Jump to content
Dogomania

pucka69

Members
  • Posts

    6796
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pucka69

  1. Aniu kochana - czy wystawić go na allegro, czy wolisz sama to zrobić? Dobrze że się znalazłas, jakoś mi tak od razu lżej na duszy. Mogę zadeklarować ze swej strony oprócz tego co już obiecałam - np. dołożenie się do szczepień
  2. Czy pies był wystawiany na allegro? Można też wystawić cegiełki na karmę dla psa na allegro.
  3. "...tez bym sie nie odzywala jak by tak na mnie najechano, wiec jestem łącznikiem miedzy wami. Ona nie ma zamiaru sie wiecej wypoiwiadac bo co nie napsize to bedzie zle a takie pierniczenie i najezdzanie psu w tym momencie nie pomoze..." [B]wiem wiem, tylko trochę chciałam załagodzić. To co z kontem Mamy?[/B]
  4. Myślę, że lośkowi (lośce?) jest przykro i dlatego się nie odzywa. Łosiu kochana, odezwij się! Ja przelałam na afn - przypominam - NOWA NAZWA ULICY - Green się przeprowadziła- w danych do przelewu!!!
  5. Firlej się nazywa. Wiem, bo pochodzę z Radomia. Czy jak zbierzemy pieniądze ktoś kupi karmę i da ją psu? Ja niestety z Warszawy nie mogę tego robić . O takie jeszcze na bazarku wystawiłam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35339[/URL]
  6. Myśle że nie tylko ja coś przelałam, ja tylko o tym napisałam, zawsze piszę - żeby było wiadomo, że jakieś pieniadze będą. Czy napisałyście Ciotki PW do AniTygrysiczki? No i w jakiej okolicy Radomia jest pies? Guciu?
  7. Rybonku! Co sądzisz o lampie? Byłaby pomocna Krecikowi?
  8. Kurczę, on wygląda całkiem jak nasz Bazyli! Też ma krótkie nogi? Zaraz coś przeleję.
  9. Prorocze, prorocze ... wolałabym zebys napisał :"Nie miałas racji, pucko"
  10. [quote name='enia']Ale bosko ma nasza sunieczka!!!!!:multi: :multi: :multi: Aniu może wklej jedna fotke na węgrowski wątek niech kierowniczka sobie zobaczy jakie luksusy ma niunia teraz.:razz:[/quote] Najlepiej to zdjęcie z wyluzowanym Panem i sunia na kanapie !
  11. "Nowy domu" dziękujemy !!!!!
  12. Wiem że musimy, no wiem . Chociaż czasem ... no sam wiesz ...
  13. Gallegro!!!:klacz::klacz::klacz: Nie wierzyłam, a tu - jadnak!!! Trzymajmy kciuki - żeby sie udało!!! Jakby trzeba było pomóc w jakikolwiek sposób - daj znać!!!
  14. Nieeee, to niemożliwe! To jakiś inny pies jest!!! Poszłam specjalnie na str 5 do starych zdjęć! Jakie futro! Jakie uszy! Brawo dla Kongi-Kory!:klacz:
  15. Pani Doktor! Dziekujemy! A na afn jest dla Tajgi 155 zł. Ile jeszcze trzeba? Czy ktoś to kontroluje?
  16. To niesamowity pies, ten nasz Czaruś! Zobaczycie - jeszcze auto pójdzie w kąt !!! Tfu, tfu - żeby nie zapeszyć!
  17. Trochę nie na temat - Ulv! Szalik już jest we Wrocku, mozesz się po niego zgłosić. Oni tam wszystko wiedzą. Tylko podaj imię. Swoje :evil_lol: :evil_lol: Centrum Taniej Książki Ruska 2 / koło Pl. Solnego. Przypominam o aniołkach!
  18. [quote name='netti1']Bardzo prosimy aby wpłaty na suczkę wpływały na to konto: FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE - SOS DLA ZWIERZĄT BANK PKO BP 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246 z dopiskiem -dla Tajgi Kurczę, a wydawało mi sie właśnie, że to gdzieś indziej trzeba przelać! Trudno, nie mogę wycofać zleconego pzrelewu. Weźmiecie sobie z AFN - i tak musicie zabrać to, co jest. A jezeli chodzi o tytuł - to właśnie miałam to samo napisać- jest mocny ! Naprawdę!
  19. No to dobrze, że idzie ku lepszemu ! Przelałam na AFN pieniądze za szalik z allegro to jutro pewnie będą. Ciotki, podziękujmy ładnie Panu, który już drugio raz kupił ode mnie szalik na allegro. Poprzednim razem poszło na Corgi ( już w nowym domku!), a teraz - na Tajgę! Panie Marcinie - raz jeszcze - bardzo dziękujemy !!!!
  20. I jeszcze raz - dla Tajgi - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=143722232
  21. Kochane - właśnie wróciłam z weekendu! Cieszę sieże juz lepiej! Pieniadze zaraz przeleję nq afn! Trzymaj się Tajgo!
  22. A pewnie pewnie!!! Poszukam jakiejś biedy i wpłącę na nią na afn!
  23. ja też nie czyściłam ani razu! Świnka - Inka jak przychodzi do czyszczenia uszu to zamienia sie w konika i nie ma na nią rady :shake:
  24. ... ja cały czas mam pieniadze dla suni - nie wiem jeszcze dokładnie ile - ale są!
×
×
  • Create New...