pierwsze 10 złotych na Allegro. Och, ta ciotka Akucha to potrafi za serce chwycić... -
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Łapek wystawiony na Allego, ciotka Akucha pięknie napisała, teraz tylko czekać... [URL="gg:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=120469642"][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=120469642[/COLOR][/URL] -
RRRRR Dzięki za życzonka, dzieki za imiona, już sobie upatrzyłam dwa, a teraz trzymamy kciuki coby tężyczki nie było...
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Pisz kochana, ja wstawię. -
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Nie dość, że na śmietnik wyrzucić, to zobaczcie, jaką przy tym krzywdę babsztyl własnym dzieciom wyrządza! Jak można się nimi wyręczać w tak ohydnej misji? -
Nas jest, moja droga, czwórka! Trzy dziewczyny i chłopak. Nie licząc przygarniętych kundelków w liczbie 5.
-
PIES WPADŁ POD TRAMWAJ- zdj.str. 27,33 Łapek już w nowym domu!!!
Neris replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Cioteczki z doświadczeniem na Allego. Proszę, pomóżcie! -
Jestem w warszawskim, ale się zastanawiam nad przenosinami, skoro i miejsce zamieszkania zmieniłam.
-
Peggy Sue (teraz Kiwi) - nasza mała miss jest już w nowym domu!;-)
Neris replied to Amanita's topic in Już w nowym domu
Boże, jakaż ona cudna! Zakochać się można... -
Gonia, a my to jesteśmy jak sądzę sąsiadkami....