[quote name='dorcia44']Norys to cudny pies,w domu chodzi za mną krok w krok i tak czule spoglada w oczy ,lubi sie przytulać ,troche zachowuje sie jak kot ,a kotów nie znosi w przeciwienstwie do mnie.
Bardzo jestem z nim związana ale jeżeli bedzie dobry domek to oddam go i będe bardzo szczęśliwa.Czasu mam nie wiele na znalezienie domku , do 30 marca.Bardzo wszystkim dziękuje za pomoc w szukaniu tego najlepszego domku dla Norysa;)[/QUOTE]
Zasadzkas dopisz może to co wyżej w pierwszym poście jako aktualizację
koniecznie dopisz dużymi pogrubionymi literami na czerwono, że
[COLOR="Red"][B][SIZE="3"]Czasu mam niewiele na znalezienie domku , do 30 marca.[/SIZE][/B][/COLOR] i napisz dlaczego do 30 marca
i dopisz jeszcze w tutule, że mamy czas na szukanie domu tylko do 30 marca