Witajcie!
Niestety Sara zaszła w ciąże w schronisku :placz: Dnia 2 grudnia 2007r urodziła 7 pięękny szczeniąt :) już powoli szukamy dla nich domu, tzn. wydamy je dopiero w odpowiednim wieku :) są bardzo różnorodne :) i czarne, czarno-białe, brązowe. Będą raczej dużymi psiakami.
Oto mama:
[IMG]http://images31.fotosik.pl/73/10ee220c33917632med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images29.fotosik.pl/123/1ece37ccf7180268.jpg[/IMG]
i tatuś wyżeł niemiecki (na 99% jesteśmy pewni, że to Pokera dzieci, bo w kojcu jest jeszcze jeden pies ale mały...)
[IMG]http://www.leczyca.schronisko.net/images/adopcje/7263.jpg[/IMG]
[img]http://images21.fotosik.pl/387/0805805d9d53d0d8med.jpg[/img]
fotek szczeniąt nie mam, bo mają dopiero 6 dni więc nie chciałam sunia stresować lampą z aparatu ;)
Szczeniaki są w schronisku w Łęczycy woj. Łódzkie.
moja kom: