Jump to content
Dogomania

havana

Members
  • Posts

    484
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by havana

  1. czy moglabym sie dowiedziec kto sedziowal BIS juniorow? z gory wielkie dzieki!
  2. uzyskanie oceny doskonalej to spory sukces :cool3: mila sedzina zeby sprawdza zawziecie za to nie sprawdza jader :razz:
  3. bardzo duza uwage przyklada do handlingu mily, sympatyczny, kulturalny sedzia nie szafuje tytulami
  4. Maria Zasada - mila Pani, ceni sobie psy efektowne i dobrze pokazane Janusz Opara - nasze "typy" nigdy sie nie pokrywaja ;) Zygmunt Jakubowski - zna wzorzec i umie go zinterpretowac na psie, daje dokladne opisy Ewa Stolarska - moja ulubiona, bardzo sympatyczna, bardzo duza uwage przyklada do ruchu, ponad perfekcyjne przygotowanie i handling ceni sobie rzeczywista budowe psa
  5. havana

    Barbara Larska

    [quote name='Musiałek'] i ponoć nie wie co to jest ruch u psa i zwraca uwagę na drugi koniec ringówki - ale to tylko słyszałam z opowiadań[/quote] smutne, ale prawdziwe ;)
  6. Suczka juz odnaleziona :multi: [quote name='havana']Informacja od hodowcy suni: Suczka zostala skradziona 15 lipca. Wlasciciele nie mieli sumienia mi o tym powiedziec :cry: . Szukali na wlasna reke po okolicy, ale niestety nie znalezli. Suczka mieszkala w Starym Polichnie (3 km. ode mnie). Mieszkala w domu na noc, w dzien przebywala na podworku. Do towarzystwa miala 2 duze psy podobne do dobermanow i malego kundelka. Istnieje prawdopodobienstwo, ze kradziezy mogl dokonac ktos, kto znal wlascicieli (choc niekoniecznie, ale pewne fakty na to wskazuja). Zostala ukradziona w niedziele, gdy jej wlasciciele byli w kosciele. Nie bylo ich okolo godziny. Ktos, kto ja zabral musial wiec przypuszczalnie wiedziec, ze akurat o tej porze wlascicieli nie ma w domu, a ich duze psy sa nieagresywne i ze gdy wejdzie na posesje nic mu nie grozi z ich strony. Sunia moze teraz byc wlasciwie wszedzie, dlatego prosze o pomoc milosnikow rasy z calej Polski. JUTRO SA GIELDY!! Zdjecie zostalo zrobione tydzien temu INDIAN SHADOW Appalachian "Saba" ur. 11.03.2007 rodzice: EDGE OF SHADOW Inditarod x BLOSSOM HILL Appalachian [SIZE=4][COLOR=red][B]ZNAK SZCZEGOLNY - SUNIA JEST DLUGOWLOSA![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue][B]BEDE WDZIECZNA ZA KAZDA INFORMACJE.[/B][/COLOR] Ewa Janicka 509-507-209[/quote]
  7. Informacja od hodowcy suni: Suczka zostala skradziona 15 lipca. Wlasciciele nie mieli sumienia mi o tym powiedziec :cry: . Szukali na wlasna reke po okolicy, ale niestety nie znalezli. Suczka mieszkala w Starym Polichnie (3 km. ode mnie). Mieszkala w domu na noc, w dzien przebywala na podworku. Do towarzystwa miala 2 duze psy podobne do dobermanow i malego kundelka. Istnieje prawdopodobienstwo, ze kradziezy mogl dokonac ktos, kto znal wlascicieli (choc niekoniecznie, ale pewne fakty na to wskazuja). Zostala ukradziona w niedziele, gdy jej wlasciciele byli w kosciele. Nie bylo ich okolo godziny. Ktos, kto ja zabral musial wiec przypuszczalnie wiedziec, ze akurat o tej porze wlascicieli nie ma w domu, a ich duze psy sa nieagresywne i ze gdy wejdzie na posesje nic mu nie grozi z ich strony. Sunia moze teraz byc wlasciwie wszedzie, dlatego prosze o pomoc milosnikow rasy z calej Polski. JUTRO SA GIELDY!! Zdjecie zostalo zrobione tydzien temu [U][IMG]http://images29.fotosik.pl/33/5b43faf633510904med.jpg[/IMG][/U] INDIAN SHADOW Appalachian "Saba" ur. 11.03.2007 rodzice: EDGE OF SHADOW Inditarod x BLOSSOM HILL Appalachian [SIZE=18][COLOR=red][B]ZNAK SZCZEGOLNY - SUNIA JEST DLUGOWLOSA![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue][B]BEDE WDZIECZNA ZA KAZDA INFORMACJE.[/B][/COLOR] Ewa Janicka 509-507-209
  8. hej :) mam info z ZG, ze wszystkie decyzje nt przydomkow beda rozsylane do oddzialow 25.08 czyli dzis :) moj byl skladany w polowie maja....
×
×
  • Create New...