[B]:loveu: Oszalałam ze szczescia :multi: :loveu: [/B]
[B]zagladam po dwudniowej nieobecnosci na watek mojego ulubienca i juz po tytule ciarki mnei przeszły ( pozytywne)[/B]
[B]wiedziałam ze Forescik znajdzie dom :loveu: [/B]
[B]pysio kochanieńki nareszcie [/B]
[B]i mowcie co chcecie ale na pewno pomogłysmy mu wysyłając mnóstwo pozytywnej energii i myśli :loveu: [/B]
[B]Forest nawet nie wiesz jak sie ciesze :multi: [/B]
[B]uxmal kinga i wszyscy :laola: :beerchug: [/B]