ja też kiedyś tam byłam i widziałam psy, mam nawet kilka fotek
ale to było w lecie, ta pani powiedziała, że nie mają strony internetowej, ze czasmi ktoś im ogłasza jakiegoś psa w internecie, ale nikt na stałe im w tym nie pomaga, adopcji prawie nie ma, również dlatego że prawie nikt nie wie o tym przytulisku...