Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. jak byłam u elurina dziś to chomek znowu spał ;)
  2. No właśnie? Elurin? Jak? Pani Teresie sie podoba?
  3. trochę bez kasy jestem - ale 10 zł/mies się znajdzie. to stała deklaracja :)
  4. :) ;) Weź go Elurin, weź. Nuna - u Elurina będzie mu dobrze. Może mu nawet jakiś dom sie znajdzie przez ten tydzień. Elurin ma rozległe kontakty;) Mnie ostatnio zalewa mieszkanie - wolałabym nie mieć tymczasów w takim wypadku, po co się ma chomek stresowac?
  5. Ta znajoma to właśnie ta sama Kwalera od Bajki. Elurin - komórki mózgowej nie zostawiłam - czytalam wczesniej ze 2 babki zarezerwowane wiec siłą rzeczy Kwalera nie może wziąć 2 babek bo tylu wolnych babek nie ma...
  6. a to dobrze. ale dwie różnej płci? ps. nie wziełam komórki ( mózgowej;)) z domu, jakby cos - dzwoń do księgarni
  7. He he - to wygląda na to że nikt nie będzie musiał nigdzie jechać ...:evil_lol:
  8. Elurin - ale jeszcze Kwalera jest chętna na Bajeczkę! Chomusiu - tu piszę bo maila nie mogę znaleźć do Ciebie. Kwalera to nasza koleżanka od świnek morskich. Jej mama by chciała Bajkę. Kwalera odezwie sie do Ciebie wieczorem - teraz dzwoniła, ale nikt nie odbierał - bo teraz ma w telefonie prawie zerowe konto i nie ma jak doładować. Prosi o zarezerwowanie Bajki. Odebrała by ja jakoś od Elurina czy coś ...
  9. Elurin - ja mam w księgarni tę dune co Eduardo był w niej u Ciebie. Chyba by sie na 3 chomki nadała? A w domu mam jedna myszową , maleńka - ale dwa dni chomik chyba sie jakos przemęczy nie? Mam tez poidła i miski. Czy cos chcesz?
  10. zawartosc stanowią chomy bu hahhaha
  11. Uwaga! Wchodzi Elurin!:)
  12. Ło matko! I co teraz?
  13. No wiec - Invi jedzie w piatek lub w sobote do Wawy, nie wie jeszcze kiedy bedzie wracac- za dzień-dwa. Weźmie chomy - tylko muszą być w transporterze, to wiadomo nie?
  14. halo! chomy! kolezanka mowi ze we wrocku wsiada przeciez do pociagu i moze wziac Was! odezwijcie sie z jakimis namiarami :cool1:
  15. A DT by do LUBINA nie podjechał może po chomy?
  16. kurcze, całe tłumy jeżdzily na tej trasie z Caviarni, ale parę dni temu ...
  17. mnie interesuje czy jest wpłata od Gosia121, bo zaraz się na pocztę wybieram
  18. Proszę o info czy pieniądze z bazarku dotarły ...
  19. A ja mam nadzieję, że można odwrócić/zmylić przeznaczenie. Nie tylko w przypadku zwierząt ale w życiu osobistym też. Trzeba tylko bardzo chcieć. Niestety - nie zawsze się udaje. Np. moja świnka Wikta już była niesiona w wiadrze jako karma dla węża i uciekła skubana! Mam ja do dziś. Wszystkich serdecznie pozdrawia. Aha - i nie znoszę sformułowania "pozytywna motywacja" i takie tam ;)
  20. Gryzoniowe forum - o chomikach: http://www.gryzonie.info/viewtopic.php?f=4&t=35605
×
×
  • Create New...