[quote name='mar.gajko']
Ale za to Furio ma nowego znajomego człowieka.
W piątek, sobote i niedzielę był u niego Michał.
I jak będzie miał czas to będzie do niego przyjeżdżał.
Spacery to 1,5 godz. i moje słoneczko po spacerku jest wybiegane, wymęczone, spokojne i zadowolone.
Właśnei takiego człwoieka chciałabym dla Furia.
Młodego, z kondycją, co poświęci mu 1,5-2 godz na zabawę, bieg, spacer.[/quote]
:razz: plan mi sie bardzo podoba
a Michalowi nie byloby wygodniej wziac Furia do siebie? nie musialby na spacery dojezdzac :evil_lol: