Jump to content
Dogomania

Neris

Members
  • Posts

    15551
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neris

  1. Chyba jakoś tam jest... Ja ciągle słyszę Ofkę, więc chyba jest tu koło mnie?
  2. Pusiak zżera dziennie prawie pół kilograma karmy. Je dopóki widzi jedzenie. Robi ogromne kupska, ale nie ma rozwolnienia, nie wiem czy mam jej ograniczać czy pozwalać jeść. Nie wiem gdzie ona to mieści :shake:
  3. Modliszko, czy dostałaś sms-em mój adres mailowy? Czekałam wtedy na zdjęcia jamnisia, żeby przesłać pani. Zaraz jej wyślę, może akurat nic jeszcze nie upatrzyła. Ile może ważyć mała?
  4. Pamiętam, jak pojechałam wybierać szczenię. Były dwie dziewczynki - Drobna Brunetka i Duża Blondyna. Podobała mi się ta ciemna, ale ta jaśniejsza - z kępą blond włosów na karku - podbiegła do mnie radośnie, wlazła mi na kolana i już mnie miała. I to na zawsze... Hodowca powiedział "ma na imię Oksana" "Jaka Oksana!?!? - krzyknęłam - przecież to Ofka!" Dzisiaj wspominaliśmy ją z bratem. Jeździliśmy często na Mazury, wtedy jeszcze maluchem. Ofka siedziała na moich kolanach, ale stwierdzała czasem, że już umie prowadzić, właziła na kolana Wiktora, łapki kładła na kierownicę i tak jechali. W Biskupcu zaczynała intensywnie węszyć powietrze z nawiewu i kolejne 18 kilometrów - bo tyle mieliśmy do celu - stękała radośnie "to już, to prawie już! Dojeżdżamy!!!" Skąd wiedziała? ZAWSZE robiła to w Biskupcu. Zawsze.
  5. Kiedy to wskakuje na blaty kuchenne, wykrada jedzenie, grube to jest niedobre paskudztwo!
  6. Nawet mój brat, który uważa że dom to nie miejsce dla psów, nawet on rozumie jaka to strata. "Ona była wyjątkowa" - tak mówią wszyscy. Tak To nie był pies To była moja dusza...
  7. Chicco ma nowego chłopaka: [IMG]http://images43.fotosik.pl/108/c8020beecd76fc3fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/108/9d1f0f8eabd6ca08.jpg[/IMG]
  8. Byliśmy dziś o 8 rano na spacerze, napadła na nas suczka sąsiadów - strasznie histeryczny owczarek niemiecki. Bandi podbiegł w jej stronę, ale natychmiast wrócił do mnie i uznał, że sprawa zakończona
  9. Ostrożnie ścielę łóżko, żeby nie wytrząsnąć z kołdry Ofeczki. Ciągle odkładam dla niej najlepsze kąski. Słyszę jej wkurzone "ęęę" kiedy cokolwiek jem. Powiedzieli, że na tych lekach będzie żyć jeszcze 2- 3 lata. Nie cholerne 2 miesiące, tylko 2 lata...
  10. Wczoraj o 7 rano stanęło moje serce. Ofka Moja królewna Siedziałam z nią na rękach, popatrzyłam jej w oczy i powiedziałam "jeśli chcesz - możesz już iść, biegnij". I poszła, nie oglądała się, nie chciałam jej zatrzymywać... A teraz nie wiem jak będę bez niej żyć. To w jej ucho szeptałam sekrety, w jej sierść wypłakiwałam żale. Wiedziała o wszystkim dobrym i złym, o porażkach, zwycięstwach. Przelałam w nią połowę mojej duszy. Jak żyć z połową duszy? Ciągle nie mogę uwierzyć, że to prawda. Że jej tu nie ma Zawsze była... całe moje dorosłe życie.
  11. Ja ciągle próbuję jej zrobić zdjęcie, ale wychodzi albo tak: [IMG]http://images38.fotosik.pl/103/ea0d528386456324.jpg[/IMG] albo tak: [IMG]http://images36.fotosik.pl/103/7e6eb1b2b282688dmed.jpg[/IMG]
  12. Chciałam Ci ją pokazać całą, bo na tym zdjęciu wczorajszym to tylko czubek psa był...
  13. Pusia w wersji japońskiej: [IMG]http://images41.fotosik.pl/103/fa0d55a4b628c4f2med.jpg[/IMG] Mamy już prawie 100% celności w załatwianiu się na podwórku.
  14. Nie całuj babo, ile można? [IMG]http://images47.fotosik.pl/107/77ac8ee3fcb5dd64med.jpg[/IMG]
  15. Isadorko, to jest moja Ruda w całej okazałości: [IMG]http://images41.fotosik.pl/103/7021a05105ab52fcmed.jpg[/IMG] a tu z czegoś się naśmiewa... [IMG]http://images37.fotosik.pl/102/2b5324bfd9cf824emed.jpg[/IMG]
  16. Zabulec od wczorajmiał 3 ataki, ona chyba reaguje bardzo silnie na mój nastrój, wczoraj leżała obok mnie i Ofeczki i była wyjątkowo cicha. Jestem grubasem:
  17. No niestety pani już się nie odezwała.
  18. Krokiecik przegrał wczoraj z babeszią
  19. Dzisiaj poszła do Varia moja Ofeczka...
  20. Kiedy ja jej wszystko wybaczam :oops:
  21. Pani z Wawy umarła sunia mini, pilni[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]e szuka now[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]e[/FONT][/COLOR]j! A moż[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]e akurat? [/FONT][/COLOR]
×
×
  • Create New...