Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. a moze dr ... cholera jak on sie nazywa z lecznicy przy Jasnej czy Słowackiego? On nie ma takiej mozliwosci u siebie w lecznicy? Na "N" się nazywa. Ten lekarz.To świetny wet! Oooo! Dr Nagrodkiewicz chyba!
  2. Romenko!:mad: :mad: :mad: Jak mozesz nas tak straszyć, co? Myślałam ze to cos waznego - a Ty o pieniadzach mówisz! Może lakcid dac? Zamiast jogurtu? Ale jogurt tez dobry!To bakterie jelitowe - ten lakcid! Jeżeli cos zflorą bakteryjną cos nie tak to bylby moze dobry?
  3. Dziewczyny z Radomia! Może popytajcie - sąsiadka, ciocia, znajoma? Może którejś z nich przyda sie 50 zł ( wystarczy? ) tygodniowo opieki nad szczeniaczkiem? Złożymy się na karme i ewentualne ( oby - nie!!!) leki, tak? Ja pierwsze 50 zł za tymczas moge dać! Aniu-Tygrysiczko! Red?
  4. oj cioteczki jak tu u Was wesolutko! Nawet Dawidek jakby się trochę uśmiechnął! A czy szalik dla ciotki juz dotarł! Zaraz Ania-Sonia opowie wam o swoich TRZECH szalikach! :)
  5. o rany! julka! zobacz kto nas odwiedził! to ciotka olga! witamy ciotkę na naszym paruosobowym wątku!
  6. ale czy to jest pewne ze ona jest chora? moze po prostu schron tak na nią wpływa?
  7. a ode mnie - wycalowac Julke, Kleo i Rubi - bardzo proszę! I prosze patrzec co u nich, czy sa zdrowe i niepogryzione i wogóle
  8. i co matusz? nie pomozesz Julce podniesc sie na górę?
  9. kroczek po kroczku i niedługo bedzie na górze
  10. ciotki ja mogę tylko pienięznie wspomóc! a jakiś płatny tymczas? nic się nie znajdzie?
  11. Red! Jak wrócisz ze schroniska od razu daj znać co z sunią!
  12. no nie! no nie!biedny Kleo! niech ta pani się cieszy ze jej nie oddali - może tez za duża urosła!?
  13. Zurdo - to ja mam dla Ciebie przepis na super zupę bezmięsną - zapytaj czy dobra - OlesiB albo Supergogi albo Ybota! Też nie lubiłam gotować, kiedyś! A teraz lubię! Ale - gotuję tylko wtedy gdy mam ochotę, dzieci mi żadne nie płaczą z głodu !
  14. a ja gotuje zupę z soczewicy haha o północy - jak zwykle! wiem ze juz mówilam, wiem!
  15. hm jak wvczoraj głosowalam to mielec wygrywał! dobrze że Jula juz w porzadku!
  16. rany boskie - Ty jeszcze pyzy sama robisz!? No naprawdę! A ja zaraz się biorę za zupę z soczewicy na jutro!
  17. to czekamy na wieści i zdjęcia - jesli się da zrobić takowe!
  18. Oj to dobrze że dobrze! Ale i tak szukamy domu!!!
  19. ooo Rubi... ide szukac jej wątku i go podnieśc!
  20. marcel nie ma? no jak to? a basia z jamniczka? aaa moze to nie od was wzieta ona ... ale marcel? i jeszcze ktos nie pamietam kto...
  21. no i dlatego pytałam czy przelać na konto Tobie czy na AFN! ....
  22. słyszysz słyszysz ... i tylko czytam n aogólnym watku Ostrody - marcel - znalazl dom, jamniczka znalazla dom... a julka...? a jak sie nazywa ta druga sunia? nie larysa ! takie krotkie nogi ma! ostatnio ja windowalismy do gory!
×
×
  • Create New...