Dziewczyny z Radomia! Może popytajcie - sąsiadka, ciocia, znajoma? Może którejś z nich przyda sie 50 zł ( wystarczy? ) tygodniowo opieki nad szczeniaczkiem? Złożymy się na karme i ewentualne ( oby - nie!!!) leki, tak? Ja pierwsze 50 zł za tymczas moge dać! Aniu-Tygrysiczko! Red?