[COLOR=Red][B]gdyby ktoś chciał z Łodzi chciał zaadoptować Nikę, to niech się szybko skontaktuje z Reno2001 - ona [U]jutro 08.03.07[/U] jedzie z Łodzi do Mielca
po Aldunię, można by się było z nią zabrać, albo może nawet mogłaby zabrać Nikę (to trzeba by omówić z kierownikiem schroniska)[/B][/COLOR]