Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Ewa Marta - jak mogę przekazać Ci książki dla Julki? Może na jakiejś stacji metra?
  2. czytałam ze zrozumieniem - mój iloraz inteligencji pozwolił mi przyswoić sobie tę wiadomość. tę, że Pajka się przeprowadziła. ja jestem na Evelin obrażona, wiec nie wiem jak to jest z lubieniem teraz. Jak dziewczynki na śniegu? szaleją? mój Ryszard uwielbia. zjeżdżał z górki na brzuchu ;)
  3. trzymałam jedną - ale za to z podwójnym zaangażowaniem. wiem, bo czytałam.
  4. Noooo - to żeś bogata ;) Żyj chwilą he he Jak Sevenek? Czy Wy się nie boicie że on tfu tfu tfu zachoruje?
  5. dużo głupich rzeczy udało mi się zrobić, bo trzymałam kciuki na jednej ręce tylko bu ha ha ha czy Ty tez mój wpis na caviarni odebrałaś tak, że W OGÓLE nie będę pakować ich? bo niektórzy, ci co nie umieją czytać ze zrozumieniem tak go pojęli ... zostajesz w kolnie czy nie? czekamy ... ostatnio dwa lata czekałyśmy, mamy czas ... dużo czasu ...
  6. ale to dla Ciebie, te moje, co masz rozdzielać?
  7. a ja mogę dać 10,00 stałej deklaracji bo Bim co miałam dla niego znalazł domek :) to poproszę o nr konta, to za styczeń przeleję
  8. ja tam nie wiem o co pytasz. kazali zrobić przelewy to zrobiłam. ja siła wykonawcza jestem;)
  9. wysłałam Magdzie i Oli po 17 zł oraz mari 34 zł - to pieniądze z II bazarku ciasteczkowo-wątróbkowego dla psów
  10. Evelin - no i co z tym co kciuki trzymałam? nic nie powiesz?
  11. ogonku - nie wiem czy Edyta RÓWNIEŻ tamto 30 zł dla mari przekazała - ja pisałam że przekazuje te z drugiego bazarku. ja ich jeszcze nie przelewałam - bo nie mam calości - mała_czarna jutro ma się pojawić
  12. można polać suche łyżeczką oleju słonecznikowego :)
  13. Marie, kochana - my wiemy. Wszyscy trzymamy kciuki. We wtorek będzie ostatnia wpłata za drugi bazarek wątróbkowy - wyślę do ulv, mari23 i Oli - fiorsteinbock przekazuje swoją część dla mari23 ;)
  14. No cóż - trzeba zrobic plakat - "Szukamy pani X .. itd" Ha ha ha - tylko gdzie go powiesić żeby larwa nie znalazła?
  15. ja rozumiem - ale od kogo ania sylwka odbierała? nie od pani Y? Aaaa - rozumiem. Wam tel do pani X potrzebny!
  16. Aniu - a jak Wy Sylwka odbieraliście to nie w domu u tej pani? albo nie pod domem? Moglibyście tam po prostu pojechać.
  17. I bardzo dobrze zrobiłaś! Słuchajcie - a Sewenkowi by może podać? ale uprzedzam - to taka tylko wolna propozycja, ja się zupełnie nie znam.
  18. W lecznicy powinni mieć Virkon. Ja nim dezynfekuję jak jakieś świnki tymczasowe mają grzybicę. Taki jasnoróżowy roztwór ma być, i trzymać z 0,5 h zanim się spłucze czy upierze. Na szczęście nie śmierdzi tak okropnie jak domestos
  19. Bardzo się cieszę! Wszystkiego dobrego Bimku :)
  20. Wiem o co chodzi i trzymam :)
  21. No... Evelin -dwa razy tyle masz ogłoszeń co ja, hm. To może allegro Milvie też byś zrobiła co? W końcu trochę ona tez twoja jest. I spadnięta z piedestału w dodatku ;)
  22. taki bazarek zrobiłam: http://www.dogomania.pl/threads/220923-Co-znalaz%C5%82am-przy-remoncie-bazarek-na-Killerka-do-15.01
  23. Z tego co pamiętam Julka mówiła że obecnie mieszka u sąsiadów. Ile ona ma lat? 12? 13? Myslałam o którejs z tych książek: [url]http://merlin.pl/Wielka-ksiega-przyrody-300-gatunkow-roslin-i-zwierzat-wystepujacych-w-Polsce_Leszek/browse/product/1,706435.html[/url] albo [url]http://merlin.pl/Encyklopedia-dla-dzieci-Zwierzeta_Karen-McGhee-George-McKay/browse/product/1,628158.html[/url] Ale to luźna propozycja, oczywiście ...
  24. Napisałam sms-a do agamiki i amigi. Może będą mogły zrobić? Albo kogoś podpowiedzą? Rudzia-Bianka jest z Myślenic. Napisz do niej.
  25. Jak to mówią "Nie myli się kto nic nie robi". A może byśmy coś dali Julii? Mam na mysli np. książkę o zwierzętach. Mogłabym ją ufundować, jako że pracuję w księgarni. Ale wręczyć musielibyście Wy - najlepiej przy rodzicach czy jakoś tak.
×
×
  • Create New...