Jump to content
Dogomania

havana

Members
  • Posts

    484
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by havana

  1. nie bede oryginalna :cool3: poprosze o stawke mamutkow :loveu:
  2. Hopkaj Franeczku :loveu:
  3. :cool3: to juz nic nie mowie, zeby nie zapeszyc
  4. [quote name='mar.gajko'] Ale za to Furio ma nowego znajomego człowieka. W piątek, sobote i niedzielę był u niego Michał. I jak będzie miał czas to będzie do niego przyjeżdżał. Spacery to 1,5 godz. i moje słoneczko po spacerku jest wybiegane, wymęczone, spokojne i zadowolone. Właśnei takiego człwoieka chciałabym dla Furia. Młodego, z kondycją, co poświęci mu 1,5-2 godz na zabawę, bieg, spacer.[/quote] :razz: plan mi sie bardzo podoba a Michalowi nie byloby wygodniej wziac Furia do siebie? nie musialby na spacery dojezdzac :evil_lol:
  5. nie bede oryginalna, tez sie pozachwycam :loveu: zaraz mu wymienie fotki na allegro :razz:
  6. Asiaczku, serdecznie dziekuje :)
  7. jaki jest adres wystawy? na stronie nie widze, na potwierdzeniu nie ma :crazyeye:
  8. hop hop do gory slicznoto :loveu:
  9. wygrzebane w sieci: 6 lutego w Kowalowej /kolo Mieroszowa/(Wałbrzych) zaginęła 4 letnia suczka husky.Wabi się Misza.Ma szaro-srebrne umaszczenie i niebieskie oczy.Na szyji szeroka,czerwona,skórzana obroża.Proszę o pomoc.Dla znalazcy nagroda!!! [B] [B]Kontakt[/B] [/B] Asia 505665282 [IMG]http://www.dwukropek.pl/zdj/23674/23674162zdjecie1237818994389.jpg[/IMG]
  10. hop na spacerek
  11. mila sedzina daje dlugie opisy oceniajac cechy wazne dla rasy bardzo duza uwage przyklada do ruchu chetnie sie do niej ponownie wybiore :razz:
  12. Franeczku daj sie odnalezc... Franus ma caly czas wyroznione allegro, jest na samej gorze w "terierach" :cool3: na prawde nie rozumiem, dlaczego nic sie w jego sprawie nie dzieje :shake:
  13. mamy jeden sprawdzony dom z woj. pomorskiego. moze im kolega podpasuje jedyne ograniczenia to w domu jest dziecko (czy chlopak mial z nimi kontakt, jak reaguje) no i musialby mieszkac w mieszkaniu czy on juz wydrylowany?
  14. Kinga, on jest teraz w schronie? czy jeszcze u wlasciciela?
  15. to banal, co napisze :) ale Mariola, przeciez wiesz jak jest. Lepiej zniechecic jeden dom za duzo niz za malo :evil_lol:
  16. [quote name='Maks i Spark'][URL]http://img12.imageshack.us/img12/6865/1002252.jpg[/URL] [URL]http://img15.imageshack.us/img15/3766/1002254.jpg[/URL] [URL]http://img13.imageshack.us/img13/224/1002255y.jpg[/URL] [URL]http://img12.imageshack.us/img12/1047/1002259.jpg[/URL][/quote] Baaaaaaaaaardzo dziekuje :loveu: faktycznie mamutkami obrodzilo :crazyeye:
  17. Franus, zapraszam na poranny lansik :cool3:
  18. z gory bardzo dziekuje :loveu:
  19. czy moge prosic o stawke malamutow? :oops:
  20. Zakumpluj sie z Frankiem :loveu:
  21. Franiu, daj sie odnalezc :roll:
  22. Franus, szybciutko na gore :multi:
  23. caly dzien szukam noclegu iiiiiiiii albo daleko, albo zajete albo drogie ;) mozecie cos polecic?
  24. mam alergie na Lodzka wystawe :diabloti: wiec przejedziemy sie do Pragi :evil_lol:
×
×
  • Create New...