[quote name='Neris']Tak, Sara jest w domu tymczasowym. Ja niestety nie mogę zmienić pierwszego posta, musi to zrobić założycielka wątku.[/quote]
Neris, napisz do Ani-tygrysiczki prywatną wiadomość, żeby zmieniła (uaktualniła) pierwszy post.
nie dało by się ubłagać dla niej większej klatki ?
to straszne... może dopiszcie w tytule, że są w ciasnej klatce
może więcej ludzi zajrzy na wątek i ktoś będzie mógł zabrać Karlę
i maluszka chociaż do domu tymczasowego
[quote name='neverend']Tak, z Nerem jest ciężko...nie wiem, co robić....:shake::shake:[/quote]
[U]wątek Nero na dogomanii:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=39048[/url]
pomózcie !!![/U]
[COLOR=Blue][B]słodki kochany staruszek Gałka prosi o domek !!![/B][/COLOR]
Ja pomyślałam o domu tymczasowym dla Kajuni u nas z porywu serca,
gdy dowiedziałam się, ze Reno2001 będzie jechać w czwartek z Łodzi
do Mielca i z powrotem. Najlepiej by było, gdyby znalazł się ktoś
kto zabierze Kajunię od razu do domu docelowego.
Szukamy domu dla kochanej Kajuni !!!
tytuł zmieniony - to dobrze, proponuję, żeby w pierwszym poście umieścić zdjęcia psów i dużymi literami na czerwono, że zbieramy na hotelik
może spróbujcie poinformować na pw dziewczyny z Warszawy i okolic
o tych psiakach podając link do wątku
no i ciągle uaktualniajcie pierwszy post pisząc jaka jest teraz sytuacja
ja i mój mąż też bardzo lubimy pana kierownika :)
często oglądamy fotki na których zazwyczaj jest psiak z panem kierownikiem
pozdrawiamy wszystkich fanów Aldusi i pana kierownika :)