Jump to content
Dogomania

Jenn23

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

About Jenn23

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jenn23

  Jak odpchlić szczeniaka?

  Do weta pójdziemy jak dostanę wypłatę, ale bym chciała do tego czasu jakoś zacząć działać w tym temacie.
 2. Co myślicie o kagańcu udowym? Moja sunia ma długą mordkę co widzicie na zdjęciu profilowym. Wiec chyba taki kaganiec były dla niej najlepszy. Będę musiała jej zakładać tylko w autobusie jadąc na działkę, wiec na chwilę tak naprawdę.
 3. Jenn23

  Co może jej być?

  Sprawa wyjaśniona. Byłam dziś z nią u weta na szczepieniu i po krople na kleszcze i od razu powiedziałam o tej łapce. Sprawdził i powiedział, że to stara kontuzja stawu. Dostałam witaminy, które mam jej dawać przez 20 dni i zobaczymy, czy będzie poprawa. Ale dzięki za wszystkie rady i odpowiedzi.
 4. Moja sunia ma 13 miesięcy i jestem w szoku, że na jednym z zębów pojawił jej się kamień. Co zrobić w takiej sytuacji? Da się samemu jakoś pozbyć tego kamienia, czy tylko wet? Nasza 14 suczka w ogóle nie ma kamienia. Prawie codziennie dostawała denta stix. Nie wiem, czy to dzięki tej przekąsce do tej pory nie ma kamienia, czy to tylko przypadek. Może mycie zębów coś by pomogło albo już nie wiem.
 5. Jenn23

  Co poradzić linienie i łupież u psa?

  Wiem, że to normalny proces. Po prostu chciałam się dowiedzieć jak można zmniejszyć chociaż linienie. Czytałam gdzieś, że podobno kąpiel pomaga. Nie wiem na ile to jest prawdą. Są także szampony, ale też nie wiem czy warto inwestować nie mając pewności. Poza tym będą ją niedługo zakroplać przeciw kleszczom, wiec potem nie będą ją kąpała. Jak już to teraz. Hm stres to ona ma. To prawda. Jest bardzo ze mną zżyta i jak wychodzę rano do pracy, czy na zakupy to strasznie przeżywa mimo, że nie zostaje sama w domu. I łupieżu tak nie widać. Dopiero jak ją wyczeszę.
 6. Jenn23

  Co może jej być?

  Nie nie jestem nastolatką. Skąd ten pomysł? Jestem młoda, ale od kilku lat pełnoletnia i piesek jest mój. Tak chce z nią iść jak będę miała wolne, ale chciałam właśnie zapytać tutaj też, bo może ktoś miał już taki przypadek. Dziwne, że jak pomasuje to przestaje ją boleć, a masuje w okolicy uda.
 7. Jenn23

  Jaki zamiennik Humulin M3? - PILNE!!

  Ok dzięki za odpowiedź.
 8. Witajcie. Mojej suni kończy się insulina M3, a jak wiadomo ona bez refundacji jest dość droga. Może ktoś zna jakąś inną, która ma takie samo działanie, ale jest tańsza? Naprawdę bardzo pilne pytanie.
 9. Jenn23

  Czy może być duża?

  Zapomniałam się pochwalić, że w końcu mam swojego łobuza od 5 tygodni ;) Jak widać jest to mieszaniec. Od razu chciałam się zapytać czy ktoś miał taki przypadek albo się na tym zna. Na pierwszym zdjęciu ma 7 tygodni mierzyła 25 cm. Teraz ma 3 msc i 4 dni i mierzy 33 cm. Łapki ma dosyć długie. Rodzice są trochę ponad łydki. Czy to możliwe, że Ona przerośnie rodziców? Bo tak bym się zapowiadała. Moja starsza sunia ma 40 cm i coś mi się wydaje, że może ją przerosnąć. Ktoś się orientuje mniej więcej oczywiście jaka może być?
 10. Jenn23

  Szczeniak w Pks-ie

  Hm albo zapytać się w informacji na dworcu, bo ja do Gdańska jeżdżę kilka razy w roku i prawie co godzine do mnie jedzie autobus, wiec kierowcy są różni z tego co widziałam. Wgl to czytałam, że żeby przewieźć psa to musi miec szczepienia i kaganiec. Już będzie zaszczepiona, ale kaganiec dla szczeniaka to raczej chyba nie trzeba.
 11. Jenn23

  Szczeniak w Pks-ie

  Za jakiś czas jadę do Gdańska po szczeniaka. Ode mnie to tylko godzina drogi, wiec nie dużo. Z powrotem będę już miała pieska, jakieś 2 msc, malutka. Chciałam się zapytać, czy kierowca wpuści mnie z szczeniakiem, gdy będę go miała w torbie podróżnej w razie czego oczywiście. Pociągiem już jechałam z psem, ale nie wiem jak to wygląda autobusem.
 12. Jenn23

  Czy może być duża?

  Problem w tym, że Ty przy tym nie byłaś i nie wiesz jak zachowywały się ''pracownice'' schroniska w stosunku do mnie i do mojej mamy. Jedna z nich była chamska i bezczelna jak byśmy chciały szczeniaka cholera wie do czego. Sama ma 4 psy i co? Ona może? Bo tam pracuję? Wiem, bo mieszka niedaleko mojej ulicy i widzę jak wychodzi bez smyczy z psami. I jedyny powód dla którego nie chciała nam nawet pokazać szczeniaków był taki, że MAMY JUŻ PSA i to był jedyny powód. A to nie jest powód. Jakoś mam 12 lat sunie i nadaje się na opiekuna. Niech każdych sprawdzają, a nie innym dają od razu jak tam pójdą po psa. I to nie jest tylko moja opinia na temat tej ''pracownicy'' bo mam znajomych, którzy robią bardzo dużo dla schroniska i ich tam znają, a ta kobieta też jest dla nich nieprzyjemna i narzekają na nią. Wiec to nie jest mój wymysł, tylko szczera prawda.
 13. Jenn23

  Czy może być duża?

  Pojechałam z mamą do schroniska po nią, ale bardzo nieprzyjemna i chamska pracownica schroniska powiedziała, że nie da nam pieska ponieważ już mamy psa. Kto słyszał większą bzdurę? Każdy wie, że dwa psy się lepiej chowają.
 14. Jenn23

  Czy może być duża?

  Chce ją wziąć ze schroniska. Na tym zdjęciu ma 5 tygodni. Rodzice są nieznani. Prawdopodobnie jest kundelkiem albo mieszańcem. Łapki ma grube, ale wiem, że to nie zawsze się sprawdza, jeżeli chodzi o wielkość psa.
×