-
Posts
15551 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neris
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
[URL=http://smajliki.ru/smilie-331180935.html][IMG]http://s3.rimg.info/23189632b1bdac4bd46df294307da9b2.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-860899047.html"][IMG]http://s14.rimg.info/672e80b1dda7cc4bf958a2802c0dac3e.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smajliki.ru/smilie-692007.html"][IMG]http://s.rimg.info/2c54c6d8db89d20706ee7a5db6a26ef9.gif[/IMG][/URL]
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Lepszych fotek niz są na pewno nie zrobię, bo Kasia zrobiła naprawde rewelacyjne. Włoże je na 1 strone. Suka jest barzo karna, posłuszna, nieszczekliwa. Jak już szczeka - znaczy zieje sie cos ważnego. Na smyczy troche ciągnie ale niezbyt mocno. Przy mnie nie atakuje innych psów, ale nie ufam jej na tyle, żeby ją z nimi samą zostawic.
-
Owczarek niem błaga JUZ OPUSCIL SCHRONISKO:) SAMEGO SZCZESCIA PIESKU
Neris replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
I jak? Ktoś się odezwał? -
Bardzo prosze o pomoc w ogłoszeniach małych. Już w tej ch[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]wili mam napraw[/FONT][/COLOR]de[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] poważny probl[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]m naw[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]t z i[/FONT][/COLOR]c[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]h wyżywi[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ni[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]m, [/FONT][/COLOR]dzisiaj by[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]łąm zmuszona po[/FONT][/COLOR]dzielic 0,5kg miesa na ich troje a to mało, [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] za[/FONT][/COLOR]c[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zynam wymi[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ka[/FONT][/COLOR]c[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2], a z moją rozwalona klawiatura ni[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR]d[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]am ra[/FONT][/COLOR]d[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]y napisać[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] za[/FONT][/COLOR]dne[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]go [/FONT][/COLOR]d[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]luższ[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]go t[/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]kstu . Ni[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR]e[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] mam zamiaru wzbu[/FONT][/COLOR]d[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]za[/FONT][/COLOR]c[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] litos[/FONT][/COLOR]c[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]i ani ni[/FONT][/COLOR]c[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] w tym ro[/FONT][/COLOR]d[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]zaju, [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]po prostu nig[/FONT][/COLOR]dy bym sie nie zdecydowala wziac na tak długo dużych, rosnących psów, to nie tak mało byc...
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No ładnie, jak nerisowi padnie klawatura to nikt mu wątków nie popilnuje :mad: -
Owczarek niem błaga JUZ OPUSCIL SCHRONISKO:) SAMEGO SZCZESCIA PIESKU
Neris replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Przyszłam... -
Ooo, Rybaczki opuszczone...
-
szczenieta 7 tyg- BLAGAM POMOCY ZA TYDZIEN SCHRON I SMIERC!!!!!
Neris replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Tydzień niebawem minie... -
Może napiszemy podanie do Twojego dziecięcia? O 2 godziny czasu antenowego dziennie :cool3:
-
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Będę mordować tego potwora :angryy: Uznała, że NIe wraca na noc do domu. Prosiłam, wołałam, NI NI NI. O 2 w noc obudziło mnie jej piłowanie. Stała na skarpie i darła japę. Na mój widok zwiała do budy, a to bardzo długa buda i nie mogłam małpy sięgnąć :angryy:, a jak już sięgnęłam to mnie użarła, niosłam ją do domu wrzeszczącą jak potłuczona. Potem dała mi buziaka i poszła spać No nie dojdziesz człowieku, co to za zaraza... -
Nic :shake: Mam kłopot z zrobieniem zdjec bo one się zrobiły okropnie ruchliwe... I klawiatura znowu padła.[COLOR=red][B][/B][/COLOR]
-
szczenieta 7 tyg- BLAGAM POMOCY ZA TYDZIEN SCHRON I SMIERC!!!!!
Neris replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Ciekawe, czy jest jakiś odzew z ogłoszeń... -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie są takie fajne właśnie :shake: -
szczenieta 7 tyg- BLAGAM POMOCY ZA TYDZIEN SCHRON I SMIERC!!!!!
Neris replied to Dorothy's topic in Już w nowym domu
Do góry, pokazywać się ... -
Malizna - padaczka... tyle złego na jednego małego psa.
Neris replied to Neris's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No, Pudzian wszak ze mnie :evil_lol: -
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Ślaban pani mamy, wcześniej nie bylam do niego przekonana ale po tym jak jakieś osoby wiedząc, że mnie nie ma w domu bo jestem u weta i tak sobie przyjechały pod mój dom stwierdziłam, ze basta i szlaban jest. Tyle, że na razie jeden, u góry drogi, więc ci na dole nie wiedzą i podjeżdżają, a potem to już się sąsiad obok którego jest szlaban martwi... A koło mnie jest tak wielki spadek że nie bardzo wiemy, jak zalożyć drugi szlaban. Chicco to jeszcze nic, chociaż to naprawdę silny pies, ale moja świętej pamięci Ofka uważała, że jest dość silna na ciągnięcie młodych drzewek, albo wyrywania korzeni które się tu nad rzeką z piachu wyłaniają... a osiągała zawrotną wagę 4,8kg. -
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Epe, jakbyś usłyszała,jakie teksty o tej 3 czy 4 rano lecą... Droga tutaj jest tylko do mojego domu, dalej jest skarpa nad rzekę. Ludzie jeżdżają bardzo rozmytą drogą koło działek i usiłują wrócić obok mojego domu. A tu jest czysty, rzeczny piach i spadek pod kątem ok.40 stopni. Rożne słowa poznałam tego lata, kwieciste takie... A Chicco nie jest psem dla każdego, i musi trafić na super fajnych, zrównoważonych ludzi. A nie dzwoni zupełnie nikt... -
Chicco wcale nie Latino - zwrot z adopcji prosi o dom!
Neris replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Biega, skacze, drze japę o 3 w nocy :angryy:, bo znad rzeki właśnie o tej porze wracają wędkarze i piłują samochody 2 metry od okna mojej sypialni... Jest jakiś totalny zastój adopcyjny :shake: -
Kasiu, byłyście u niego w weekend? Martwię się, czy nie zjadł kanapy tak jak u mnie...