[quote name='ulvhedinn']Psi zdrowieją, ale ja mam poczucie, że życie mi się coraz bardziej wymyka z łap. Do kitu... :-([/quote]
ulv podaj łapkę .........
Usmiechnij sie ciotka :)
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9919/sv405427as0.jpg[/IMG][/URL]
[IMG]http://img123.imageshack.us/img123/6370/p1000914mmmxu0.jpg[/IMG]
Sara 15 letnia babcia ktora zostala oddana do schroniska :-(
wyciełam jej ze dwa kilo kołtunów
pazur byl prawie wrosniety w łąpkę
[IMG]http://img116.imageshack.us/img116/3079/sara1gz8.jpg[/IMG]
tu jezzce w schronisku ale juz wyczesana
[IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7600/2302072113br3.jpg[/IMG]
a tu juz w nowym wspaniałym domku
eeeeeeeee jak trzy dni z rzedu bedziecie swietowac dzien Dziecka to na odwyk trza się bedzie zrzucic :evil_lol:
Forest alez te ciotki balują :crazyeye:
[quote name='Tootiki'][IMG]http://images21.fotosik.pl/319/269b056fc23af764med.jpg[/IMG]
Szczękulek... taki piękny.... taki kochany.... kto przygarnie uroczego blondynka????[/quote]
Sliczny psiak a chetnych nie ma.......
[quote name='yewcia1'][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9690/imga6992bn5.jpg[/IMG][/quote]
za Rybaczkiem ledwo widoczna Lisia
spojrzcie na te smutne oczy obojga :placz:
[quote name='yewcia1'][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/128/imga6951or1.jpg[/IMG][/quote]
zobaczcie jaka ślicznotka
psiak najgrzeczniejszy jakiego znam
co robić by nie zostala w schronisku??
rety Neris :placz:
natychmiastowa pomoc potrzebna
bidulek..... zaczyna sie chyba sezon wakacyjny :mad:
16 maja znalazłam Dżinę też o mały włos nie wpdała pod samochód