-
Posts
30680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agusiazet
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Na pewno warto spróbować, dla psa najważniejszy dom i własny Pan!!! -
On już jest piekny. Mnie bardzo się podoba. MISIU TO URATOWANE CUDO!!!
-
Rebelia, chyba z Wrocławia, ma budę do oddania - skontaktujcie się z nią!!!
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu. Rudi jest na Allegro, ja sama osobiście go tam włożyłam z tekstem i zdjęciem otrzymanym od Ciebie. Ma jednego obserwatora, ale jeśli się z Tobą nie skontaktował, pozostanie tylko obserwatorem. Obiecaną karmę dla psiaków i coś jeszcze wyślę jak najszybciej na podany adres, bo już jest u mnie. -
Różnooki Twist kiedy znajdzie dom??? - MA DOM
agusiazet replied to Patikujek's topic in Już w nowym domu
Twiścik, gdzie ty spadłeś, hop na pierwszą stronkę!!! -
Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem
agusiazet replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
Kazoi zajęty, ale tangerine tu jest tyle psów, w tym i kaukazów, że przebierać można!!! -
Propozycja jak propozycja, ale tu głos Ani najważniejszy, a może jej się też to imię nie podoba. Na pewno się odezwie!!!
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
agusiazet replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
A kiedy mija termin zapłaty? -
Ja jestem za Misiem, ale głos decydujący ma Ania, bo ona jest teraz Panią Misia. Wiedziałam, że ponek okaże się super pieskiem, one to mają we krwi. Aniu, brawo, ten pies chyba od razu Cię pokochał, wgląda super i ma uśmiechniętą mordkę. Chyba masz jakiś dar do odkrywania pięknych ponków.
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu, rzecz jasna podaj adres na priva i nawet napisz, co by Ci się jeszcze dla psiaków przydało- jak wysyłać paczkę dla super psiaków to niech będzie full wypas. A za Rudiego trzymam kciuki bardzo mocno i czekam na super wieści z hoteliku, i moze jakieś zdjęcia. A na Allegro nadal jeden obserwator, nie kontaktował się czasem? -
Bałam się, że będzie dużo gorzej. a Misiu z wyglądu okazał się uroczym pieskiem. I ta kolorystyka. Aniu, a jak się zachowuje, daje Ci popalić, czy da się wytrzymać? [SIZE=4][COLOR=Red]MISIU SZUKA DOMKU NA STAłE!!!![/COLOR][/SIZE]
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Acha, Aniu, karma dla Rudiego zamówiona, jak przyjdzie, to gdzie mam ją przesłać. Jeśli Rudiemu nie potrzebna, bo ma hotelik z wyżywieniem, to może wykorzystasz dla innych podopiecznych. To karma dla rekonwalescentów!!! -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Straszne to wszystko, ale wiem, że skoro jest Ania tygrysiczka największe bidy zostaną uratowane. I Aniu nie popadaj w depresję, to co robisz jest wspaniałe. Kto zwierzakom pomoże jak nie człowiek!!! Zawsze daj znać na Dogo jak jakąś wielką bidulkę znajdziesz!!! -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Skąd się tyle bezdomnych psiaków bierze, strasznie bezduszni jesteśmy my ludzie. Ja jakoś żadnej bidy nie znajduję, mieleckie schronisko jednak dobrze działa. A co z nimi bedzie zimą, ja nawet nie chcę myśleć - jak powiedział jeden bardzo niesympatyczny Pan u władzy - naturalna selekcja!!!:shake: -
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu, same super wiadomości.:multi: A Rudi złapał ludzi za serducha i portfele (hi,hi,hi:cool3:), bo już prawie 400 zł uzbierał. Martwi mnie tylko, że jego przyjaciel Łatek zostanie sam na ulicy. Nieśmiało spytam, czy nie mógły do hoteliku? Może dla niego nowy wątek ze zdjęciami, pewnie też udałoby mu się. Wiem, wiem to wszystko kosztuje - ja tylko tak z troski o ŁAtka!!! -
Ponek, czy nie ponek, ważne by miał domek. I wierzę, że u Aniu bedzie mu dobrze, do czasu, aż znajdzie się ten domek!!!
-
Oj Misiu, Misiu, nie miałeś Ty lekkiego życia, pewnie u Ani się podreperujesz i na pewno super domek znajdziesz!!! Aniu i jak on się sprawuje?
-
Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom
agusiazet replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Czekamy na dobre wieści o rudasku!!! -
Aniu dobrze, że Misiek już u Ciebie, czy wiesz coś na temat zwrotu kosztów podróży po Miśka? Mam nadzieję, że mimo nie swojego zdjęcia, Misiu okaże się fajnym psiakiem, czego mu i Ani życzę!!!
-
Młody Kaukaz z Żyrardowa - już w nowym domu koło Olkuszem
agusiazet replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
Kasie, nie martw coś dołożymy na pięknego wielkoluda!!!