[quote name='MagdaNS']Agusia, sto lat mnie nie było na dogo, mam długi w Skarpecie, jesteś w stanie mi powiedzieć za ile miesięcy?[/QUOTE]
Oczywiście, ostatnia wpłata była w styczniu tego roku, więc dług jest za sześć miesięcy, jeżeli tylko chcesz nadal tutaj pomagać:)