-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
... w przyszłym tygodniu, pod koniec, będzie 100, 00 - ale jak potrzeba to ja mogę je załozyć, jakby operacja już miała być robiona, to dajcie znać ...czyli mamy 310 !!! To od Ani-Soni za szaliki...
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
... brawo Enia ! Tak trzymać!!!! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
... czy nie ma możliwości jakiegoś kompromisu? Co zrobimy z zamówionymi budami i całą resztą? -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
... Olga - nie wiem jak ona wyobraza sobie rozliczanie się z czegokolwiek - jeżeli np. chodzi o mnie to ja wplacałam pieniądze na prywatne konto Green z dopiskiem "węgrów" bo taki miałam kaprys, a za chwilę mogę mieć kaprys, zeby te pieniądze przesunąć na inne schronisko czy inne psy ... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
... nawet mówić sie nie chce... cholera, co za bagno... chyba trzeba będzie z każdym podpisywać umowy np. ja , kierowniczka xxx oświadczam, że zobowiazuję sie zaszczepić psy pod warunkiem dostarczenia szczepionki ..... ... albo ja, pan Zenek zobowiązuje sie do.... jeśli .... -
... wzięłam Wasz tekst i trochę przerobiłam oraz zdjęcie - mam nadzieję, że nikt się nie obrazi. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=136797523"][B][COLOR=#0000ff]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=136797523[/COLOR][/B][/URL] ... to co od siebie obiecałam w aukcji - to już przelałam...
-
... czy ona ma już skarbonkę na AFN?
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
[quote name='gallegro']Co Wy dziewczyny takie słabowite jesteście ;). Ciotka Wandeczka wpisy po połnocy płodzi i nie narzeka. Znając ją, to i tak ten nie był pewnie wczoraj (dzisiaj?) ostatni. >Ania W, masz "wyczucie" do robienia zdjęć. Czy to cecha wrodzona, czy nabyta ;). Fotka szczeniaczka zatytułowana "Ten jeszcze czeka..." jest przepiękna. >Pucka69, uprzedzając Twoje pytanie :oops:, w sprawie szalika skontaktuję się niebawem na PW. Przepraszam... całkiem o tym zapomniałem.[/quote] .... czekam .... czekam ... czekam ... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
... ale cudne zdjęcia Cioteczki zrobiłyście ... -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
.... jeszcze...jeszcze!!! ... konkrety jakieś... bo Ci nic nie powiem o szalach! -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
pucka69 replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
...no i co? nic nie opowiecie? tylko się meldujecie? poproszę o streszczenie jakieś... -
Gallegro - może szalik taki jak ten - http://www.allegro.pl/item123559905_szalik_w_paski_z_welny_charytatywna_na_psa.html ...tylko powiedz jakie kolory? czarno-jakiś? ...a jak sprawa banerka w naszej księgarni? rozmawiałes z Węgrowem? pewnie przez koncert czasu nie miałeś - może teraz? ...co to lampy byle do jutra - jutro już bedzie lampa...Wy też nie macie Waszych avatorków - czy tylko ja? Agu - też sie cieszę że jestem z powrotem...
-
....nie... no po prostu zwaliło mnie z nóg... Gallegro - dzięki - w imieniu wszystkich psiaków, tych , które dostały lampę i tych, które w przyszłości będą z niej korzystać... szalik będzie, tylko powiedz w jakich ma być kolorach i już robię..wszystkim innym dziękuję za sms-a i pamieć o mnie ! własnie wróciliśmy... w Pradze, a raczej w zamkach w okolicy Pragi było super...
-
....:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: .... hura!!! hura!!!.... niech żyje gallegro długo!!!! masz u mnie szal jaki chcesz - no mówisz i masz! no super po prostu - czyli - ile by nie kosztowała lampa - ja i moje szaliki pół dajemy na bank... ... a później - to będe robiła na Węgrów - juz zdecydowałam... pozdrawiam i jeszcze raz HURRA! i NIECH ŻYJE !!!