kurcze czyli juz cos o niej wiemy.
ma okolo 4-6 lat
dobrze by bylo dowiedziec sei od keidy jest w schronie czy po sterylce , jak do ludzi i zwierzat
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/986/img0137rk0.jpg[/IMG]
musimy jej znaleźć dom
[quote name='justynavege']izulka teraz czas posuchy nastał jedza chwilowa karmę kocią :oops:[/quote]
mam dobre wieści
jutro cioteczka Beamicha nadjedzie z karmą :multi:
a Aga wie cos mozee o niej??
dobrze by było znać wiek suni , cos o jej charakterze itp
na moje oko spokojna ;)
ale tym moim okiem nie mozna sie kierować przy opisie :evil_lol:
matusz do dzieła
jest piękna i pzrypomina mi starachowicką Almę ktora po wielu latach bezdomnosci znalazła dom u wspaniałych psiarzy
zakładaj i dawaj link :loveu:
[quote name='matusz5']Taka sunia, smutna wpatrzona w bramę też czeka :placz::placz::placz::placz:
[IMG]http://img526.imageshack.us/img526/986/img0137rk0.jpg[/IMG][/quote]
Jaka piękna , czy ma juz watek??
konga dziekujemy za nowa fotkę forescika :)
uxmal mam pomysla jesli masz chwilke czasu
wstaw jak mozesz tu na watku wszystkie zdjecia Forescika do jednego postu ( bedziem podpisywać ) i dopisz w tytule ( foty strona nr...)
[quote name='izulkabu']Justyś no to w czym problem ;) ona taka malutka, tak mało miejsca zajmuje :eviltong: BIERZ :loveu:[/quote]
izulka nie mogę :placz: