Suczka juz odnaleziona :multi:
[quote name='havana']Informacja od hodowcy suni:
Suczka zostala skradziona 15 lipca. Wlasciciele nie mieli sumienia mi o tym powiedziec :cry: . Szukali na wlasna reke po okolicy, ale niestety nie znalezli. Suczka mieszkala w Starym Polichnie (3 km. ode mnie).
Mieszkala w domu na noc, w dzien przebywala na podworku. Do towarzystwa miala 2 duze psy podobne do dobermanow i malego kundelka. Istnieje prawdopodobienstwo, ze kradziezy mogl dokonac ktos, kto znal wlascicieli (choc niekoniecznie, ale pewne fakty na to wskazuja).
Zostala ukradziona w niedziele, gdy jej wlasciciele byli w kosciele. Nie bylo ich okolo godziny. Ktos, kto ja zabral musial wiec przypuszczalnie wiedziec, ze akurat o tej porze wlascicieli nie ma w domu, a ich duze psy sa nieagresywne i ze gdy wejdzie na posesje nic mu nie grozi z ich strony. Sunia moze teraz byc wlasciwie wszedzie, dlatego prosze o pomoc milosnikow rasy z calej Polski. JUTRO SA GIELDY!!
Zdjecie zostalo zrobione tydzien temu
INDIAN SHADOW Appalachian "Saba"
ur. 11.03.2007
rodzice:
EDGE OF SHADOW Inditarod x BLOSSOM HILL Appalachian
[SIZE=4][COLOR=red][B]ZNAK SZCZEGOLNY - SUNIA JEST DLUGOWLOSA![/B][/COLOR][/SIZE]
[COLOR=blue][B]BEDE WDZIECZNA ZA KAZDA INFORMACJE.[/B][/COLOR]
Ewa Janicka
509-507-209[/quote]