Jump to content
Dogomania

agusiazet

Members
  • Posts

    30680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agusiazet

  1. Plama jak zdrówko?
  2. I jak zdrówko Plamy?
  3. A moja deklaracja sierpniowa doszła?
  4. Dzielny dziadek! Poszła moja sierpniowa deklaracja!
  5. Poszła moja sierpniowa deklaracja dla Lorka:) A buda super:)
  6. Poszła moja sierpniowa deklaracja na Plamę + 80 zł naddatku na długi:)
  7. Przeleję dopiero we wrześniu, dorzucę trochę więcej:)
  8. Ja dzisiaj przeleję lipcową deklarację, przepraszam za opóźnienia, ale na wsi nie mam komputera i tylko jak jest wypad do miasta mogę robić przelewy, ale o Plamie pamiętam:)
  9. Niestety:(
  10. O kurczę, wspaniała wiadomość, oby się tylko potwierdziła!!!
  11. Murko, dziękuję, zadziałało:)
  12. Moja wpłata za lipiec na pewno będzie, tylko pewnie pod koniec miesiąca! Bazarek przesuwa się w czasie, bo przeprowadziłam się na wieś, a komputer został w mieście, bo nawet nie mam go gdzie postawić:( Co do dogo, działa fatalnie i nie mam zawartości swojej, więc ciągle szukam wątków i to jest wkurzające:(
  13. O matko, tyle bezdomniaków, a to dopiero początek wakacji. Poproszę numer konta przeleję skromne wsparcie!
  14. Zaglądam i ja. Amali wygląda jak moja Bira, nawet mordzia siwa, tylko pulpecik z niej. Ten schroniskowy brak ruchu. Jeśli znalazłoby się dla niej gdzieś płatne miejsce ja deklaruję 50 zł miesięcznie i bazarki. Psy wcale nie są wrogami kotów (tych swoich), tylko trzeba ich tego nauczyć! Ja przy dwóch psach dorosłych mam obecnie kociaka, którego one tolerują, a wszystkie inne, czyli nie nasze, domowe, to nadal do gonienia są. Amali - powodzenia, będę zaglądać:)
  15. Plamo, pustki u Ciebie:(
  16. I ja trafiłam na wątek Tusi, którą uratowała Liska - będę zaglądać,choć mojedogo działa fatalnie:(
  17. Plama wędruje na pierwszą:)
  18. Jak tam sytuacja finansowa Plamy?
  19. Dzięki, ale ja się w ogóle nie wylogowywuję i nie mam komunikatu o nowej zawartości. Nawet nie pamiętam hasła:( Plama - czerwcowa deklaracja poszła!
  20. Czy ktoś wie dlaczego zniknęła mi cała zawartość wątkowa Dogomani i jak ją ewentualnie można odzyskać?
  21. Chyba jego dożywocie będzie u Murki, ale lepsze to (zdecydowanie) niż schron, ulica lub źli ludzie! Oby tylko funduszy nie zabrakło, bo starość nie jest słodka:( I kosztuje!
  22. Plama, co u Ciebie słychać???
  23. Chyba lepiej, że uczciwie piszę jak jest, niż po prostu przestać płacić i o niczym nie informować? Większość tak robi i się nie przejmuje!
  24. Może i mają się nijak, ale nie dysponuję odpowiednimi finansami, aby wszystkim wpłatom podołać! Więc z niektórych rezygnuję, niestety. Jeśli już muszę się tłumaczyć, to się tłumaczę:(
  25. Poszła moja majowa wpłata dla Plamy. Na wakacjach zrobię bazar dla Plamy, to będzie troszkę kasy na zaś. Czy Plama dostaje jakieś witaminy dla starszych psów?
×
×
  • Create New...