są nowe fotki :)
oto Dino czatujący na ciastka :
[IMG]http://upload.miau.pl/2/22747.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/2/22756.jpg[/IMG]
[IMG]http://upload.miau.pl/2/22758.jpg[/IMG]
lupe banerki tak słodkie jak Karla - dziękujemy :loveu:
a czy możecie mi napisać jak się wkleja taki banerek ?
zazwyczaj zaznaczam lewym przyciskiem myszki cały obszar banerka,
klikam prawym na kopiuj i wklejam w podpisie a tutaj nie mogę zaznaczyć obszaru banerka ...
To dobrze, że Karla wychodzi na spacery, czekamy niecierpliwie na zdjęcia :)
ponawiam prośbę:
[COLOR="Red"][B]Zasadzkas koniecznie dopisz w pierwszym poście dużymi pogrubionymi literami na czerwono, że mamy niewiele czau na znalezienie domku do 30 marca i może napisz dlaczego do 30 marca
i dopisz jeszcze w tytule, że mamy czas na szukanie domu tylko do 30 marca[/B][/COLOR]
jest osobny watek tego wychudzonego boksera:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4047137#post4047137[/url]
Dragonowi się poszczęściło, oby i ten biedak trafił na kogos takiego jak wy
Ciekawe czy Kajusia wychodzi jak jest ciepło poleżeć sobie na słoneczku ?
dobrze by było, żeby mogła pospacerować ze swoja panią
kto przygarnie Kajusię ?
[quote name='Kar0la']Funia szuka domu na kupiepsa, eoferty, animalia, psy.pl, kupsprzedaj, ale.gratka, gumtree.[/QUOTE]
KarOla, dziekuję w imieniu Funi :buzi:
[B][COLOR="Red"][COLOR="Red"][SIZE="4"]Kochani, w schronisku w Łodzi jest wychudzony tak jak kiedyś Dragon piękny pręgowany bokser, on umiera, bo nie ma podawanych kroplówek - RATUNKU !!! zdjęcie na stronie 12 wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41807[/url][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B]