[quote name='ewatonieja']Bary wczoraj, energiczny jak zwykle :) a Kacprowi tez sie udzieliło, widać ma juz dosyć schroniskowej rzeczywistości i chce do domu!!!!
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/139/b27bac1191a79aaf.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/139/53ff463aa2ab5719.jpg[/IMG][/URL][/quote]
słodkie psiaki proszą o domki