-
Posts
6796 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pucka69
-
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Aniu kochana - czy wystawić go na allegro, czy wolisz sama to zrobić? Dobrze że się znalazłas, jakoś mi tak od razu lżej na duszy. Mogę zadeklarować ze swej strony oprócz tego co już obiecałam - np. dołożenie się do szczepień -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Czy pies był wystawiany na allegro? Można też wystawić cegiełki na karmę dla psa na allegro. -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
"...tez bym sie nie odzywala jak by tak na mnie najechano, wiec jestem łącznikiem miedzy wami. Ona nie ma zamiaru sie wiecej wypoiwiadac bo co nie napsize to bedzie zle a takie pierniczenie i najezdzanie psu w tym momencie nie pomoze..." [B]wiem wiem, tylko trochę chciałam załagodzić. To co z kontem Mamy?[/B] -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Myślę, że lośkowi (lośce?) jest przykro i dlatego się nie odzywa. Łosiu kochana, odezwij się! Ja przelałam na afn - przypominam - NOWA NAZWA ULICY - Green się przeprowadziła- w danych do przelewu!!! -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Firlej się nazywa. Wiem, bo pochodzę z Radomia. Czy jak zbierzemy pieniądze ktoś kupi karmę i da ją psu? Ja niestety z Warszawy nie mogę tego robić . O takie jeszcze na bazarku wystawiłam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35339[/URL] -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Myśle że nie tylko ja coś przelałam, ja tylko o tym napisałam, zawsze piszę - żeby było wiadomo, że jakieś pieniadze będą. Czy napisałyście Ciotki PW do AniTygrysiczki? No i w jakiej okolicy Radomia jest pies? Guciu? -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
pucka69 replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Rybonku! Co sądzisz o lampie? Byłaby pomocna Krecikowi? -
Czarny z ulicy - a teraz Nero - ma nowy dom w Radomiu!!!! :))))
pucka69 replied to Guciek's topic in Już w nowym domu
Kurczę, on wygląda całkiem jak nasz Bazyli! Też ma krótkie nogi? Zaraz coś przeleję. -
[quote name='enia']Ale bosko ma nasza sunieczka!!!!!:multi: :multi: :multi: Aniu może wklej jedna fotke na węgrowski wątek niech kierowniczka sobie zobaczy jakie luksusy ma niunia teraz.:razz:[/quote] Najlepiej to zdjęcie z wyluzowanym Panem i sunia na kanapie !
-
"Nowy domu" dziękujemy !!!!!
-
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani Doktor! Dziekujemy! A na afn jest dla Tajgi 155 zł. Ile jeszcze trzeba? Czy ktoś to kontroluje? -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='netti1']Bardzo prosimy aby wpłaty na suczkę wpływały na to konto: FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE - SOS DLA ZWIERZĄT BANK PKO BP 22 1020 3408 0000 4902 0174 2246 z dopiskiem -dla Tajgi Kurczę, a wydawało mi sie właśnie, że to gdzieś indziej trzeba przelać! Trudno, nie mogę wycofać zleconego pzrelewu. Weźmiecie sobie z AFN - i tak musicie zabrać to, co jest. A jezeli chodzi o tytuł - to właśnie miałam to samo napisać- jest mocny ! Naprawdę! -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to dobrze, że idzie ku lepszemu ! Przelałam na AFN pieniądze za szalik z allegro to jutro pewnie będą. Ciotki, podziękujmy ładnie Panu, który już drugio raz kupił ode mnie szalik na allegro. Poprzednim razem poszło na Corgi ( już w nowym domku!), a teraz - na Tajgę! Panie Marcinie - raz jeszcze - bardzo dziękujemy !!!! -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I jeszcze raz - dla Tajgi - http://www.allegro.pl/show_item.php?item=143722232 -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochane - właśnie wróciłam z weekendu! Cieszę sieże juz lepiej! Pieniadze zaraz przeleję nq afn! Trzymaj się Tajgo! -
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A pewnie pewnie!!! Poszukam jakiejś biedy i wpłącę na nią na afn! -
ja też nie czyściłam ani razu! Świnka - Inka jak przychodzi do czyszczenia uszu to zamienia sie w konika i nie ma na nią rady :shake:
-
Tajga z Łodzi-cudem uratowana-za TM...
pucka69 replied to katya's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
... ja cały czas mam pieniadze dla suni - nie wiem jeszcze dokładnie ile - ale są!