Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Zaraz afiszować ! Popatrz lepiej jak Ulv się humor polepszył! Nawet zauważyła że jej pis na nodze lezy i chrapie! Opowiedz lepiej jak się w nowym szaliku przechadzałeś po mieście na wschodzie Polski!
  2. Jak taka dobra w czyszczeniu uszu jesteś to chodź i wyczyść uszy mojej śwince - Ince !
  3. Takie chrapanie to własciwie fajne jest - człowiek wie ze żyje!!!
  4. Ulv! Czasami humor poprawiają najprostsze rzeczy - np. zakupy. Wobec tego - oto prezent ode mnie - dla Ciebie ( poznajesz który??:evil_lol: ) - dla niewtajemniczonych - ten rudy! Jak już bedzie we Wrocku - pojedzie jutro, tak jak mówiłam - to dam znać i odbierzesz sobie - i aniołki dasz dla mnie. [IMG]http://www.sobon.un.waw.pl/gallegroulv 006.jpg[/IMG]
  5. Jeżeli przyjaciel_koni nie czyta ze zrozumieniem to ja tak samo. Cały czas wydawało mi się że czekamy na odpowiedź od netti.
  6. Na razie to nadal nie wiem na czym stoimy - jaka kwota jest potrzebna - miesięcznie? Bo ja np - o! Taki szalik sprzedałam - http://www.allegro.pl/item141573426_szalik_zielono_czarny_welna_charytatywna_na_psa.html Tylko co z tego, skoro nie mozemy suni wyrwac ze schronu?
  7. [quote name='Ania W']ja będę ma 100 % spokojna , jak podpiszemy już umowę i pojedzie do nowego domu. hmm,[B]Korniszon[/B] , też ładnie ;)[/quote] Hura! Hura! Brawo dl aDobermani i jej Mamy ! Trzy razy hura ! O szaliku pamiętam! I dla Ani! Jak dobrze !!!!
  8. To moz e chociaż wet by ja zbadał i pzrepisał enzymy - tylko hm.. kto by jej dawał...
  9. [quote name='gallegro']Dotarł, ale z tego co mi wiadomo, pani jadwiga nie była zadowolona z niektórych "prezentów" i kazała je zabierać. Nic dodać, nic ująć...[/quote] A moze zamiast pieniedzy niech pani od adopcji kupi coś dla psów np tłuszcz lub puszki? To taki smutnorozsądkowy półżart. A co jej sie np. nie podobało - pani J. znaczy?
  10. Budy wyglądają na ciepłe i porządne a psy na bardzo zadowolone. Gratulacje !!!
  11. Fikus śliczny! Pewnie mu dobrze, tam gdzie jest teraz! To tylko my tęsknimy! Pozwoliłam sobie skopiować Wasze opisy i zdjęcia, mam nadzieje, ęe mogłam? Tu spożytkowałam - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=141573426
  12. Tajga prosi żeby Netti sie odezwała!!! Netti - my też prosimy!!!
  13. no to czekamy na wieści. Jak Tajga bedzie na 1 stronie to szybciej sie moze doczekamy. A teraz to wszyscy śpią i wszyscy tu przyjdą o 8 - jak ja z kolei będę spać. Nocne marki - gdzie jesteście? Oprócz julii.zuzanny, rzecz jasna. A w avotorku - to julia czy zuzanna? żartuję...ale jest cudna, taka nieśmiała z wyglądu
  14. Witam ciotki - właśnie tu trafiłam do waszego smutnego wątku! Co tu tak smutno? Więcej optymizmu - domek jest, leczenie - mozliwe - potrzebne TYLKO pieniądze. Najgorzej to jest wtedy gdy już nie ma szans na leczenie i na domek. Dowiedzmy się co to za enzymy i ile kosztują miesięcznie - kto to moze wiedzieć ? Ze swojej strony mogę się dołożyćdo suni. No i - cośtam jeszcze wymyślę. Tylko - jakieś konkrety, Ciotki, by się przydały :))))
  15. Mycha! Czy masz już całosc pieniedzy na transport? Jesli nie - to powiedz - gdzie wpłacić? AFN moze być?
  16. ... o to ja mogę pomóc - jestem z Warszawy - ale samochód dostawczy jedzie od nas przez Czestochowedo Wrocka, Ulv wie - gdzie będzie mozna odebrać karmę
  17. ulv, nie wiem jak mogłabym pomóc z W-wy - jak Ci przyjdzie coś do głowy to napisz!
  18. Hm to tak, niefajnie. Ale popatrz na to tak - już za 20 lat będziesz opowiadała swoim nastoletnim nie chcącym uczyć sie dzieciom - jak to Cię ze studiów wywalili, a ty nie ważając na to po roku wróciłaś i studia ukończyłaś.
  19. A bo myślałam ze nadzwyczajnie duzo i juz chciałam zasponsorować na przykład czy cóś Czy mozna Ci jakoś pomóc? Jakoś tak myślę ze to moz ena uczelni problemy, co?
  20. Ależ ona wielkie to ucho dostała - takie dobermankowe chyba? Nie wiem czy wszyscy juz wiedzą że Corgi sikała ? Bo na tym wątku nic o tym nie ma, natomiast w wątku szalikowym jest o tym mnóstwo. Dobermanio! Szalik dla mamy będzie, ten brąz to taki jak gorzjka czekolada? Troche chyba za ciemny by był - nie odrózniałby sie od czarnego szalika. Czapki do jakich mam schematy są na str . 14-15 wątku o szalikach. Innych schematów nie mam i nie mogę poszukać - bo robię szaliki :))))
  21. [quote name='Ania W']Corgi szczęśliwie dotarła do tymczasu. Chyba wszystko ok bo z tego co mi przekazała Mośka Dobermiania napisała smsa, że...idą spać :-) Czyli musi być w porządku ... Dziękuję dziewczyną za zaangażowanie :-)[/quote] Dobermanio!!! :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
  22. Corgi ma 750,28 na AFN :)))))
  23. ... no widzisz - sam mówisz ż ez torbami ... a jeszcze chciałeś swój własny szalik licytowaćna allegro!
×
×
  • Create New...