justynavege
Members-
Posts
10743 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by justynavege
-
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
justynavege replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
czekamy na jutrzejsza relacje z wzyty u kamyczka :) -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
justynavege replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris jak dobrze ze Norka sie odnalazła :multi: -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img514.imageshack.us/img514/5537/imga6976kb5.jpg[/IMG] [B]Wrażliwa Lisiunia..................[/B] [B]do schroniska trafiła jak byłą psim dzieckiem , mialą około 7 miesiecy[/B] [B]teraz ma juz prawie dwa lata............:placz: :placz: [/B] [B]dzieiejsze szczepienie było dla malenkiej Lisi extremalnym przezyciem :shake: [/B] [B]bardzo się bała ale byłą bardzo grzeczna i nie zapiszczała nawet[/B] -
Dżinka z Uciechowa ma dom u dogomaniaczki justynyvege
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/5325/imga6898fi5.jpg[/IMG] [B]Karnka do Dziny nastawiona jest pozytywnie a Sarna raczej olewczo ;) [/B] [B]Dżinka najdzielniej ze wszystkich uciechowiaków zniosła dzisiejsze szczepienie i psikanie Frontlinem ktore niedobra ciotka justyna "zafundowala" im na Dzien Dziecka :evil_lol: [/B] -
Dianka z Uciechowa ma dom z ogrodem w Głogowie
justynavege replied to yewcia1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/9105/imga6985vt8.jpg[/IMG] [B]Ryjek kochany :loveu: [/B] [B]Dianka szczepienie zniosła dzielnie ale wymiękła przy psikaniu Frontlinem [/B] [B]nie cierpi tego [/B] -
solito czy Ty w ogole sypiasz ??:crazyeye: [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/8032/imga7038yo8.jpg[/IMG] to zdjecie jest rozbrajajace zobaczcie jaki szczesliwy :multi: Rybak dzis jako jedyny płakal przy szczepieniu , ot mężczyźni :evil_lol:
-
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
justynavege replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
czyli ja jednak ślepa :oops: -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
justynavege replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
jak to dobrze ze te psiaki maja Was :loveu: -
PON-owata babuleńka- już w nowym domku!!! Odeszła [']
justynavege replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
yewcia dzieki :)) Karusia slicznoto sio po domek -
Ślepaczka też można pokochać!!!! Szczękuś w nowym domu...
justynavege replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Neris nie trać nadziei ile jej nie ma?? w jakich okolicznosciach zaginela?? -
przepiękna czarna dama KENIA już w nowym domku ;)
justynavege replied to wroobelterrorystka's topic in Już w nowym domu
mnie sie przywidziało ze wrooblowa wraca 5 czerwca ale biorac pod uwage moją slepotę i roztrzepanie moge sie mylic :evil_lol: -
Synku przypomnij swoją usmiechnietą mordeczkę
-
lenana zawitała znow na watek Jasia :) a tu wiersz ktory powstał własnie o Jaszku ( pozyczyłąm go też Forestowi ;) ) [B][COLOR=#0000ff]Miałem kiedyś swego Pana i kochałem Go nad życie [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Miałem kiedyś swego pana [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to w serduszku tkwi mym skrycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Potem nadszedł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]dzień ten straszny[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan zostawił mnie przy płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Podsłyszałem wtedy właśnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mówił komuś "Po kłopocie"[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]i odjechal[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja zostalem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]upał ani kropli wody[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja z tęsknoty za mym Panem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]rozpaczałem skowyczałem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ale byłem uwiązany[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic moje skoczne łapy[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic cała szarpanina [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]aby pobiec i dogonić[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic rozpaczliwe wycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]A więc jak to?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan odjechał[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]a ja sam tu[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]przy tym płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czyżbym zrobił coś strasznego?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czy też Pan[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mnie przestał kochać ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Tak trafiłem do schroniska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]choć pod nosem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]pełna miska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to ja oddałbym [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to wszystko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Aby Pan był przy mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]blisko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]11.08.2006 [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]justynavege[/COLOR][/B][URL="http://forescik.freehostia.com//index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=26&page=inline&id=14&catid=1&limitstart=9"][/URL]
-
Witaj Foresciku kochany :) uxmal a to konkurs na ilosc czy inne kryteria tez ? :evil_lol: [URL="http://forescik.freehostia.com//index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=26&page=inline&id=14&catid=1&limitstart=9"][IMG]http://forescik.freehostia.com//images/stories/forest/thumb/0000-1-1.jpg.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=blue]"Kiedyś miałem swego Pana i kochałem go nad życie ........."[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Miałem kiedyś swego Pana [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]i kochałem Go nad życie [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Miałem kiedyś swego pana [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to w serduszku tkwi mym skrycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Potem nadszedł[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]dzień ten straszny[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan zostawił mnie przy płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Podsłyszałem wtedy właśnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mówił komuś "Po kłopocie"[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]i odjechal[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja zostalem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]upał ani kropli wody[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ja z tęsknoty za mym Panem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]rozpaczałem skowyczałem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]ale byłem uwiązany[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic moje skoczne łapy[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic cała szarpanina [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]aby pobiec i dogonić[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]na nic rozpaczliwe wycie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]A więc jak to?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Pan odjechał[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]a ja sam tu[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]przy tym płocie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czyżbym zrobił coś strasznego?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Czy też Pan[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]mnie przestał kochać ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Tak trafiłem do schroniska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]choć pod nosem[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]pełna miska[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to ja oddałbym [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]to wszystko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]Aby Pan był przy mnie[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]blisko[/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]11.08.2006 [/COLOR][/B] [B][COLOR=blue][/COLOR][/B] [B][COLOR=blue]justynavege[/COLOR][/B]
-
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
justynavege replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Galeria adopcyjna [URL]http://www.esza.cp.win.pl/galeria_afn/index.php[/URL]:multi: -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
justynavege replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
juz niedlugo sobota i odwiedziny u kamysia :) Aga pewnie juz kiełbachę upycha w lodówce ;)