[quote name='aganela']suka Malamutka z tatuażem w uchu 5 letnia,może trafić do schronu ..:( Pilne !
wklejam; [URL]http://www.rzeszowiak.pl/czy-ktos-chce-adoptowac-ok-5-letnia-suczke-800130[/URL][/QUOTE]
suczka nie jest z rodowodem, to tatuaz schroniskowy. zostala wyadoptowana ze schronu bez naszego udzialu niestety. teraz pani ktora ja adoptowala ja oglasza a konkretnie juz komus oddala.... bo zagryzla kota i kury sasiadow co dla tej rasy jest dosc typowe