Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Czarny przystojniak szuka domu!!!
  2. [quote name='MagdaNS']Agisua, wyślij mi na PRIV jeszcze raz numer rachunku, bo gdzieś zgubiłam i uzupełnię zaległości ;)[/QUOTE] Ok, zaraz prześlę:)
  3. Hm, z moich doświadczeń wynika, że ludzie nie chcą psów dużych, ani czarnych, więc Kongo na prawdę musi trafić na swojego amatora, co może niestety potrwać:(
  4. Bardzo prosimy o pomoc finansową dla Lusi!!!
  5. [quote name='Zofija']Timur zaginął. Chyba przeszedł przez płot..... Na granicy Mikołowa i Katowic. Napiszę później[/QUOTE] A niech to:(
  6. Ja dam 10 zł stałej deklaracji przez 1 rok.
  7. Piękne, różnookie i to na przemian, pieski!
  8. [quote name='agusiazet']To zaraz przeleję 40 zł na ten cel:)[/QUOTE] Przelałam. Super, że Kongo ma już własne ogłoszenia!
  9. [quote name='MagdaNS']Agusia, sto lat mnie nie było na dogo, mam długi w Skarpecie, jesteś w stanie mi powiedzieć za ile miesięcy?[/QUOTE] Oczywiście, ostatnia wpłata była w styczniu tego roku, więc dług jest za sześć miesięcy, jeżeli tylko chcesz nadal tutaj pomagać:)
  10. To jak izolujesz Baja od kotów? Moje tesz nie lubią kociastych, a chcielibyśmy mieć choć jednego!
  11. [quote name='auraa']Gajowa już zaszczepiła Konga[/QUOTE] To zaraz przeleję 40 zł na ten cel:)
  12. [quote name='Jolanta08']Przelałam Lusi trzy dyszki,więcej nie dam rady[/QUOTE] Super, przy takich długach kazda złotówka cieszy:)
  13. Wpłynęła deklaracja za czerwiec od Ulka18, stan konta 519 zł 96 gr.
  14. Mój Sony też wiekowy, ale trzyma się w miarę dobrze, choć też siadła mu trzustka, tylko straszny dziadeczek się z niego zrobił, ale oby jak najdłużej był z nami! Co u Baja?
  15. nie mam pomysłu jak reklamować Iwę. Może ktoś z tu zaglądających ma?
  16. No, niestety, bardzo marniutko :( A bazarki dla Lusi jakoś słabo idą:(
  17. [quote name='auraa']Cioteczki, czy wesprzecie Konga w tym miesiącu?[/QUOTE] Jasne:) Jak gajowa napisze, że Konguś zaszczepiony, mogę zwrócić w tym miesiącu 40 zł.
  18. [quote name='nescca']podobnie jak surowica ratująca życie p.ko parwowirozie? To pytanie już nie do nas. Ten kraj jest dziwny..... nie widzisz tego? :crazyeye:[/QUOTE] Zgadza się, nasz kraj jest niezbyt dobry do życia:(
  19. Wiadomo, ze trzeba jej ten lek podawać, innej możliwości nie ma! Tylko, czemu nie jest dopuszczony do sprzedaży w Polsce?
  20. Zaczęłam czytać o tym vetorylu i znowu mnie przeraziło - to lek niedostępny w Polsce:( Skąd go zdobywacie dla Lusi? Wyczytałam, że handel tym lekiem kwitnie, 90 tabletek to koszt ok. 700 zł, niebotyczna kwota:( Czyste wariactwo.
  21. Zdjęcia cudne:) Tofik - to już psie szczęście, na szczęście:)
  22. [quote name='Hope2']:) jak sie pojawi rozliczenie, to uzupełnię...bo chyba trzeba cioci coś gdzieś potwierdzić?[/QUOTE] Trzeba, na wątku Skarpety im. Talcott, ale pośpiechu nie ma:)
  23. [quote name='Hope2']Tak-lek ratujący życie jest priorytetem. Nikt nawet nie będzie się zastanawiał... Jednak nie zmienia to faktu,że laska potrzebuje kasy-i to sporo :([/QUOTE] To dobrze! Człowiek robi się spokojniejszy:)
  24. No, niestety. Ale kupią jej to lekarstwo ratujące życie?
×
×
  • Create New...