Jump to content
Dogomania

havana

Members
  • Posts

    484
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by havana

  1. nie zapeszam nie zapeszam ale sciskam kciuki z calych sil!!!
  2. biedak malutki :(
  3. biedaku śliczny hop do góry! niech Cie ktos wypatrzy jak spozniony prezent....
  4. czyżby banerek im sie nie spodobal? :diabloti: prawda w oczy kole? :evil_lol:
  5. super!!! bo juz glowkowalysmy gdzie <I ZA CO> chłopaka upchnać :)
  6. dogomania nigdy nie byla moim ulubionym forum, ale to co sie dzieje teraz to juz jest kompletna paranoja przeciez ja rozumiem - kasa itp ale wszystko mozna zalatwic miedzy kulturalnymi ludzmi Polska to jednak dziki kraj
  7. [quote name='Charly']Są na wątku gdzieś informacje na jego temat..tak w pigułce? Przede wszystkim na temat charakteru, spacerów, chodzenia na smyczy itp? tu jest Bronia ogloszenie chodzi na smyczy, umie sie zachowac w miescie inne psy srednio (chociaz zrobil postepy co widac na jego fotkach z Lando :) ), koty nie, dzieci nie (no chyba, ze takie jak córka Jamora) generalnie potrzebuje czlowieka z jajami rownie wielkimi co serce (lub odwrotnie jak kto woli)
  8. Sa przyjazne i to w cudny sposob, ale te dobrze prowadzone. Polaczenie silnego charakteru i zlego traktowania tworzy wlasnie takiego Bronka - Pieronka wkurzajace jest tylko to ze ludzie opisow w ogloszeniach nie czytaja albo ich powaznie nie traktuja
  9. super :) co do domu dla Bronka, to po malamuty najczesciej zglaszaja sie ludzie z dziecmi bo przeciez malamuty dla dzieci dobre i do dogoterapii ehh
  10. zapraszamy na nasze aukcje charytatywne
  11. czy kolezanka zglosila znalezienie psa? moze komus zginela
  12. Bronuś, Bronuś a o Ciebie dalej nikt nie pyta :(
  13. poprosze na pw namiary na malamuta gdzie on z kim sie w jego sprawie kontaktowac itd :)
  14. Bronio to taki uroczy mamutek. Tylko malo kto potrafi jego subtelny urok docenic, konesera mu potrzeba, a takich niewielu....
  15. dziewczynki cud, miód, orzeszki nic tylko brać i kochać :)
  16. od dzisiaj Muscacisko w nowym domku Sayrel strasznie Ci dziekuje za opieke nad nim mimo przeciwnosci losu!
  17. Muscat na wakacjach :) [img]http://lh6.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TGkhRaDHubI/AAAAAAAABKY/BeR4G7VFjac/s640/DSCF0462.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TGkhR-5PmDI/AAAAAAAABKc/3COgfHW8Kng/s640/DSCF0469.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TGkhSH_Ko5I/AAAAAAAABKg/vfmdK0QsvPk/s640/DSCF0471.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TGkhRBFa3QI/AAAAAAAABKU/8K_UDh2_nSs/s640/DSCF0461.JPG[/img] [img]http://lh4.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TGkhS12HinI/AAAAAAAABKk/ywug2yGb6Rs/s640/DSCF0474.JPG[/img] [img]http://lh5.ggpht.com/_OIhF7x8VnqQ/TGkk6exWA1I/AAAAAAAABK8/RPY5KeE2_9E/s720/DSCF0463k.jpg[/img]
  18. Po kapielach lepiej. Kastracja umowiona chyba na wtorek albo srode a potem fruuuuuuuuuu do nowego domku
  19. Przy takiej wyscigowej kolezance to moze Broniu troszke sadelka zrzuci :) a co do domku.... ehhhhh
  20. NIuniek ma rozlegle, bakteryjne zapalenie skory. Oprocz lekow Sayrelka biedna musi go kapac co 2 dni. Stracil troszke na urodzie, bo cala siersc na karku mu wychodzi.... ale nic to grunt, zeby odroslo :) i zeby byl zdrowy.
  21. no wlasnie tak :) dziś psisko szczesliwie zmienilo adres, jest tymczasowo krakusem :)
  22. trochę chudy, ale z twarzy taki faktycznie malamuci dowiedz sie proszę o nim jak najwięcej w warunkach schroniskowych się da i prześlij info na [email][email protected][/email] z góry dziękuje!
  23. słodziak pilnie potrzebuje tymczasu albo sponsora hotelu
  24. [quote name='MaDi']Zobaczcie jaka piękna sunia jest w schronisku pod Lublinem [url]http://www.dogomania.pl/threads/149208-Schronisko-Nowodw%C3%B3r-pi%C4%99kn*****-czekaj%C4%85-na-Twoj%C4%85-pomoc!/page441[/url][/QUOTE] od soboty w nowym domu :)
  25. [quote name='Wega123'] teraz jeszcze bajkowy domeczek by się chłopakowi przydał ;)[/QUOTE] pracujemy nad tym :)
×
×
  • Create New...