Jump to content
Dogomania

Jenn23

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About Jenn23

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do weta pójdziemy jak dostanę wypłatę, ale bym chciała do tego czasu jakoś zacząć działać w tym temacie.
 2. Moja sunia ma 13 miesięcy i jestem w szoku, że na jednym z zębów pojawił jej się kamień. Co zrobić w takiej sytuacji? Da się samemu jakoś pozbyć tego kamienia, czy tylko wet? Nasza 14 suczka w ogóle nie ma kamienia. Prawie codziennie dostawała denta stix. Nie wiem, czy to dzięki tej przekąsce do tej pory nie ma kamienia, czy to tylko przypadek. Może mycie zębów coś by pomogło albo już nie wiem.
 3. Wiem, że to normalny proces. Po prostu chciałam się dowiedzieć jak można zmniejszyć chociaż linienie. Czytałam gdzieś, że podobno kąpiel pomaga. Nie wiem na ile to jest prawdą. Są także szampony, ale też nie wiem czy warto inwestować nie mając pewności. Poza tym będą ją niedługo zakroplać przeciw kleszczom, wiec potem nie będą ją kąpała. Jak już to teraz. Hm stres to ona ma. To prawda. Jest bardzo ze mną zżyta i jak wychodzę rano do pracy, czy na zakupy to strasznie przeżywa mimo, że nie zostaje sama w domu. I łupieżu tak nie widać. Dopiero jak ją wyczeszę.
 4. Witajcie. Mojej suni kończy się insulina M3, a jak wiadomo ona bez refundacji jest dość droga. Może ktoś zna jakąś inną, która ma takie samo działanie, ale jest tańsza? Naprawdę bardzo pilne pytanie.
 5. Hm albo zapytać się w informacji na dworcu, bo ja do Gdańska jeżdżę kilka razy w roku i prawie co godzine do mnie jedzie autobus, wiec kierowcy są różni z tego co widziałam. Wgl to czytałam, że żeby przewieźć psa to musi miec szczepienia i kaganiec. Już będzie zaszczepiona, ale kaganiec dla szczeniaka to raczej chyba nie trzeba.
 6. Za jakiś czas jadę do Gdańska po szczeniaka. Ode mnie to tylko godzina drogi, wiec nie dużo. Z powrotem będę już miała pieska, jakieś 2 msc, malutka. Chciałam się zapytać, czy kierowca wpuści mnie z szczeniakiem, gdy będę go miała w torbie podróżnej w razie czego oczywiście. Pociągiem już jechałam z psem, ale nie wiem jak to wygląda autobusem.
 7. Chce ją wziąć ze schroniska. Na tym zdjęciu ma 5 tygodni. Rodzice są nieznani. Prawdopodobnie jest kundelkiem albo mieszańcem. Łapki ma grube, ale wiem, że to nie zawsze się sprawdza, jeżeli chodzi o wielkość psa.
×
×
 • Create New...