ja tam się nie znam i w ogóle to spieszę się do pracy - ale irysowa - weź się czasem ugryź w język i przemyśl zanim napiszesz coś takiego :[I]
" napisalam na drugim watku, tylko tam malo kto wchodzi, ze jak magda ma czas na spacery wspolne z innymi dogomankami i cykanie fotek, to moze tak by zrobila zdjecie dalmatowi i go oglosila, a nie siedzi u niej i gnije w tej klatce.[B] chyba, ze tak jest wygodnie, bo kasa plynie..."
[/B][/I]