Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. [quote name='Tola']Funia - co z tym psem z Twojego postu? Dzięki Havanka:) Jagusia faktycznie już w nowym domu w Lublinie,myslę, ze będzie wszystko ok. Państwo mieli 13 lat ukochaną labradorkę, która odeszła w kwietniu; teraz jej miejsce zajęła Jagusia. Zamieszkała w centrum Lublina, ma do towarzystwa 3 przygarnięte ( z działki) parę dni temu kociaki. Ale jeszcze nim mala wyjechała znaleźliśmy z TZ kolejnego szczeniaka - to mała 3- miesięczna Lola w typie boston teriera z obciętym ogonkiem:( Mała była bardzo brudna, śmierdząca:( Szukam jej domu. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images68.fotosik.pl/132/5655871001ce2cfbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images69.fotosik.pl/132/224bf832cfb6361bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images68.fotosik.pl/132/8067a2e05b2529a0med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Cudna, wygląda jak Jetka:)
  2. Czy można zmienić datę zakończenia trwającego bazarku?
  3. [quote name='Monika z Katowic'][B]Moderator Pianka[/B] już dokonała zmian za co Jej serdecznie dziękujemy!:loveu:[/QUOTE] Nie do końca, niektóre posty rozliczeniowe są nadal na mnie!
  4. Zapraszam na bazarek w 25 % dla Plamy! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256924-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-4-cele-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-24-00-%29-Zapraszam%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256924-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-4-cele-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-24-00-%29-Zapraszam![/URL]
  5. Zapraszam na bazarek w 25 % dlaDiary! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256924-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-4-cele-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-24-00-%29-Zapraszam%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256924-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-4-cele-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-24-00-%29-Zapraszam![/URL]
  6. Zapraszam na bazarek w 25 % dla Megi:) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256924-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-4-cele-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-24-00-%29-Zapraszam%21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256924-Wszystko-od-1-z%C5%82-na-4-cele-do-30-wrze%C5%9Bnia-do-24-00-%29-Zapraszam![/URL]
  7. [quote name='asikowska']bardzo dziękuję, brakujące daty uzupełniłam[/QUOTE] Dziękuję, wszystko uzupełnione:)
  8. Co się dało - uzupełniłam, ale brakuje dat dokonywania przelewów na poszczególne pieski.
  9. Czyżby Skarpeta pomogła tylko jednemu pieskowi w lipcu (Bartusiowi)? I jednemu w sierpniu (dziadek Duduś z ulicy)? Jeśli większej ilości, to ja nie znalazłam na wątku szczegółów na ten temat, ale też przejrzałam pobieżnie. Proszę o pomoc w tej kwestii, komu, kwota i kiedy - to uzupełnię rozliczenia.
  10. Uzupełniłam wpłaty w pierwszych postach, ale potrzebny nowy post, bo miejsce na wpłaty w poszczególnych miesiącachsię kurczy. Ale jak widać o doproszenie się o wsparcie moderatora jest ciężko. Mogę uzupełniać w ostatnim moim poście, ale to nie będzie widoczne od razu, ale tak już jest z odnotowywaniem pomocy udzielonej!
  11. Przelałam 30 zł ze starego konta! 10 zł od mari i 20 zł od Ukrytego Smoka. Proszę, wysyłajcie już na nowe konto, bo nie mogę zamknąć tego starego!
  12. Tak się boi burzy i huków?
  13. Jeszcze w sierpniu (mam nadzieję) zrobię bazarek między innymi na Plamę, a fantów mam całą masę, więc pewnie troszkę kasy będzie:)
  14. Taki piekny pies i nikt go nie chce:( Ile Plama ma l?
  15. Zrobiłam przelew ze starego konta na 41 zł, 40 zł od cancer, 1 zł z konta oszczędnościowego Skarpety:)
  16. Przelalam ze starego konta 40 zl, od Ukrytego smoka 20 zl i od arim 20 zl.
  17. Szkoda Plamy + nikt go nie chce,
  18. Jestem na zaproszenie, szczeniaki slodkie:) Poprosze o dane do przelewu na PW, wspomoge groszem.
  19. Finanse: Wyplata: 788,38 na konto nowego skarbnika (przelew 2014-06-30) Stan konta u mnie 0,00 zl
  20. Moje rady dla nowego skarbnika: popros moda o przepisanie watkow rozliczeniowych na Ciebie, zaloz zeszyt, gdzie recznie notujesz kto i ile wplaca I powodzenia!!!
  21. [quote name='asiuniab']ja też:) i przyłączam się do wielkich ukłonów i podziękowań:) agusiazet, ale Ty nas chyba nie opuszczasz??[/QUOTE] No, raczej nie:)
  22. [quote name='Jolanta08']Agusiazet wielkie dzięki :Rose:[/QUOTE] Ja również dziękuję, że mogłam być tutaj z Wami!
  23. Finanse: Wpłaty: agusiazet 25 zł za VI Wypłaty: 120 zł dla Tofika od dexterki Stan konta: [B]788,38 zł[/B] [COLOR=#ff0000][B]Otrzymałam konto od asikowskiej, 30 VI zrobię przelew i zlikwiduję obecne konto. Deklaracje lipcowe i zaległe proszę kierować na nowe konto!!![/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...